Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
997 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    ÜLGEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben dianayı birtürlü çözemedim amacı nedir ne yapmak istiyor kimin için çalışıyor özellikle nate'in büyükbabasıyla ne gibi bir işbirligi var anlayamadım nate bunu öğrenirse çok kötü olacak çünkü nate tek başına ayakları üstünde durmak isteyen biri ve bu konuda büyükbabasından yardım bile almak istemiyor ben o şirketin diananın olmadıgını düşünüyorum
    birde artık şu nate kendinden büyük kadınlarla beraner olamasın iyi bir çocuk ve gerçekten iyileri hak ediyor charlie bence şuan için uygun ve artık şu dizide bir çift bile olsa uzun ilişkiler yaşasın

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölümü izledim ve geçen bölümlere göre beğendim.Yalnız şimdi benim anlamadığım Blair sadece Chuck hayatına devam etmeyip,değişmeyip,ona göre 'eski Chuck' olarak mutsuz kaldığında hayatına devam edebilecek kadar bencil bir karakter mi?Hayır tamam Louis konusunda kararsızlığa düşebilirsin,kararını sorgulayabilirsin ama illa Chuck değişmedi diye gidip çocuğu baştan çıkarmaya çalışmak nedir?Ama Chuck gerçek anlamda değiştiğini göstermiş oldu bu bölüm.Gerçekten Blair'ı özgür bırakmak için öpmüş.

* Dianna kim,amacı ne hiç bilmiyorum ama bayağı karışık bir şey çıkacak ondan gibi.
    * Nate&Ivy'i yakıştırdım desem :)

Yeni bölüm promosunda Blair&Louis YİNE kavga ediyorlar ve Blair Chuck'ın yanına gidiyor,bakalım aralarında nasıl bir konuşma geçecek?Artık Chair görmek istiyorum,bir araya gelsinler istiyorum yahu.

Durum:
    gfernylety90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Tolga ÇEvikk <3 <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba arkadaşlarr:) yazmasam da çok sıkı bir fanıyım bu başlığın-tabi ki dizinin de:)

son gelen resimlerle ilgili yorum yapmak istiyorum, B'nin boynundaki kolye d.günü hediyesine çok benziyor gerçekten de, elindeki çiçekler de Chuck'ın her zaman Blair'e getirdiği çiçeklerden! biliyorum gerçi düğün çiçeği olarak onları istemişti Blair pek ümitlenmek istemiyorum ama sanki düğün günü Chuck bu çiçek ve kolyeyle B'ye veda edecek...Fotoğraflarda B'nin arabaya binerken,arabanın içindeyken çok umutlu ve mutlu bakışları var ama otel merdivenlerine benzeyen o yerde ağlamak üzere sanki... sanki Chuck'a gelmiş ama onun gittiğini öğrenmiş gibi...

Bir an önce gelse de o bölümler izlesek yaa:) araya girmeden önce dizi 100. bölümü yani düğünün olduğu bölümü izleyebilecek miyiz arkadaşlar?
    Imzada ayni anda yazi ve resim kullanimi yasaktir.Imza kuralina uyunuz.

Durum:
    Pian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    CB ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı defnelideniz(: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölümü izledim ve geçen bölümlere göre beğendim.Yalnız şimdi benim anlamadığım Blair sadece Chuck hayatına devam etmeyip,değişmeyip,ona göre 'eski Chuck' olarak mutsuz kaldığında hayatına devam edebilecek kadar bencil bir karakter mi?Hayır tamam Louis konusunda kararsızlığa düşebilirsin,kararını sorgulayabilirsin ama illa Chuck değişmedi diye gidip çocuğu baştan çıkarmaya çalışmak nedir?Ama Chuck gerçek anlamda değiştiğini göstermiş oldu bu bölüm.Gerçekten Blair'ı özgür bırakmak için öpmüş.
    Hayır Chuck'ın istediğin 4. sezon sonunda olduğu gibi Blair'ın hayatında başka bir ihtimali denemesiydi. Blair'ı değişmediğine inandırması kararını sorgulamasına engel olmak içindi. Ben bu nedenle Chuck'a kızıyorum. Tamam çok seviyorsun ve mutlu olsun istiyorsun ama bırakmak ne demek. Savaş be adam! Git kadınını geri al. Blair zaten Chuck git dedi diye diretiyor Prens'te yoksa peri masalı felan vız gelir Queen B.'mize. (bebek olmasa)

Tabii bir de bebek mevzusu var bence asıl sorun o. Chuck kendi çocuğu olduğunu bilerek Blair mutlu olsun diye sonuçları değiştirmiş olamaz buna inanmıyorum ben. O kadar fedakarlık mümkün değil. Blair Chuck'tan hamile olduğunu bile bile Louis'de diretecek kadar adi biri değil. Demek ki katil Louis! Bence Louis sonuçları değiştirdi. Sonuçları gördüğündeki anlaşılmaz tavırlarının altında bu var. Kim bilir belki düğün günü Chuck gerçeği öğrenir ve koşar gelir.(Buna da ihtimal vermiyorum bence bu noktada Dan dahil olacak. Düğünden sonra hep Danl'la Blair fotoları geldi.) Bu benim son derece kararsız olduğum teorim.

Blair'ın Chuck'ı gerçekten affetmesini istiyorum, aralarındaki tüm kırgınlıkların sıfırlanmasını. Chuck çok büyük bir şey yapmalı bence. Gerçekten değiştiğini gösteren ve (sadece özür yeterli değil, o kadar çok şey yaptı ki) pişmanlığını belli eden bir şey.

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Chuck'ın 4.sezonda Blair'ı let go yapmak yerine,tekrar bir araya gelmelerini ve Chuck'ın Blair'a verdiği acılar için kendini affettirmesini izlemeyi isterdim ben de.Evlenme teklifi etmeye çalıştığı zaman dediği gibi..Ama bu durumda Chuck zaten Blair için savaşmaz,savaşamaz çünkü bebeğin Louis'den olduğunu ve Blair'ın da bu durumdan memnun olduğunu düşünüyor.Ha ama bebeğin kendisininden olduğunu öğrendiğinde ben Chuck'ın Blair için savaşabileceğini düşünüyorum.Fakat işte o zaman bu düğün ne alaka?Düğünden Blair kaçıyor mu yoksa Louis mi düğün günü Blair'ın Chuck'ı asla unutamayacağını anlayıp onu terk ediyor?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri