Sayfa 64/64 İlkİlk ... 14546061626364
320 sonuçtan 316 ile 320 arası

Konu: Gözyaşı Çetesi

Durum:
    alisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sümbülteber Sokagi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gözyasi cetesinden sonra hem Deniz'in hemde Cevahir'in bütün dizilerini izlemeye calistim. Amaaaa hic birinde Deniz hicbirinde Cevahir yoktu. Sanirim onlarin bütün dizilerinde ben hep Deniz ve Cevahir'i arayacagim..

"Sen....bir el ates eder gibi bakiyorsun"
    nerde bunu söyleyen Cevahir nerde bu güzel sözü hakeden Deniz...
    Cevahir: Sen...bir el ateş eder gibi bakıyorsun...

Durum:
    gizem_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    HALİMFERİDE
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözyasi cetesinden sonra hem Deniz'in hemde Cevahir'in bütün dizilerini izlemeye calistim. Amaaaa hic birinde Deniz hicbirinde Cevahir yoktu. Sanirim onlarin bütün dizilerinde ben hep Deniz ve Cevahir'i arayacagim..

"Sen....bir el ates eder gibi bakiyorsun"
    nerde bunu söyleyen Cevahir nerde bu güzel sözü hakeden Deniz...
    Nasıl oldu ne oldu bilmiyorum ama denizide cevahiride yokettiler hani biraz benzerini bile göremedim hiç. Yetkinde, Ebruda hep çok başka rollerdeler, 9 bölümlük dizimiz kadar kalıcı olamadığı doğrudur evet.

Ben denizi çok özledim, cevahiride... :icon_sorr
    Sizlerle sohbetimizide..
    Herkese selam vermek istiyorum bu vesileyle, çetemi özledim...

Durum:
    alisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sümbülteber Sokagi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cok baskaydilar....
    Hala Deniz'i, Cevahir'i özlüyorum desem abartmis mi olurum?
    Cevahir: Sen...bir el ateş eder gibi bakıyorsun...

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 20

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arti 1 beni de yazin.:img-wink:O kadar icimize islemis ki sadece Deniz Cevahir degil diger karakterler de ruhumuza islemis.Simdi Poyraz Karayelde Celil Nalcakan oynuyor.Onun Cevahirle sahneleri geliyor aklima iyi mi?Bir kamyonu yikiyorlardi,artik ne kesmislerse?kan lekelerini yikiyorlardi.Celil de (dizideki adi gercek adiyla ayniydi)yari muzip bir yuz ifadesiyle biyik alti guluyor ve tabii oyledir gibi bir seyler soyluyordu.Degerli oyuncumuz Poyraz Karayelde bambaska rol oynuyor,cok da basarili,ben onu izlerken dalip gidiyorum Gozyasi Cetesinde oynadigi sahneler aklima geliyor.Iyi mi?Eger bu dizide buyuklu kucuklu rollerde oynadilarsa o oyunculari ayri bir seviyoruz ayri bir saygi duyuyoruz.En azindan benim icin oyle.:happy0064Mesela Teoman Kumbaraciyi ekranda baska dizide veya filmde gorsem hemen aklima o restaurant kadin-erkek iliskisi hesaplasma sahnesi aklima geliyor.Gercekte dusunursek dizi yayinlanali kac yil oldu.Etkisi azalacagina bende dalga dalga yayiliyor.Yollar bizi nereye gotururse gitmeyi bazen o kadar cok istiyorum ki.Ali Ulvi Hunkar ustanin ellerine saglik.Allah kalemine zeval vermesin..O kadar kolay degil kadin tayfasinin kalbine bu kadar derinden dokunmak.:good:

Durum:
    gizem_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    HALİMFERİDE
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Benim için açıklık getirilmesi zor bir mesele bu:img-in_lo. Ben küçücük bir kızdım. Sevmeyi sevilmeyi ateş eder gibi bakmayı, bu dizide öğrendim. Öyle beylik lafları. Bana bak kafan iyi mi senin? diye soran bi kadına, deli deli bakıp, ben her zaman mühim bi kafa taşırım diyen adamı da yine bu dizide tanıdım :) Dokuz hafta 9 bölüm süren bu dizi kanala mendil yollamıştı. Ben yollayamamıştım ama yolladım demiştim. Çocuktum küçüktüm ne garip söyleyememişim çünkü gönülden bağlıydım. Her birisi kafama kazılmış o replikleri binlerce kez burda yazdım. Son bölüm okula gitmemiştim. Rahat 10 sene oldu hala bi çetedir tutturmuşuz. Ne zaman hayatın içinde bi kavga olsa anlamlı kavgaları olmalı insanın girdiğine değmeli ... derim. Felsefesini sevdiğim bir kitaptı "Gözyaşı çetesi" öyle olmasa, Denizini.. cevahirini... çatlaaaaaaak itici güzinini hiç olmazsa cavidanı unuturdum. Mutsuzluğun yenilemeyen bişey olduğunu yine bu diziyle öğrendim. Mantık evliliğinin intihar mektubu gibi olduğunu da. Her bir arkadaşımı burda tek tek çok sevdim. Çoğu büyüğümdü Bendeniz gizem şu bıcırık olan şimdi koca kız oldum. Cevahir bi adam sevdim. Deniz oldum. :img-in_lo Velhasıl kelam sizi unutmadım. Bu nasıl derin bir diziydi sahne sahne unutmadım. Ebru özkanın ilk hayranıyım. Şimdi paramparçada arzı endam eden bizim deniz. Ve asaleti omzunda bir çiçek gibi taşır kendisi. Arkadaşlar her birinize. Hadi birbirimize yeminler edelim geri alınamayacak sözler verelim. Kimsenin kaçıp gidecek hali kalmasın demeyi çok isterdim ama herkes kaçıp gitti. En çok ben. Hepinizi hasretle öperim. Çağırın yine gelirim :)

Sayfa 64/64 İlkİlk ... 14546061626364

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri