Sayfa 188/188 İlkİlk ... 88138178184185186187188
940 sonuçtan 936 ile 940 arası

Konu: Gossip Girl - Bölüm Yorumları (Cnbc-e)

Durum:
    angL_wondrfL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    humphrey'inçantası
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yine been.
    ama eğer bölüm yorumu yapmazsam içimde bir yerlerde bir şeyler patlayacak her an.
    Serena'yı sevmiyorum gerçekten ama nasıl oluyorsa anlayamıyorum en sevdiğim karakter Dan olmasına rağmen vazgeçemediğim çift Dan-Serena.
    Chuck'a zaten her seferinde ölüyordum bitiyordum ama annesinin ölümünü daha doğrusu babasıyla aralarının kötü olmasını Dan'e anlatırken Chuck dedim sen nesin yahu :icon_sorr
    Blair'i pek sevmiyordum önceden ama şimdi forever blair gibi sözler dahi sarf edebilirim.
    Hele şu Marcus-Catherine olayında sergilediği performans takdire şayandı. :img-hyste:img-hyste
    en son 2x05'i izledim bıraksalar bir sezon dahi bitirebilirdim ama gecenin şu vakti gözlerim pes etti doğrusu :img-beee:
    Dan'in bende yeri çok farklı bir kez daha anladım bu baştan başlama işiyle.
    Şimdi ben normalde sağ elimi kullandığım için sol eliyle yemek yiyenler, yazanlar hemen dikkatimi çekiverirlerdi. Neyseeem bu çocuk var ya yemek yerken izlemeye doyamıyorum. -nekadarpiskopatabağlamışdurumdayımanlayınyani- bir insan bu kadar tatlı olur.
    Zaten Jenny(ki bu kıza Blair'in yandaşlarının yanına girmeye çalışmadığı sürece)'ye zaten bayııyorum. Neyse Jenny-Rufus-Dan sahneleri favorilerimden. Zaten Rufus en king karakterlerden Şimdi düşündüm de hepsini seviyorum ben canım :icon_sorr
    georgina ve serena hariç :img-beee: hmm bir de blair'in yandaşları -osiyahsaçlıpiskopatkızaayrıbirsiniroluyorum- var.
    Şimdilik bu kadar artık bilgisayarın başından kalkmalıyım bir de şimdi fark ettim gözlüklerimi de takmamışım ya.

edit:Nate'den bahsetmesem olmaz tabi. Natee çocuğum Chuck'la arkadaşlığına ve Vanessa ile ilişkine bayılıyorum. Yalnız Blair ile de yakışıyordunuz. Ama çocuk Catherine'le birlikte olmak yakıştı mı senin gibi ergene. Bazen saçmalıklarla donanmış performanslar sergiliyorsun. Bi öyle bir böyle olmuyor yani. :img-hyste

CORK CORK CORK CORK CORK
    Glu Glu Cork Cork, Glu Glu Cork.

Durum:
    _crazy_angel_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Safranbolu ,Karabük
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

en son 6. sezon 7, bölümü izledim..
    vee çok şaşırdım.

rufus&awy ilişkisi ayrı awy'nin lily'nin eski kocasıyla lola'nın babasıyla ilişkisi ayrı..
    hele bart'ın yaptıkları ve lily'nin bunu görememesi..:img-in_lo

chuck'a üzüldüm cidden.lily için blair'a dedikleri..
    'beni evlat olarak kabul eden tek evebeynim de beni kaybetmeyi seçti..' tarzında bi şeydi sanırım,tam hatırlayamıyorum.
    orda baya etkilendim.:icon_sorr

onun dışında dan'in bu kadar değişmesi,
    serena'yı kullanması..
    dan de yukarı doğu yakasından biri olmuş,ziyadesiyle.onu hissettim..:img-bye2:

blair&serena dostluğu tekrar rayına oturdu..sevindim buna..:happy0064
    n:happy0064tekim chuck&nate için aynı şey geçerli mi ,iler:happy0064eyen bölümler:happy0064de görücez..:love01:

sonuç olarak final bölümünü izlememek için kendimi zor tutuyorum..
    ama herşey sıraylaaaa,
    dayanıcammmm:img-wink:

Durum:
    kvkylleri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben de dün itibariyle 6.sezonun final bölümünü internetten izlemiş bulunuyorum valla gelecek haftayı bekleyemedim dayanamadım çok merak ettim napim:icon_sorr

Spoiler İçermektedir

Durum:
    sandalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    feza
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart tv2 bölümleri

arkadaşlar tv2 kanalında türkçe dublaj bölümleri her gün var ama internette bulamıyorum bi türlü bilgisi olan varsa lütfen cvp yazabilir mi?

Durum:
    Kumral_Prenses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Dobreva
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

sandalye türkçe dublajını bende çok aradım fakat yok internet sitelerinde.Yabancı dizi izle yaz google ilk çıkan sitede her sezonun her bölümü mevcut fakat altyazılı.Diğer sitelerde bölümlerle ilgili sıkıntılar yaşanıyor yarıda kesiliyor ya da 1. 2. sezonun bölümleri olmuyor eski diye. O site iyi :))
    Dobreva.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri