Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
16 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Kim Soo Ro / 2010 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kim Soo Ro / 2010 / GK

soronun sevgilisi umarım ölür kızın başına bir şey gelecek diye üzülüyordum malum soro üzülür diye ama yok şimdi ölsün istiyorum kıskançlığı yüzündenhintli adam öldü pis şom ağızlı tal he nin nasıl biri olduğunu bildiğin halde ne hakla kızı tarif edersin ay ay buna ne olsa müstahak da artık korkuyorum ölmez diye bari soro öğrense onun ne haltlar karıştırdığını

soro nun anası ne yaptı etti demir çıkarttı kılıç yaptı kadındaki azim gözlerimi yaşartıyor onca yoldan gelip adamı bile evinden attı kadında nasıl hırs varsa artık hala oğlunu kral yapmanın derdinde öğrense bari soro nun oğlu olduğunu onuda öğrenmedi şiştim ya gerçi onun değişeceğinden şüpem var kadın kafayı taht la bozmuş oda şimdiki oğlu için

anam kötü adam az adi değilmiş meğer soroyu büyüten anasına göz koymuş onca zaman o akdın da naif karşıda koymadı oğlu için gitti o pislikle evlendi hayır kocasının mezarında kendini öldürecen bari adama görünme dimi neyseki soro anladı da annesine çok kızmadı ama üzüldüm kadına ya yazık bide bilse ki soro oğlu değil

soro sonunda başardı gemiyi yaptı demir işi iyi kızın babası ölünce ordaki adamda daha iyi davrandı diğerleriylede arsı iyi şimdilik dük ün yanında malum anası orda ama eminim bir planı vardır yoksa o dük bozuntusuna destek çıkacak değil ya
    yalnız soro efendi şu sümüklü ikiyüzlü kızı bırakda hintli kıza dön ne varsa onda var haset yapıp başını yakmadı dimi

favorimsin hwan ok hintlim nedense senin değişmiyceni düşünüyorum diğer cadılar gibi değilsin sabret soro sana kalacak

kim tal he seni ilk bölümlerde sevdiğime o kadar pişmanım ki adi şey rüzgar nere eserse o raya dönüyor mikrop pis oyunları yüzünden onca bakan öldü o hala kötülük peşinde yalnız anasına üzülürüm o garibim de oğlu masum gibi davranıyor yazık bilse oğlu kaç kişiyi öldürümüş kaç kişiyi satmış herhalde kendini öldürür
    en son soro ile karşı karşıya geldi ama yaşar o daha çok bölüm var çünki

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

içim şişti resmen bu kötülere bir şey olmuyor ya delirecem zavallı soro etrafı kötüler le doldu taştı garibin ama onada müstahak mı desem ne sen karşına çıkan tal he adisini niye öldürmezsin ki be adam oda büyür gider saaro devletine sığınır oda yetmez yetki alır oda yetmez kardeşini ve diğerlerini yoldan çıkarır neymiş efendim soo ro yu kıskanıyormuş bahane ye bak sen hayır ölmiycekte çekirgeden beter sonunda öleceğini umud ederek izliyorum

hay ro mudur neyse prenses hanımın soo ro yu sevdiğini kesinlikle düşünmüyorum evet biraz soro yu düşünüyor gibi olsada hayır ya seven kişi ki bu hanım bide casus sevdiği kişi tuzağa düşürülüyor anlamaz yaralı öldürecekler anlamaz ona gerçeği söylemez adamın başı derde girer daha bir sürü şey sorsan seviyor hemide onu öldürmeye çalışan teyzesi ve tal he ile birlik herhangi bir şey için soro yu uyarmadıda neymiş aşık hiç gülesim yok tal he ile aynı mezara giresiceler

cadı sonunda soro nun oğlu olduğunu anladı ama kadın amma pişkin yahu oğlu olduğunu bilmeden soro yu öldürtmeye kalktı ama gerçeği öğrenince birden melek oldu onu korumak kollamak hatta kral yapmaya çalışmak tam dönek yahu bu çocuğa onca zaman işkence ettin birden analık duygun mu kabardı adam gibi çocuk yetiştirseydin diğer oğlun abisinden nefret etmez talhe nin de kuçağına düşmezdi

oğluda anası gibi kindar ve beceriksiz ölyle aklın havada gider düşmanla iş birliği yaparsan tuzağa da düşersin beter olasıca gerçi anacığı kurtarır aslında kurtulsun da şu zavallı kız yalnız kalmasın

hintli kız hala favorim o sümüklü gelince bile ikisini yalnız bıraktı onca şeye rağmen hala soro nun yanında ve gerçekten iyi sankim soro da ona karşı değişti hem ötekinin ne mal olduğu ortaya da çıktı mutlu olsunlar umarım

soro yu büyüten anası öldü üzüldüm kadına baştan beri pek bir şeye karışmadı hep dışardan izledi fazla naifti o dük denen sersem onu zorlamasaydı öyle sessiz sessiz yaşardı kadına saldırdı oğlu ile tehdit etti en sonundada kocasını öldürdüğünü söyledi öyle bir kadın bunları kaldıra bilir mi ki yazık ya

soro o kardeşin yüzünden umarım başın belaya girmez o adi şey gitti tü düşmanlarla birlik oldu sen tam da her şeyi ayarlamışken ama iyi yüreklisin kesin onu kurtarmak için bir şeyler yapacan zavallım gülemedi ne sevgiliden nede dosttan zaten anasını da koruyamadı yanında dostları var gene ama fragmanda sanki adamın hafıza geri geldi her ne kadar yan yana olsalarda annesini öldürmeye çalışmıştı acep ne yapacak şimdi

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

salak oğlan kendi gitti esir oldu soro sayesinde kurtuldu ama hala akıl gıt gerçi haksızda sayılmaz doğduğundan beri kral olacan diye büyütülmüş ama azcık aklını kullan bu seferde orduyu alıp gitti hadi bakalım ne olacak

ya prensese ne demeli soro onu istemediğini söylediği halde gitti babası aracılığıyla evlenmeye kalktı oda olmadı hanımın gerçek yüzü ortaya çıktı orduyu tal he ye ver mikrop adi şeyler daha kaç bölüm var kesin onlara bir şey olmaz ama umuyorum başları çok ağrımaz

soro ve hintli kızın biraz daha yakınlaşmasını görsek daha iyi olacak

adamın hafıza yerine geldi kadının boğazını kesmeye niyetlendi ama soro izin vermeyince olmadı yani bence ölse iyi olurda o zaman da soro ile arası açılırdı soro baba gibi görmüş onu çünki şimdi onun yanında eskiyi unutmak lazım onca sene var çünki

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

hiç beklemiyordum prensesin ölümünü ama öldü ha üzüldüm mü hayır kendileri etti kendileri buldu dük le iş birliği yapmak da ne gerçi prensesin işi değildi babası nın marifeti bir ara soro yu öldürmeye çalışan hatun son anda soro yu korumak için rehine oldu buda beni etkilemez baştan soro ya demeliydi en azından bir şeyler yapmalıydı ama yok onlar ma aile hem talhe hemde dük le birlik olursan sonunda kral efendi kızın ölür hemde dük tarafından

adam da çok akıllı tam anlaşma yapılmış kız gidecek sen git kızı öldür bide soro nun üzerine at ama tal he efendi son anda soro nun yapmadığını söyledi aslında görünen köy klavuz istemez ama kral nerden bilsin neyseki tal he adilik yapmadı da olabilecek gerçeği dedi şimdi dük e ne olacak acep artık ölür de bizde kurtuluruz ölemedi bir türlü

hintli kız da artık sonuca geldi gerçi ben baştan beri soro ve onu düşünüyorum ama onlar gitti ler diğeri ile yaptılar neyse prenses de gitti

soro ve kardeşinin bağlarıda yavaş yavaş düzeliyor oda kendince haklı anne doğduğundan beri kral dedi durdu oda kral olacam havasında dolaşınca olacağı bu
    da bu oğlanın babası nerde ben çıkar zannettim ama yok bir yerde rahibelerde görünmüyor bu ara

tal he nin anasıda az biraz uyuz hala tal he için üzülüyor şu talhede dük le birlikte ölse şahane olur da
    aslında bir ara tal he ve prenses evlenecek diye düşünmeye başlamıştım prenses öldü

neyse eminim dük ordan da kaçar

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ölemiyor kardeşim dük adam heryerden bir şekilde çıkıyor saaro ülkesinin zindanından da kaçtı hemde soro yu öldürmek için diğerleri ile plan yaptı açıkcası soronun kardeşinin adamı beni şaşırttı kardeşinin haberi vardı ama engelde olmak istemedi kısmen suçlu tabi yinede o adamın diğerleri ile birlik olacağını hiç tahmin etmezdi onca şeye rağmen dük hala yaşıyor adamları bile ona karşıyken bir şekilde soro yu öldüreyim derken o cadı anası gitti onada çok üzülmedim oda ektiğini biçti bu işin tek iyi tarafı iki kardeş harbiden birbirine bağlandı

yuh ya prensesin ikizi varmış ölende sevimsizdi ikizi de sevimsiz kral desen denyo nun önde gideni daha kızı yeni ölmüş hemen ikizini soro ya vermeye kalktı ikiz desen sanki ablası değilde el gibi gülüp oynaşıyor ya teyze hıh sanki acıları yok demekki prensesi hiç biri sevmiyordu neyse aklı başında yine teyze varda soro yu serbest bıraktırdı zaten anası ve sevdiği onca yoldan gelmiş gitsin dimi

tal he bildiğin dört ayak üstüne düştü şimdide ikize aşık olmuş ne kadar doğruysa tartışılır oda saftirik hemen kabul etti ha gayret tal he demirci ustası olamadın ama kral olacan yakında o saftirik le evlen sorsan kardeşini seviyordu kızın daha bedeni soğumadan evlenmeye kalktı ne aşk ama yalnız tal he efendi soro giderken ölmezse artık öldirmeye çalışmıycam dedi vede anası nın cenazesinde soroya kral ol dedi be gerizekalı adama o kadar işkence çektirmeden aklın nerdeydi

herkes soro nun kral olmasını söyleyip duruyor hatta 9 bakanda kabul etti ama fragmandan anladığım hintli kızın yerine başka birini getirecekler bunlar zaten kabul etse hemen ben şaşardım şurda 4 bölüm kalmış illa bir ayrılık olmasa bari soro kral olacak biliyoruz da kıza bir şey olmasa bari

artık sona geldik şu kötülerde bir zahmet ölsün artık dük ve tal henin dönekliği beni şişirdi resmen

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri