Sayfa 2/23 İlkİlk 12345612 ... SonSon
112 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Gossip Girl - Genel Bilgi+Genel Yorum

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Küçük Sırlar mı?
    Tanrım!!:img-hyste
    TİMS'i kutluyorum hâlâ bu uyarlama dizilerin yürümediğini anlayamadı.

Bkz: Kavak Yelleri -Dawson's Creek'ten uyarlama.

Ne oldu peki?Güzel başladı sonra senarist değişti bir şey oldu,dizi şu an berbat halde.

Bkz: Es-Es - The O.C
    Ratingler kötü geldi,kaldırıldı.Tekrar başlayacakmış sanırım ama ratingler iyi gelir mi muallak.

Çünkü olmuyor,olamıyor.
    Bizimkiler uyarlarken Türkiye'ye göre uyarlamaya çalışıyorlar,bir iki bölüm gidiyor sonra tıkanıyorlar!
    Hadi DC,The O.C daha çok uyarlanabilite kapasitesi olan dizilerdi de,GG hayatta olmaz ya!

Bir kere sırf konsepti bile alsalar aşırı uçuk olur çünkü Türkiye'de hiçbir lisede böyle bir kızın varlığına izin vermezler efendim.
    Bir iki laf etmezler belki sonra okul yönetimi bir baskın,arama yapar ya da okulun erkekleri ''Oğlum kim lan bu GG?K..ar (bir peynir türü diyeyim size ve +18 küfürler)oğlum bu.''diyerek gadanallah kızı bulma çalışmasına girerler.
    Kızlar da ''Ay ben onun saçını başını yolarım!!!''moduna girer.

Onu geçtim GG'nin en önemli özelliklerinden biri 1 ve 2.sezon için diyorum seksi bir dizi olmasıydı,birazını bu yeni diziye uyarlasınlar RTÜK 2 bölümde kaldırır:icon_whis
    Ayrıca ben tikky cadde kızı bir Blair ile,lanlu lunlu konuşan bir Chuck görmek is-te-mi-yorum!
    Josh'un twit.i var elimizde,bir bakarım ilk bölüme anında twit atarım valla eğer çok benzeyen bir şey görürsem.Josh dikkate alırsa uğraşsınlar telif hakkı falan,hiç acımam.TİMS'e uyuz oluyorum çünkü!

Durum:
    önem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya hayır ya hayır bizimkiler bi diziyide taklit etmeseler olmaz mıydı ya güzelim dizimi berbat edicekler Blair kim olacak en önemlisi Chuck kim olacak kim olursa olsun Ed Westwick gibi olabilirmi yaaa

Durum:
    delilikbu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cansel&Ed M&C
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar forumda GOSSIP GIRL TÜRK versiyonu;küçük sırlar başlığı açılmış;ciddi ciddi yapacakları bu işi...:):img-tomat

Durum:
    kübra2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya cnbce dergideki 3. sezon yorumlarına koptum..karakterlerin niversiteye uyum sorununu dalgaya almış xD yok işte blair bandana takmaktan vaz geçmeli,okuldakiler için verilecek partiler suşi gibi entel değil çatı partisi falan olmalı, üniversitede önder olabileceğin grup olmaz kimsenin yöneticiye ihtiyacı yoktur alan yazmışlar bnların hepsi yanılmıyorsam blair'a :)

Durum:
    -yaren- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Iıyyhh
    Dizinin orijinalinde Ed Westwick’in oynadığı Chuck Bass rolü için Burak Özçivit’te karar kılınmışş:tvizleyen
    veee çocuğa 'çet' die hitap edilcekmiş:img-hyste:img-hyste
    Artık adı çetin midir nedir??
    Ay kuscam lütfeeennn yapmayın yaaaa hasta
    Dünyanın en hareketli kentlerinden Manhattan’ın en zengin gençlerinin maceralarını konu alan dizinin yerli versiyonunda Etiler sosyetesinin genç kızlarının yaşamı hayatımıza taşıyacakmışş..:img-haha:
    Yokkk saaolunn siz hiçç taşımayınn yani bunlar zaten en fazla ne yapabilirler ki
    O çet midir çut mudur neyse Chuckın yaptığı en ufak birşeyi yapabilirsee (Özellikle o bakışlar aslaa) bende kendimi şurdan atarım...:mad72::mad72:

Gossip Girlün yapımcıları Gossip Girlün Türk versiyonunu çekmelerine izin vermemiş.Bunlarda benzer bişiler çekiceklermiş.Bildiğim kadarıylada Serenayı ve Chuckı oynayacak kişiler dışında diğerleri amele (Bütçe kısıtından Hiçç çekmeseler daha iyi yaa)olcakmışş.Tanrım sen şu Türklere akıl fikir ver
    Gidip gidip elin amerikanının senaryosuna yapışıoruz.Çalışalım bizimde olsun lütfenn
    Gossip Girlü Bırakınnn.Başka dizi mi kalmadıı

Sayfa 2/23 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri