Sayfa 3/188 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
940 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Gossip Girl - Bölüm Yorumları (Cnbc-e)

Durum:
    Enigmatic Eyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    LMH ♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Dün ablam dizinin ilk sezonunu indirdiğini söyledi. Ben de hemen izlemeye başladım. Dün 6. bölüme kadar izledim. Sanırım Blair&Chuck 1. sezonun sonlarına doğru başlıyormuş. Herkes böyle B&C'li çalışmalar eklediği için haliyle ben de merak ettim ve izledim. Dizi bence herşeyiyle muhteşem. Blair&Serena'yı izleyince en iyi arkadaşımı hatırlıyorum. Ben kendimi daha çok Blair'a benzetiyorum, gereksiz kıskançlıklarım oluyor ama yinede sonunda barışıyorum. Bence tam bir gençlik dizi. İçinde aşktan, maceradan, dostluktan herşeyi bulabiliriz. Bu arada 2. sezon Türkiye'de ne zaman başlayacak? Bileniniz var mı? Dün gece 14 bölümü bir gecede bitirebilirdim ama 2. sezonun daha çıkmadığını duyunca bırakmak zorunda kaldım. Yoksa izleyecek bölüm kalmadı diye üzülürdüm.

Durum:
    jeux denfants - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    OOOOO
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Enigmatic Eyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Dün ablam dizinin ilk sezonunu indirdiğini söyledi. Ben de hemen izlemeye başladım. Dün 6. bölüme kadar izledim. Sanırım Blair&Chuck 1. sezonun sonlarına doğru başlıyormuş. Herkes böyle B&C'li çalışmalar eklediği için haliyle ben de merak ettim ve izledim. Dizi bence herşeyiyle muhteşem. Blair&Serena'yı izleyince en iyi arkadaşımı hatırlıyorum. Ben kendimi daha çok Blair'a benzetiyorum, gereksiz kıskançlıklarım oluyor ama yinede sonunda barışıyorum. Bence tam bir gençlik dizi. İçinde aşktan, maceradan, dostluktan herşeyi bulabiliriz. Bu arada 2. sezon Türkiye'de ne zaman başlayacak? Bileniniz var mı? Dün gece 14 bölümü bir gecede bitirebilirdim ama 2. sezonun daha çıkmadığını duyunca bırakmak zorunda kaldım. Yoksa izleyecek bölüm kalmadı diye üzülürdüm.
    selam hoşgeldin aramıza.2.sezon amerikada yayınlandı biz netten izledik cnbce de eylülde verirler diye tahmin ediyoruz.bu arada tam yerinde bırakmışsın ilk bölümlerini bu kadar sevdiysen ilerikileri daha çok seversin.çoğu insan için bu dizi 7.bölümle başlar diyebilirim.ilk sezonun en bomba bölümüdür 7.ayrıca bölüm bölüm yorum yap bekleriz:)

Durum:
    OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    #among the stars
    Konular
    190
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    1 Mesaj

2.sezon 6.bölümü izledim şimdi..
    İzlediğim en güzel bölümlerden biriydi..
    Serena&Blair ikilisinin o şiddetli kıskançlıkları,sürtüşmeleri ama sonunda ne olursa olsun birbirlerinin değerini anlayıp bir araya gelmeleri :img-in_lo
    Bu dizide ne olursa olsun vazgeçemeyeceğim ikili :img-in_lo
    Sürtüşme anlarında bile inanılmaz keyif veriyorlar bana "quenn"ler

Tabi The Tudors dizisi ve Henry Cavill'e bayılan biri olarak Serena'nın ağzından bunları içeren bir cümle duymak da çok hoşuma gitti
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Durum:
    ysmn_94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı jeux denfants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam hoşgeldin aramıza.2.sezon amerikada yayınlandı biz netten izledik cnbce de eylülde verirler diye tahmin ediyoruz.bu arada tam yerinde bırakmışsın ilk bölümlerini bu kadar sevdiysen ilerikileri daha çok seversin.çoğu insan için bu dizi 7.bölümle başlar diyebilirim.ilk sezonun en bomba bölümüdür 7.ayrıca bölüm bölüm yorum yap bekleriz:)
    Bu arada ben cnbc-e dergi almıştım okuyucu mektuplarında birisi sormuş ne zaman başlayacak diye editörler EYLÜLde demişler.Acaba ilk hafta mı başlar?:)

Durum:
    aSeNa * - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yarından itibaren ben de 2.sezona başlayacağım (:
    Tek tek yorumlarımı yaparım artık :)
    There is always One Tree Hill and it's your home.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri