Sayfa 5/203 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
1013 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    alias_charmed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Dean W.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı zutara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O sahneyi izledim ben de altyazısız,çok bişey yok adam sarhoş orda da yine de olmasaydı daha bi güzel olurdu sanki.Yine de Team DarKnight.:img-in_lo
    Sahnede bencede birşey yok , ki Chuck Blaira bakıp anında duruyor zaten. Sonrada camı indiriyor. :icon_sorr

zutara
    zutara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı alias_charmed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahnede bencede birşey yok , ki Chuck Blaira bakıp anında duruyor zaten. Sonrada camı indiriyor. :icon_sorr
    Haklısın.:icon_sorr

Benim asıl anlam veremediğim Blair'in hareketleri.Tamam çok acı çekti kabul ama eğer kendi ayaklarının üzerinde durmak gibi bir amacı olmasaydı zaten Chuck'la bir araya gelecekti.Malum sitede birisi yorum olarak yazmış,çok doğru buluyorum : "Chuck Bass'in kız arkadaşı olarak anılmak istemedi şimdi Prens'in nişanlısı diye anılacak." Evet aynen bence de öyle.Arada Dan faktörü de var hatta.Eee hani amacını gerçekleştirip Chuck'a dönecektin be yavrum?Yazıktır günahtır valla olan Chuck'a oluyor bence izleyicilerin gözünden düşürüyorlar,milletin ağzına laf veriyorlar.:img-beee:
    Ha bu arada bi Dan vardı noldu ona? :img-hyste

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Dean W.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Haklısın.:icon_sorr

Benim asıl anlam veremediğim Blair'in hareketleri.Tamam çok acı çekti kabul ama eğer kendi ayaklarının üzerinde durmak gibi bir amacı olmasaydı zaten Chuck'la bir araya gelecekti.Malum sitede birisi yorum olarak yazmış,çok doğru buluyorum : "Chuck Bass'in kız arkadaşı olarak anılmak istemedi şimdi Prens'in nişanlısı diye anılacak." Evet aynen bence de öyle.Arada Dan faktörü de var hatta.Eee hani amacını gerçekleştirip Chuck'a dönecektin be yavrum?Yazıktır günahtır valla olan Chuck'a oluyor bence izleyicilerin gözünden düşürüyorlar,milletin ağzına laf veriyorlar.:img-beee:
    Ha bu arada bi Dan vardı noldu ona? :img-hyste
    Blairın bu hareketlerinin sebebi bence kesinlikle "prenses" olacak olması :) Biliyoruz ki Blairın hep böyle hayalleri vardı. Blairın o partideki mutluluğuda bundan , hayallerini gerçekleştirdiğini düşünüyor. Yoksa Louis'in varlığı ile yokluğu biir :img-hyste

Dan mi oda kim :img-hyste

zutara
    zutara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı alias_charmed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Blairın bu hareketlerinin sebebi bence kesinlikle "prenses" olacak olması :) Biliyoruz ki Blairın hep böyle hayalleri vardı. Blairın o partideki mutluluğuda bundan , hayallerini gerçekleştirdiğini düşünüyor. Yoksa Louis'in varlığı ile yokluğu biir :img-hyste

Dan mi oda kim :img-hyste
    :img-hyste
    Evet Blair'in böyle pis bir huyu var unvana fazla takık.:icon_whis

Ha bi de galiba Chuck Blair'e tecavüz etmeye kalktı falan diyenler varmış,birisi cevap olarak Blair onu geri öpseydi böyle mi diyecektiniz demiş adam haklı beyler dağılın.:img-wink::img-hyste:img-eat:
    Şimdi bi de Serena Chuck'ı savundu diye Blair ona kızıyor ya bu akşam yaptığı şeyden sonra nasıl onun tarafını tutarsın diye.Barışırlarsa çok garip olmaz mı Blair biraz ayran gönüllü olur şahsen.:img-hystePeki o resim neydi öyle of çok karışık tanrım kaç bilinmeyenli denklem oldu bu ya.:img-hyste

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Dean W.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

:img-hyste
    Evet Blair'in böyle pis bir huyu var unvana fazla takık.:icon_whis

Ha bi de galiba Chuck Blair'e tecavüz etmeye kalktı falan diyenler varmış,birisi cevap olarak Blair onu geri öpseydi böyle mi diyecektiniz demiş adam haklı beyler dağılın.:img-wink::img-hyste:img-eat:
    Şimdi bi de Serena Chuck'ı savundu diye Blair ona kızıyor ya bu akşam yaptığı şeyden sonra nasıl onun tarafını tutarsın diye.Barışırlarsa çok garip olmaz mı Blair biraz ayran gönüllü olur şahsen.:img-hystePeki o resim neydi öyle of çok karışık tanrım kaç bilinmeyenli denklem oldu bu ya.:img-hyste
    Evet ya hep o yüzden Chair olamıyor bir şekilde :icon_sorr

Ay yok artık tecavüzü abartmışlar yani :) Zaten Chuck Blaira kıyamaz ki , o davranışının nedeni bile herşeyin üst üste gelmiş olması :icon_sorr
    O zamanda Serena sen bana nasıl trip attında Chuckla oldun diyecek ve o trip atacak :img-hyste
    Resim mi hangi resim?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri