Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
18 sonuçtan 16 ile 18 arası

Konu: Jejoongwon / 2010 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Jejoongwon / 2010 / GK

sonunda baekcim gerçekleri gördü ama geçmiş olsun savaşda başladı hwangın babasını öldürten adam kanser hwan baek le onuda iyi etti merhametli adam ama vatanabenin eline düştü adam dizinin başından beri kötülük peşinde ölse de ortalık temizlense biraz
    baek e üzüldüm son bölümlerde adam iyi doktor oldu ama çok da mutlu olamadı japon sevgilisi bilem sahtekar gerçi onu seven giseng vardı evlensin onunla

şu krallara bazen uyuz oluyorum sadece kendilerini düşünsünler bir ara tek gördüğü kii hwang dı kaçıp rus elçiliğine sığın ondan sonrada saraya dönerken hwanga benimle gel de sanki özel doktoru neyse onunda azcık akıllanmasına sevindim

dizinin bitimine az kaldı ve iç sesim kötü bitecek diyor tam da savaş zamanı

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

doktor allen geldi yeni hastanenin açılışı için onun gelişi ilede herşey ortaya çıktı baek her şeyi yanlış anladığını öğrendi aslında ölen doktor onun iyi bir doktor olacağının farkındaymış ve allen den onun için neşterler istemiş ama adamın demek istediği baş doktor hwan o farklı biri sende onun la birlik ol ama bizim saftirik hwangı tutup onu istemedğini düşünüp kaçmış artık çok geç olmaz umarım malum savaş başladı japonlar kore yi istila etti şimdi baek e geri gelebilecek mi ki japonlar bırakacak mı malum watanabeyi ameliyat gizli ettiler sonra hwan gı öldürecek ti neyseki baek anladı

ve ilk defa bu dizi için şunu söyleyebilirim
    son bölümler şahane idi ve oyuncular az biraz içimi ısıttı özellikle baek ve hwangın sarhoşhalleri eğlenceliydi
    kızın babası ülkesi için her şeyini feda edeceğini söyledi başalrı ağırıır

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

sonunda bir dizinin daha sonuna geldik başlarda çok sıkılsamda özellikle oyunculara sinir olsamda sonlara doğru güzeldi özellike japonya emri altına girmelerini anlattığı kısımlar çok üzücü idi

ülkesi için kızın babası öldü normaldir tabi bu uğurda hwang da üzerine düşeni yaptı gerçi bu korelilerin gizli bir iş yapmaya kalkıp da niye isimlerini bir yerlere yazarlar bilmem yazarsan kağıda bulunur sende hemen suçlu durumuna düşersin hwanh efendi gizlice evlenir ve karından ayrı zaman geçirirsin gerçi her şey vatan için normaldir

yalnız yine baek harika idi başlarda çok gıcık olsada son zamanlarda şahaneler yarattı yine onun sayesinde yakalanmadan gizlide olsa evlendiler ama adamın yüzü gülmedi bir türlü bu seferde japon kore işleri yüzünden onu seven kızdan oldu ki son zamanlarda kızı sevmeye de başlamıştı yazık o doktor luk yaparak hwan da geride ülkesi için savaşıyor

yalnız bu dizideki gibi olmuşsa yuh diycem artık japonalr gelmiş kraliçeyi öldürüyor kral imzalamadığı halde tahdan indiğine dair kağıt imzalat yada aklına gelebilecek her şeyi yap ha bu kadar adi koreli asil olursa ülkede öyle elden gider gerçi bizim ülkemizdede vardı yüzde yüz ama bu denli si yok ya

dizi kısmende olsa mutlu bitti o zamanda farklı bitemezdi
    jejongwon kapatılıp başka hastane açıldı amerikan olan böylelikle japonlar bir şey yapamadı
    genel olarak sonlara doğru güzel bir diziydi
    sadece başrolu hiç sevemedim yanlış anlaşılmasın yakışıklı olmadığından değil tamamen oyunculuktan gözlerini kırpıştırıp durmasına sinir oldum ve başlarda çok yapmacıktı ondan
    ama dedim ya sonlara doğru güzeldi
    ha bide ben genelde dizilerdeki aşkları severim beğenirimde çok şikayet etmem ama bu ikisi hiç yakışmamış

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri