Sayfa 322/322 İlkİlk ... 222272312318319320321322
1609 sonuçtan 1,606 ile 1,609 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler (Arşiv 4)

Durum:
    aterli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı LamboFan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Sen de kendi ellerinle yazmışsın Senaristlerin Serena konusunda bir tınlama içinde olmadığını
    biz de bundan yakınıyoruz zaten başka bir derdimiz yok
    blair &chuck fanları kadar serena fanları da var sonuçta bu on kişinin yüz kişinin istediği birşey değil
    hadi cb kadar fanı olmasın , merkezde CB olsun ki Cb çiftini yürekten seven biriyim
    yine de dikkate değer bir şekilde
    bizim de düzgün bir ilişki görmeye hakkımız var

ve hepimiz biliyoruz ki
    bu kitabın da dizinin de başrolü Serena'dır
    ama sürekli olarak kötü gösterilen , yanlış şeyler yapıyor diye ardından konuşulan yine Serena oluyor neden?
    dizinin esas kızı serena olabilir ama üstüne düşmüyolarsa ben ne yapayım şikayetçimiyim hayır değilim ben zaten diziti CB için izliyorum zaten dizide onların dışında umut vadeden bir çift yok çünkü hep sağ gösterip sol vurdular. Serenanate de bunun gibiydi doğru düzgün işleyemediler biz bu ilişkiyi batırdık hadi serena nın yine kafası karışmış olsun nasıl olsa herkes alıştı biz bunu dan e postalayalım dediler ama böyle giderse bu kızın sonu kötü. Serena yı bir an önce toparlamalrı lazım bence nate gelince ondan bu sezon bir şikayetim yok ama ilşkinin bitmesinde onunda suçu var bence çünkü o da 3 sezon boyunca kimseyle jenny ile ilgilendiği gibi ilgilenmedi

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Şimdi açık konuşmak gerekirse benim bu dizide CB dışında öyle çok önemsediğim bir çift yok,yalan söze de gerek yok.Arada NSci,DSci,NJci arkadaşlarıma resim,icon,haber vs. yollamak dışında bu çiftlerle pek ilgilendiğim de söylenemez.

Bu tür gençlik dizilerinde senaristler seyirciyi TV başında tutmak için bir sürü çift oluşturur.Tabi bu çiftlerinde fan takımları oluşur.Herkes başka bir çifti destekler çeşitli seçeneklerden ötürü.Ve bu fan gruplarının çoğu da birbirini anlamaz:)
    CBciler,NBcileri.NSciler,DScileri vs.Tabi fikir alışverişi yapıyoruz ama işin işine bir çifti yabancıların deyişiyle ''ship''lemek girince bazı konularda birbirimizin fikrini değiştiremeyeceğimizi kabul edip,kendi fikrimizi söylemekle yetinmek zorundayız.

Ben kendi fikrimi söyleyim mesela;
    CB'de Chuck çok büyük bir hata yaptı doğrudur.Ki CBcilerin hiçbiri bunu inkar etmemekle beraber CB çiftini de geri istemekte.Ama şöyle bir şey var ki biz nerdeyse 3 sezon boyunca bu ikisinin birbirine olan duygularını gördük,inişleri çıkışları izledik.Onun için Chuck'ın yaptığı hata her ne kadar iğrenç olsa da Chuck'ın Blair'ı sevdiğinden şüphe duyamadık,duymadık.
    NS'in bu konudaki dezavantajı şu ki bu ikisini bir arada çok az gördük biz,7 bölüm mü ne.Ve bu 7 bölümde de adam gibi işlenmediler.Nerdeyse her bölüm bir gerginlik,Serena'nın Nate'i paylamasını vs. gördük.Duyguları,en azından Serena'nın duygularını iyi işlemediler.Mesela 21.bölümü izlemedim ama bir yerde okudum,eğer yanlış yazmışlarsa beni düzeltin ama Serena Nate'e ''Şimdi neden sana hiçbir şey anlatmadığımı anlıyor musun?'' diyormuş.
    Serena'nın bu sözü bence bu çiftte anlatılmayan,eksik bırakılan bir şey olduğunu gösteriyor.Ki NS'i Tripp felaketinden sonra bir araya getirmek çok riskli bir işti.Öyle bir işlemeleri gerekiyordu ki Tripp felaketi unutulsun ama adamlar bunu yapmadılar.Bir de şöyle bir şey var ki Serena bence bu sezon boyunca gün geçtikçe daha sinir bozucu bir hal aldı ki benim genel olarak forumlarda gördüğüm bir şey var ki çoğu insan DS'e bir şans vermeye hazır daha önce DSci olmayanlar bile çünkü Serena'nın Dan ile birlikteykenki halini daha samimi buluyorlar.Ki DSci olmamama rağmen katılıyorum ki Serena'nın en iyi işlendiği zamanlar Dan ile olan zamanlarıdır bana göre.

NScileri anlıyorum çünkü uzun zamandır NS'i bekliyorlardı,umduklarını alamadılar.
    DScileri anlıyorum çünkü onlara göre gerçek aşk DSdi ve geri istiyorlar.
    Ama kalem senaristlerin ellerinde,yapabileceğimiz bir şey yok izleyip görmekten başka.

Bir de arkadaşlar şöyle bir şey var ki bence çiftleri karşılaştırmak anlamsız çünkü her çiftin hikayesi ve ilişkisi çok farklı.

Durum:
    summer___17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kumandasız TV
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı LamboFan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve hepimiz biliyoruz ki
    bu kitabın da dizinin de başrolü Serena'dır
    ama sürekli olarak kötü gösterilen , yanlış şeyler yapıyor diye ardından konuşulan yine Serena oluyor neden?
    Josh aynı zamanda dizinin yapımcısıda olması lazım dimi yanlış hatırlamıyorum ben. Daha önce The O.c'yi yapmıştı bilmem izledinmi. İzlediysen bilirsin Josh başrole bakmıyo maalesef Summer karakteri The O.C için konuk oyuncuydu hatta izlemişssen 1. sezonun Jeneriğinde Rachel bilson yokdr. Ama seyirci Summer&Seth ikilisini tutunca Rachel kadroya dahil edildi ve Başrol olan Ben ile Mischa dan Adam ile Rachel daha çok gösterildi. Hatta finalde de bu ikili evlendi. Onun için Joshun dizilerinde Başrolden ziyade tutulan çiftler üzerinde daha çok duruyo :good:

Durum:
    LamboFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    LadyJady
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı summer___17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Josh aynı zamanda dizinin yapımcısıda olması lazım dimi yanlış hatırlamıyorum ben. Daha önce The O.c'yi yapmıştı bilmem izledinmi. İzlediysen bilirsin Josh başrole bakmıyo maalesef Summer karakteri The O.C için konuk oyuncuydu hatta izlemişssen 1. sezonun Jeneriğinde Rachel bilson yokdr. Ama seyirci Summer&Seth ikilisini tutunca Rachel kadroya dahil edildi ve Başrol olan Ben ile Mischa dan Adam ile Rachel daha çok gösterildi. Hatta finalde de bu ikili evlendi. Onun için Joshun dizilerinde Başrolden ziyade tutulan çiftler üzerinde daha çok duruyo :good:
    Evet haklısın :img-wink:
    onu da izledim evet..
    Zaten tepkimiz senaristlere bizim de;
    işte bir duygu patlaması olunca böyle oluyor

Neyse Serenate 'ciyim :img-in_lo
    işte öyle ...
    bu bölüm içinde söyleyeceklerimi söyledim
    bir dahaki yorumu 22.bölümde yaparım artık
    ve umarım bizim için bir açık kapı bırakırlar...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri