Sayfa 3/328 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1636 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler (Arşiv 2)

Durum:
    SELİN ASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chuck ♥ Blair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dolares Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste:img-hyste koptum canım resmen :img-hyste
    onun o derin style nı merak etmemiz doğal tabi öğrenelimde tabi o style la birlikte oldu dizideki tüm erkeklerle :img-yes:
    bi de böle tavırları yok mu onun allahım gene geliyorlar bana :kahve
    CB mimik ve bakış ustası bayılıyorum onlara ben sabırsızlıkla bekliyorum
    videoları :love05:

Edit büdüt: o gitsin de isterse roman film ne isterse yapsınlar hiç önemli değil:kahve
    Vanessa'nın herşeyini çok merak ediyorum.kendisi dediğim gibi özel bir şahsiyet o yüzden cümlelerimi de özenli seçmeye çalışıyorum.Birlikte olduğu erkekler hep iğrenerek baktığı hayattan.Giydiği kıyafetler beğenmediği Blair'ın kötü bir kopyası o yüzden ona ayrı bir style yapmak anlamsız.Boşuna para ve vakit kaybıdır.Blair'ınkini tekrar yayınlasalar yeterli olur:img-hyste

Başakcım Vanessa'nın da bir oylamada birinci olması beni o kadar mes'ud etti ki sana bu haber için ayrıca teşekkür ediyorum:love05:
    __________________________________________________ _____________

Durum:
    basaq_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Birisi Ed ve Leightonı kol kola gördügümüz gün sete gitmis, iste ordayken oyuncularla tanısmıs. Chace kendi kulisine girerken el sallamıs, o da onu gorunce gülümseyerek el sallayıp kulise girmis. Sonra Taylor'ınkinin kapısı acıkmıs, sacına maşa yapıyolarken aynadan bu kızı görmüs ve o da gülüp el sallamıs. Sonra, Ed o gün biraz kafası güzelmis:img-hyste:img-hyste Provalara gitmek istemedigini falan soylerken duymus bu kız..Blairle kavga edicek diyemidir, bilinmez=)

Sonra Leighton'ı görmüs selam Leighton demis o da cok tatlıymıs hemen yanına dogru gelmis gülümsemis, elinde GG DVDsi varmıs, Leighton imzalamak istemis ama koruması izin vermeyip Leighton'ı geri cekmis. Leighton özür dilemis, provadan sonra burada olursan imzalarım demis..Sonra provadan cıkınca gözü kızı aramıs:img-in_lo ne kadar tatlı ya kıyamam. Sonra kız DVDyi havada sallayınca farketmis, kız da yanına gitmis tam yine imzalayacakken yine koruma geri cekmis, Leighton da yürürken arkadan kıza bakıp özür dileyen bir sekilde bakıs atmıs...

kıyamam ya..sarhos Ed ve asırı tatlı Leighton:img-in_lo

Not: Sarhos derken, yani geceden kalma, yoksa sete sarhos gitmemis :img-hyste

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Başakcım bilgi için çok sağol canım:img-wink:
    Acaba o yüzden mi sahneleri içeride olmasına rağmen Ed ile Leighton dışarıda hazırlanıyorlardı rollerine?
    Belki Ed prova yapmak için içeri girmek istememiştir,Leighton da girmiştir koluna dışarıda prova yaptırmıştır:)

İkisi de çok şekerler ya:img-in_lo
    Leighton'ın korumasına kocaman bir :hıh

Durum:
    DaMoSsh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    distopya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı basaq_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birisi Ed ve Leightonı kol kola gördügümüz gün sete gitmis, iste ordayken oyuncularla tanısmıs. Chace kendi kulisine girerken el sallamıs, o da onu gorunce gülümseyerek el sallayıp kulise girmis. Sonra Taylor'ınkinin kapısı acıkmıs, sacına maşa yapıyolarken aynadan bu kızı görmüs ve o da gülüp el sallamıs. Sonra, Ed o gün biraz kafası güzelmis:img-hyste:img-hyste Provalara gitmek istemedigini falan soylerken duymus bu kız..Blairle kavga edicek diyemidir, bilinmez=)

Sonra Leighton'ı görmüs selam Leighton demis o da cok tatlıymıs hemen yanına dogru gelmis gülümsemis, elinde GG DVDsi varmıs, Leighton imzalamak istemis ama koruması izin vermeyip Leighton'ı geri cekmis. Leighton özür dilemis, provadan sonra burada olursan imzalarım demis..Sonra provadan cıkınca gözü kızı aramıs:img-in_lo ne kadar tatlı ya kıyamam. Sonra kız DVDyi havada sallayınca farketmis, kız da yanına gitmis tam yine imzalayacakken yine koruma geri cekmis, Leighton da yürürken arkadan kıza bakıp özür dileyen bir sekilde bakıs atmıs...

kıyamam ya..sarhos Ed ve asırı tatlı Leighton:img-in_lo

Not: Sarhos derken, yani geceden kalma, yoksa sete sarhos gitmemis :img-hyste
    Çok sağol Başak'cım bilgi için. Herhalde Blair'le kavga etmek istemediğinden provalara gitmemiştir Ed, "Yeter ulen çekmeyecem artık böyle sahneler bıktık iki sezondur" gibisinden. Kafası da güzel tebi, kafasını yirim onun.:img-in_lo
    Ayrıca o korumaya benden de kocaman bir ":hıh". Hayır prova zamanı anlarım, belki dışarıdan müdahale yasaktır. Gerçi prova zamanı da geri çekmemesi lazım Leigh kıza doğru gidiyor sanane be adam. Hadi onu geçtik provadan sonra niye karışıyor.:hıh

Durum:
    ysmn_94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni başlığımız hayırlı olsun.Başakcım çok sağol spoilerar için vanessa style bencede olacak sanki biz çok merak ediyormuşuz gibi vay canına ya kıza bak barneyi bile geçiyor anlasın senaristller artık istemiyoruz bu kızı :) Kübracım cidden ya barney bi bölümlük gelse süper olur :) Leighton çok tatlı ya koruması da yalnız kıza hayranı ne yapabilir ki :) Ed coşmuş anlaşılan :)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri