Sayfa 2/79 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
394 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Nice Guy / 2012 / GK

Durum:
    soyut? - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    63.bina(my girl)
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    7
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

park si yeon u asla iyi bir rolde göremeyceğim.
    ama başarıyor la dolce vita ve my girl de izledim harikaydı beğenirim oyunuculuğunuda kendisini de. moon var ya hu. bakalım park shi hoo dan sonra alışabilcek miyim song u.
    merakla bekliyorum.
    misa ve a love to kill birbirne benzer dramalardı ve her ikisinninde yeri ayrıdır. ah ah. inşallah bu dizide en az onlar kadar akılda kalıcı olur. beklentilerim büyük.

Durum:
    NAGİŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    43
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eveeet işte benim dizim bu yıl galiba benim yılım olacak prenseslerim bir bir ekrana geri dönüyor.. mniah, chae won, min young ohh valla..İlk duyduğumdan beri yerimde duramıyorum hemde bizim yeorimle yemede yanında yat bu dizinin valla..

Alıntı ZEN_NURE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Misa ve ALTK'in senaristtinden eminim ki yine o tarz bir dram çıkar ya:icon_sorr
    Park Shi Yeon unni muhteşem bence başrol oynamalı ya artık yan rollerden çıkmalı:icon_whis
    ve burda ihanet eden eski sevgili konumunda olacakmış ne desem bilemedim:whistle2
    dizi izler miyim meçhul ama izlersem oyuncular için izlerim sanırım ve sonunu önceden tahmin ederek zira senarist hanım hep finallerde oppaları öldürüyor:img-tomat
    Ahh kuzucum bi dizi senlik olmayacak pek ama izlemezssen fena bozulurum..Dram olacaktır büyük ihtimal senartislteri belli çünkü A lovetokill bende yeri çokayrıdır misa zaten en iyisi..Bu diziden de çok umutluyum prensesim bi dönsün de çekimlere bi başlansın.:img-in_lo

Kuzuuu bu bizi diziyi izlersin hem oyuncular içni hemn benim için yorumlamalııyız :love01: Senaryosu bendie biraz düşündürüyor sonlara doğru hem gereksiz ayrılık oluyor hem de mutsuz son.:img-in_lo

Alıntı soyut? Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    misa ve a love to kill birbirne benzer dramalardı ve her ikisinninde yeri ayrıdır. ah ah. inşallah bu dizide en az onlar kadar akılda kalıcı olur. beklentilerim büyük.
    Küboşum senide burada görmek ne güzel..Alovetokill gibi akılda kalıcı olsun cidden..Benimde beklentim çok yüksek umarım güzel bir dizi olur.:love01:

Durum:
    İLK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    j.e.f.__i.k__k.v.p
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bu dizinin sonu kötü mü biter bilemem ama yazarın son izlediğim dizisi noelde kar yağacak mı(song joong ki'nin ufak ta olsa bir rolü var) sonu tatmin edici olmazsa da mutlu bitti...

onun dışında bu yazarımızın yazdığı dizide rain ve greates love daki başrol kadın 2 kere oynamış...

bir de dizinin konusuna baktığımızda...bize fazla bilgi vermiyor..aldatan bir sevgili ve kullanılan hafızasını kaybetmiş bir kadın...bu hafızasını kaybetmiş kadını nasıl kullanıyor...onu merak ettim...ve aldatan kişi ne olmuşta aldatmış...aldatmış mı acaba...yani varsayımlar üzerinden konuşmak gerekirse havada bir özet var elimizde...

Durum:
    irene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    "Juniel - illa illa"
    Konular
    20
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili ILK
    Dediginde haklisin cunku betray kullanilmis, yani tahminim bu baska bir erkekle aldatma degil, kiz muhtemelen bir olayda onu tekretmis, yalniz birakmis yada gammazlamis, hainlik yapmis olabilir. Ne yazik ki diziyle ilgili bilgiler hic net degil. Dizinin ana kadrosu olustugundan beri neredeyse 1 ay gecti, ama ne yan roller belli ne de hikayeyi acikladilar.Biraz yavastan aliyorlar sanki.

Song jooong ki'nin yaninda senaristinde payi var izlememde demistim ama Senaristi sevdigimden degil, nasil bir dram yapacagini merak etmemdendi. Dram pek sevmem, ama bu yazarin yaptigi dramlarin seveni bol, dizide yeorimde olunca sans vermek istedim. Sorry i love you dizisinide tek sevmeyen, hatta iskenceler icinde bitiren tek kisi benim herhalde :img-wink: Kizin ezikligi cileden cikarmisti beni.:img-tomat:img-tomat
    Song joong ki yi severim ama dizi misa gibi yavas ilerlerse ve agir dram olursa, izleyemem. Kisir bir hikayesi olmaz ins, severek izlerim.
    Song joong ki'nin bu arada kalmis karakteri iyi oynamasini istiyorum.Alistigimiz iyi adamlardan olmayacak gibi bu dizide.

Durum:
    İLK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    j.e.f.__i.k__k.v.p
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

SEVGİLİ İRENE

evet ne olduğu kesin değil ama heralde dizinin çekimleri başlayınca belki birkaç şey duyarız.karakterler hakkında...basın toplantısı daha olacak...belki isim bile değişir...yani nice guy diyince song joong ki geliyor insanın aklına.. ben de katılıyorum isim verene:img-eat:...amma melodram bir dizinin adının nice guy olması..neyse çok uzattım...

bu arada misa'yı sevmeyen zaten bir elin parmakları kadardır.sen de onlardansın...aslında misa hakkında çok konuşabilirim de yeri bu başlık değil...misa benim 1.dizim...ikincisi secret garden...bu iki dizinin tahtını alacak dizi henüz çıkmadı...amma dediğim gibi misa gibi ağır ya da a love to kill kadar ağır bir dramda beklemiyorum açıkçası...çünkü o dizilerin isimleri bile insana geliyorum diyor...

valla ben her halükarda izleyeceğim...kısır bir senaryo dahi olsa bile song joong ki sahneleri benim için kafi...en son song joong ki yi tree with deep roots da izledim ve dedim ki keşke rolü biraz daha uzasa ama dizi kendini izlettirdi...o yüzden türkçe adıyla derin köklü ağaçta izlediğim için joong ki'yi sanki rolün hakkını verecekmiş gibi geldi bana...

moon chae won biran önce gelirde diziden haberler duyarız...daha 4 oyuncu biliyoruz...bu arada dizinin diğer erkek oyuncusu o da ikinci erkek mi acaba...çünkü eğer ikinci erkekse bu oynadığı diziler içinde en önemli ve kendini göstereceği yer olacak...daha önce dong yi-city hunter-Bachelor's Vegetable Store da oynamış bir arkadaş...ve hep arka rollerde...ve city hunter izlemiş biri olarak oyuncuyu hatırlayamadım....birde nice guy'un sürprizi bu oyuncu...bakalım 2.adam mı...???

Sayfa 2/79 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri