Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
18 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Jejoongwon / 2010 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Jejoongwon / 2010 / GK

umarım sıkılmam dedim ama diziye ısındığımda söylenemez her karakter masaldan fırlamış gibi
    başrol oğlumuzun kendine güveni tam yahu anan için yasak kasaplık yaptın başın ağrıdı ölümden döndün de akıllanmadın mı be adam asiller asla ben yaptım demez ayrıca bir kere görme ile ameliyetmı yapılır nasıl mantıkdır yahu
    adam ölmek üzrere kardeşi gördüm ameliyat yaparken yap kardeşim kurtulsun kızda maşallah yaparsın aşkım modunda sonrada adam ölünce ben ne yaptım yok suçlu o ay sıkıntı şeyler tabi hepsi adamın doktor olma yolunu açmak için ama ben çok inandırıcı gelmedi

ya kızımıza ne demeli tamam çoğu dizide bazı asillerin kızı çok rahat yetiştirilir buda onalrdan hatta dahada rahat yetiştirilen tiplerden de ingilijce bil tıp dan az biraz bil ve dahası ama gel gör ki hiç tanımadığı bir adama ameliyatı rahatlıkla yaptırdı üstelik joseon gibi bir yerde yuh diyip geçiçem şimdilik

ikinci oğlanın kafa nasıl çalışıyor daha anlamadım ülkesini satan pislik bide kalkmış doktor olacak senden bir halt olmazda arkan kuvvetli olunca malesef ki bir yerlere gelecen hatta ilerde başrolun başını fazlaca ağrıtacak belli karaktersiz adam sonunda ölse bari

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

yok abi bu kadar hızlı ilerleme pes diyorum daha öncede tıp dizileri izledim ordada başrol hep bilen biriydi ama bir mantığı vardı ya araştırmıştır ya yapmıştır yada öğrenmiştir burda yok kardeşim yok
    adam ölüyor başrolumuz hemen şok aleti yapıyor ve adam hayatta doktor şaşkın nasıl daha evvel oynarken beni çarptı ordan biliyorum yahu daha yeni adam öldürmekten suçlandın bilmediğin ameliyatı yaptın bu neyin öz güveni ki

ya kız tamam ikinci oğlan pisliğin flama taşıyanı da sen hangi akla hizmet sınava erkek kılığında girdin cezasını bile bile bide oğlan sınavı kaybedince pişman oldun

zaten etrafınız hep tuzak japonlar bir yandan ikinci oğlan onun emmisi onun arkadaşları kimliğini çaldığınız adam malesef iyi karakter yok

ha bide kadın doğum uzmanı gelmiş tesadüf türki aniden ters doğum yapılacak ne yapalım hemşire lazım kız gelsin olmadı başka biri hiç birinin tecrubesi yok ama ameliyata rahatça giribiliyorlar pes

kral kore için bir hastane açmaya karar vermiş ama hemşire olsun diye öylesine hayat kadınlarını yollamış hemde eğitmeden
    tıp okusunlar diye aldıkalrı adamalrın desen tek derdi okula girmek doktorlukla alakaları yok ay şiştim
    hadi herşey eksik aşk diycem ama başrol adamın oyunculuğu benim gözümde sıfır sadece göz kıprıştırıp eğiliyor kızla uyum yok
    ikinci oğlana hiç girmiyorum vatanını satan kişinin kişiliği zaten tartışılmaz

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ikinci oğlan hırsı yüzünden asil ailesinden de ayrıldı sırf yeni doktorun asistanı olsun diye şimdidlik iyi görünsede yok o adam dan iyi biri çıkmaz çok hırslı ilerde oğlanın kasap olduğunu öğrense ve kızın da onu sevdiğini anlasa iyice kötü olur

şimdi zaten kızın babasına kızıyla evleneceğini yazdı ona evet diycek ama kız yok diyor bakalım ne olacak anlamadığım bu kadar modern bir baba kızına ingilijceyi öğretmiş bisiklete biniyor ve dahada bir sürü özgürlüğü var ama kızını isteyince adam düşünmeden veriyor kızına sormadı bile pes

üzüldüğüm ilk doktorun gidişi oldu diğer doktor gelince kral onu bir iş için gönderdi üzüldüm gayet iyiydi gerçi şimdiki doktor sinir biri gibi görünsede yok zannedersem iyi biri gerçi ikinci oğlanın yalanı ilerde başını ağrıtmaz inşallah

şu krallara sahiden uyuz oluyorum kızın babası ile arası gayet iyi ama adam yasal olmayan bir şeyi bulundurmakla suçlanıyor kral da demiyor ki bu adam yapmaz masum olduğunu kanıtlayın bizzat sorgulayacakmış da suçlu olan cezasını çekecekmiş al bir pes daha

bide japonlar var iki üç tane soytarı onu yapalım işler bozulsun bunu söyleyelim kore zor duruma düşsün yani karakter olsun diye diziye konmuş gerçi oğlanı tanıdılar şimdi onun peşindeler halbuki kasap olduğunu söyleseler hemen öldürülecek ne umuyorlar ki olanı kullanıp da bir şeyler mi öğrenecekelr

oğlanın babası yakında göçer adamın ayağına çivi batmıştı belliki tatnoz olmuş yakında gider

aşk sahnelerine girmiyorum bana çok yapmaçık geliyor
    bide bu hiç ama hiç beğenmediğim ikinci başrol oyuncusu diğeri denizler imparatorundaki adam dı ikisinide sevemedim şayet çok ödüllü oyuncularsa ben oyunculuktan anlamıyorum demek

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

kızın babası oğlanla görüşsün diye izin verdi ama son olanlardan sonra şimdi evlenmelerine pek sıcak bakmıyor zaten baksa şaşacam hayır her yerde alt sınıf üst sınıf var ama bu koreliler çok fena kardeşim bunca dizi izledim ilk defa kasaplığın bu kadar düşük seviyede ve kötü olduğunu gördüm halbuki bizim ülkede kasaplar el üstünde tutulur

neyse öyle böyle oğlanın kimliği babası sayesinde ortaya çıktı okuldan atıldı ölmek üzere yine o mendebur kralın sayesinde kurtulde terfi etti her şey yoluna girmişken babası öldürüldü ha adama üzüldüm tam huzura ermişti öldü ama oğluyla kızın evlilğine onay vermemesi dahası kızın ailesi istemediği için oğluna onunla görüşme demesi çok saçma zaten her kes oğlunla kızın arasını iyi biliyor siz görüşme dediniz diye unutulacak mı

zaten oğlanın hayatını kurtardığı kadın intihar etti niye oğlan ona dokundu da muayene etti diye şimdi kızla oğlan gezsin tozsun ama ayrılsın peh
    biz de dar kafalıyız ama bu koreliler çok fena anacım

ah doktorcum geldiği zaman biraz gıcık olmuştum özellikle doktor allen gitti diye bunun da görünüşü kötü ama iyi biridir dedim doğruymuş adam azcık kuralara takıntılı ama iyi biri şimdik hasta oldu garibim

şu japonlar bir alem yahu harbiden çerezlik karakterler neyseki biri ülkasine dönecek darısı diğerlerinin başına

ikinci oğlan da baya düzelme var hatta şu aralar sevdiğim tek kişi halbki başta ne gıcık olmuştumeyse iyi olma yolunda hızla ilerliyor

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

doktor horton iyiyimi kötümü derken adam öldü gitti gider ayak da hwang la konuştuğunu düşündü ve baek le ilgili her şeyi söyledi adam da şişip gitti 5 yıldır ortada yok hayır doktor kötüde bir şey demedi niye bu kadar şiştiyse artık

bide gittin de mikrop niye japonların hastanesinde okudun ki onların sizin ülkenizi ele geçirmeye çalıştığını bilmiyormusun gerçi sen bir kere ülkeni satmaya kalkmıştın şimdi şaşırmamak lazım da geri geldin adamlar senin ülkende senin kraliçeni öldürmüş sen her şeye kulak tıka pislik iyi doktor oldun ama hala iyi adam olamadın
    bu 5 yıllık zamanda bizimkilerde hala ilerleme yok gerçi son bölümde tekrar başa döndüler bu gidişle evlenemezler japon baskısı o bu derken biri ölürse şaşmıycam

japonlar kore nin her yerini ele geçirmiş öyle ki kralı bile rahatlıkla öldürmeye kalkıyorlar sanki ülke kore değil japonya neyseki çok zeki hwang kralı kurtardı

hala umudum tükenmiş değil baek gözlerini açtığı zaman bir şeyler yapacaktır ülkesi için umarım tabi geç kalmaz
    malum son sahnede bir adamı ameliyat etmeleri lazım ve japonlar öldürün hwangın üstüne kalsın dediler eh baya bölüm de var bzimkinin başı ağrıması alzım

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri