Sayfa 80/80 İlkİlk ... 30707677787980
397 sonuçtan 396 ile 397 arası

Konu: Gülizar - Bölüm Yorumları

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 186

Bahsedilme
    2 Mesaj

Çağan ırmak daima başkasının fark etmediği noktaları yakalayıp önümüze sergileyen bir yapısı var diğer yandan ben bu dizinin farklılıklarını dikkate alırsak izleme oranlarının nerelerde olduğunu önemsemiyorum dikkat ederseniz silahlı savaş sahnelerinden uzak temiz bir sahneler mevzumuz idi ama işte millet kahramanlık dizilerine sardı günümüzde ama gün gelecek her insanın da bir aile yapısı olduğunu herkes yaşayarak anlayacak,
    Keepintouch

Durum:
    Stone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    36

Aldığı Beğeni: 68

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi final yaptığı için üzgünüm. Vurdulu kırdılı olmayan nadir dizilerdendi. Güzel güzel izliyorduk. Keşke bitmeseydi. Ayrıca tek izlediğim diziydi ama bugün başka bir diziye başladım. Her neyse... Ben final bölümünü beğendim. Her şeyin yoluna konduğu bir bölüm oldu. Benim birkaç soru işaretim hala kaldı. Mesela Mine Muazzez'in kızı mıydı? Veysel neden Sepetçilere bu kadar takmış vaziyetteydi? Bunlar şimdi önemini tamamen yitirdi gerçi. :/
    Tuğrul ile Suzi'nin bir araya gelmesi güzel oldu. Tuğrul'u izlemeye doyamadım ama yapacak da bir şey yok. Kumar illetinden tamamen kurtulmuştur umarım.
    Güli'yi isteme sahneleri çok samimiydi. Güli'nin kahveye tuz koymak istemesi ama Suzi'nin Murat'a kıyamaması güzeldi. Klasik bir kız isteme değildi yani. Murat da kahvede bir şey var sandı. Özgün bir sahne olmuş. (:
    Gülizar ile Murat'ın kızları çok tatlıydı. Saçları aynı annesinin saçları gibiydi. :img-eat:
    Güli-Murat-Zemzem-Beste'nin birlikte tatlı tatlı poz verdikleri sahneyi çok doğal ve güzel buldum. :img-in_lo
    Fettah'ın istediği yere gelmesine ve başarılı bir aranjör olmasına çok sevindim.
    Güli'nin Kartal Bey'e yaptığı konuşma çok iyiydi.
    En son sahnede Güli'nin söylediği şarkı çok anlamlıydı. Ayrıca Farah'ı Gülizar olarak son kez dinliyor olmak beni duygulandırdı. İyi ki kapanışı Gülizar'dan bir şarkıyla yapmışlar. :love01:
    Şerif ve Fuat'ın görüşme salonundaki sahnelerini çok seviyordum ben. Zaten onları bir arada görmeyi de çok istemiştim. En son sahnelerindeki patron-çalışan ilişkileri de çok tatlıydı. Bambaşka iki karakter ama bir arada da bir o kadar iyiler.
    Başından sonuna kadar severek izlediğim bir diziydi. Raytingler totalde kötüydü ama ab ve abc'de gayet iyiydi. Ayrıca dizinin tanıtımı doğru düzgün yapılmadı, ona rağmen güzel bir başarı elde ettiler. Keşke bitmeseydi. Ama yapacak bir şey yok. Dizide emeği geçen herkese teşekkürler. Yeni projelerinde başarılar. :love01:
    bye

Sayfa 80/80 İlkİlk ... 30707677787980

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri