Sayfa 3/3 İlkİlk 123
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Joseon X-Files: Secret Investigation Record / 2010 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Joseon X-Files: Secret Investigation Record / 2010 / GK

epey zamandır atlamadan izlediğim bir dizi yoktu biraz tereddütlü başladım ama güzelmiş dizi gizemli olaylar baya gizemli sonunda ne çıkacak zavallı çocuk bunları nasıl çözecek çok merak ediyorum garibimin yanında kimsede yok kız iyi sandım ama yok anacım oda kötülerden oğlanın ona verdiği defteri anında yaktı aboov yazık şimdiden çocuk için karalar bağlıyorum ben

özelliklede tam bir şey yapacak okla vurulup uyutuluyor sonunda uyuşturucu bağışıklık yapacak
    neyse harbiden merak ettim bu uçan topları ve o zamanlar bu kadar ilerlemişmiydi her şey bilemiyorum
    ve kral ülkede ki sorun hayatta krala yada padişahlara ulaşmaz gerçi o kadar satılmış insan varken nasıl ulaşsın diycem ama dürüstlüğünden dolayı kral oğlanı seviyormuş da neden hiç bir şey duymaz bilmiyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi baya karışık korkarım sonunda ne olduğunu anlamıycam)))) 2ci bölüm sonunda kız oğlanın verdiği defteri yaktı ama nedense 3cü bölümde beraber araştırıyorlardı hemde hiç bir şey olmamış gibi acaba dedim en son olacak olanı başta verdide o zamana kadar olanları gösteriyor buna kara kıldım ve devam ettim izlemeye

efenim baya baya ilginç bir dizi daha uaçk toplar kaybolan köylüler tam anlamamışken ormanda bulunan insan cesetleri ve canavar çıktı neyse o az biraz belli artık ormanda nasıl bir göl varsa elini sokan yada dokunan kişi canavar oluyor ve insan eti yiyor bir şekilde açığa çıktı zavallı çocukta öldü ama o göl ne oldu başkalarıda dokundu mu hiç açığa çıkmadan
    bu seferde geleceği gören çocuk çıktı meğer anası şaman mış ona bu huylar ordan geçmiş ve gördüğü geleceği engellemek isteyen baba oğlunu öldürme derdin hadi onuda atlattık ama benim aklımın hala ama hala almadığı bunlar tek tek bölümse saçma bitiyor bölümler çünki tam olarak her şey net değil sadece değişik şeyler olurken oğlan ve yardımcısı elbetteki kız da bunu araştırıyor ha umudum bunca olayın sonunda birbirine bağlı olacağı

malum şamanın gördüğü şeyden sonra kız notu okuyup olacakları engelledi hatta daha evvel baştaki kötü adamla da konuştu ondan sebep hala ilk teorimdeyim kız ta ilk bşlarda kitap yakma meselesi sonra çıkacak ve bu olaylar da birbirine bağlı

seyircinin umudu))))

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

tek kelime ile şunu söyleyebilirim şuana kadar izleyipde anlayamadığım ilk kore dizisi gerçi dizi bitmedi umudum sonunda her şeyin birbirine bağlı çıkıp vede mantıklı bir son şayet bitmezse ne olcek bu kafa karışıklığı bilmem
    bunca izlediğim bölümler içinde şunu söyleyebilirim ki her şey uyuşturucu ile alakalı çünki halisülasyonlar görmek havada uçuşan metaller ruhlar hayaletler canavarlar birbirini tanımadığın başka dünya orayı değiştirmek birden kötü olan insanlar vs vs bunların içindede hep uyuşturucu var ha o tarihlerde varmıydı etkisi ne kadardı bilmem ama ben ona yordum bakacaz tabi bide izleyip bitirebilsem

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

şiştim yeminle şiştim dizinin son bölümüne geldim adam akıllı hala bir netlik yok daha doğrusu baştaki sigara içen adamın kötü olduğunu sanıyorduk değilmiş meğer bir topluluğu yok etmek için aralarına girmiş hatta başlarını öldürmüş şimdide adamı kaçırdılar anladığım salak şeyler adamın gövdesine eski liderin kafasını dikip canlatacaklar ah bunların kafasızlığı neyse bunu anladıkta diğer olayları bazıları havada kaldı

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi bitti genel olarak güzel diziydi ama derseniz sonu çok tatmin edicimiydi hayır çoğu kore dizisi gibi oda açıkta hatta fazla açıkta kaldı
    ha içindeki bazı şeyler aydınlansada bazıları benim için muallakta kaldı öyle böyle bitti anladığım sonunda oğlan öldü yardımcısı da polisliği bırakmş şef de şefliğe devam ama kız neydi ki asıl büyücü omuydu herkesin gözünü boyadı hep

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri