Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
29 sonuçtan 26 ile 29 arası

Konu: The Great Seer / 2012 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: The Great Seer / 2012 / GK

başbakan kaçtı en azından o adi oğlu utanmadan sen benim annem değilsin artık dediği kadının yanına getirdi hemde kadının başını belaya sokacağını bile bile neyseki ji sang anladıda işler karışmadan düzeldi başbakanda sürgüne gitti gerçi burda prensin suçu var onca kötülüğü yapmış adamın srgünde işi ne bırak öldürsünler yakında çıkıp gelirse şaşman rahibe ve oğlu hiç durmuyor

dediğim gibi rahibe eskisi kadar fonksiyonlu değildi ama başbakandan sonra o beyinsiz kralın aklını çelmeyi başardılar oda kukla olmaya meraklı ya

pislik oğlanda çok ballı onca iş yap sırf prenses istedi diye hala özgür ama adam gene rahat durmuyor tam kukla kral öldürecekken ban ya engel oldu neymiş onu kurtarmış çekirge bir sıçrarsın iki sıçrarsın bunun ki kaç etti bilmiyorum korkuyorum ölmiycek de sonunda kral olacak şak şaka kral belli

ah general cho yung hadi politikadan anlamıyorsun itirazım yok ama hiç mi savaş tecruben yok olanı biteni gör hele de başbakanın oğlunu ve rahibeyi azcık gözünü önüne getir de şu kukla kralın her dediğini yapma onca insanı gereksiz savaşa sürükledin onca insan sebepsiz öldü sen hala kral da kral ölümü hak ettin
    ay çok cani gördüm kendimi herkes ölsün istiyorum galiba

ji sang cımla he ın kavuşun artık birbirinizi suçlamamanız güzel birbirinizi düşünmeniz de güzel kolye hala ji sang da ama yeter ayrılık kavuşun gerçi bu entrika içinde zor da

le sun ge kral olma yolunda ilerliyor bir sürü engel çıksada sona yaklaşıyorlar tabi ji sang sayesinde adam her şeyi düşünüp planladı le bangwo ile gerçi son anda kale kenarındaydılar bag wo nun gizli geçiti bulması lazım o yüzden rahatım kaçarlar diye düşünüyorum umarım
    gerçi bunlar saftirik yakalana bilirler de

fazla kişi ölsün yazıyorum ama harbiden başbakan rahibe oğlu general cho yung ölsün artık le sun gi kral olmiycaksa bile adamı zorla çıldırttılar oda kral olacak illa hain dedi durdular oda hakkını veriyor yoksa kral adam gibi davransa neden yapsın dimi
    artık iyilerin kazanması lazım

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

sonunda başrahibeden de kurtulduk kadının kötülükleri bitmiyor yahu çıkarı için herkesi birbirine kırdırdı resmen yetmedi ji sang ın annesini bile kullandı yem diye neyseki iki oğluda onu kurtarmaya geldi gerçi ji sang o kadar askerin yanında hala bir şeyler öğrenememiş bu adamdan gerçekten bir şey olmaz zeka tamam da dövüş sıfır neyse gu en başrahibeye güyya karşı çıktı ama yok gene sıkışınca yada sürgüne gönderiliren üzüldü anlamak zor anne olarak mı üzülüyor yoksa sonu öyle olacak diyemi ne anası nede babası rahat durmadı sonlarıda belli tabi bu arada babasıda sürgünde ölmüş baya temizlik oldu

ji sang ın anasıda öldü hemde gu en i korurken gerçi önce onlar anneyi kurtardı sonrada anası onu zavallı kadın anca ölürken gördü hayal olarak çocuklarını aynı masada yemek yerken oda anladı hiç öyle bir zaman gelmiycek çünki yetiştirdiği olunun kanı kötülük akıyor ondan iyi bir şey çıkmaz bakınız ji sang a anasının öldüğünü bile söylemedi yazık ya çocuk kraldan uzak bir yere gitti sanıyor adi şey

sonunda bu kraldan da kurtulduk bir rahat duramadı yerinde herkesinde canından etti ahanda kayınpederi general beni kurtar diye diye adamı ölmüe yolladı gerçi oda biraz kaşındı senin aklın yokmu da kralı doldurusun doğruyu söyle dalkavukluk etme sen ölürsün o salak kral da kendini başkasına kullandırır sonunda sürgüne gider sonrada başkaları onun adına iş çevirir bakalım ordan kurtulacak mı

ban ya oda rahat durmayanlardan oğluna verdi gazı sen yaparsın kralsın öylesin oda salak kendini önemli sandı hiç mi onca zaman akıllanmadın be kadın oğlun sürgün torunun aynı oğlun gibi diğerlerinin oyuncağı sen durmuyorsun da intikam peşindesin bide kalkmış ji sang ı kullanıyorsun gene tuzağa düşürdüğün yetmedi senin yüzünden ölümden kaç kere döndü doymadın pislik hala intikam utanmadan kralı seçmeseydim senle mutlu olurmuydum ben diyim olmazdın sen açgözlüsün çünki en kısa zamanda ölürsün umuyorum

le sun gi nin onca ihanet ve zorlukla yavaş yavaş tahta gidiyor ama gidene kadar baya uğraşacak galiba önceden izlediğim diziden biliyorum zaten burdaki kadından da belli kötülük yapacak zavallı tahta çıkana kadar uğraşacak ama orda bitmiycek derdi ama askerleri ve ji sang la oaln dostlukları harika şuana kadar aralarını da bozamadılar umarımda bozulmaz ji sang ın casus olduğunu söylediklerinde bile adam inanmamışken yakınları kesin bir şey yapar neyse oraya gelelimde bitmiyor dedik ya güyya yaşlı bir bilge var ona gittiler adam nedendir anlamadım kötülere inandı le sun gi ye sırt döndü hayır emice iki kişi gelip senle konuşuyor birinin dediği mantıklı ama sen onu düşman görüyorsun herhalde beyinde sulanma oldu

ah ji sang ah anacım sen ne ara mutlu olacan gerçi olacağından da emin değilim ya ahanda başrahibe gitti ondan kurtuldun hemide küçükken seni kaçıran kişi olduğunu anca anladın kahin efendi maşallah nasıl kahinsen artık anneni kurtarmaya giderken tuzak olduğunu anlamıyorsun seni casuslukla suçluyorlar gerçek casus kim bilmiyorsun hemide yüzüne baktığın halde ayrıca anan ölmüş ge un sana yalan söylüyor onuda anlamadın nasıl kahinsin anlamadım
    ama artık he ın ile kavuşun ya birbirinize yardım ediyorsunuz konuşup birbiriniz için endişeleniyorsunuz sonunda sarıldınızda ama artık kavuşun ya şiştim hayır zoru görünce he ın karısıyım benide öldürün diyorsunda niye admla barışmazsın ki

ve bu ji sang ın babalığı kaç bölümdür görünmüyor acep oda mı öldü
    kaldı 5 bölüm sonu mutlu bitsin diyemiyorum malum tarihi dizi ama umarım bol acı lı olmaz

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin sonu geldi ama darlandım kime neye üzülüyüm bilemedimhiç bir zaman anlamadım anlamıycam zaten şu yeni dünya kurmaya kalkarlar güyya bir şeyler düzeltecekler ama yanlarındaki adamları yada eşlerini tanımazlar ahanda le sung gi jung do mudur nedir aldılar yanlarına adam herşeyi batırdı ne güzel işleri halletmiştiler ji sang la şu uyuz kardeşi ama pislik girdi le sung un oğlunun aklına öldürdü adamı ortalık karıştı yetmezmiş gibi birde karısının aklını çeliyor o kadında zaten şeytanlık var hemende yoldan çıkmaya hazır sanki kocası kral olmuşta oğullarının velihat olması kusur aslında kurtarmıycaktılar onu bırakacan ölsün

ban ya bir öl artık bitmeyen hırsın yüzünden oğlunda öldü gerçi masum du son anda ama taht kavgalarınız ve hırsınız oğlunun sonu oldu ama senin gibi mikrop durur mu he ın ın başını yaktı neyseki ji sang kurtardı aslına bakarsan biraz da onun suçuydu tam araları düzelmişken bozuldu dizi bittide şunları bir mutlu göremedik korkuyorum sonunda bunlar ayrılacakda ban ya ve le gun evlenecek

he ın haklısın son ana kadar iyi geldi ji sang çok da kötülük yapmadı bakınız hala kılıç kullanmaıyor ama aklı ile insanları öldürttü o yüzden haklısın ama barışın yahu birbirinizden başka kiminiz var dimi

ah ji sang ah kahin diye diye beynini yıkadılar resmen iyi şeyler yapsanda kötüde oldun gerçi bazı şeyler kaçınılmaz ama bana sorarsan tek hatan şu jun du ju nu getirmek oldu nerden buldun o sırtlanı bilemem herşeyi batırdı
    annenin mezarını nasıl bulacan nasıl öğrenecen derken böyle hesap etmemiştim baya ağladım senle yazık ya

le sung gi nin adamı onu korurken öldü üzüldüm nedense öleceğini pek düşünmemiştim niyeyse ama sonrası yahu siz savaşçısınız her gün nerdeyse birilerini öldürüyorsunuz sanki onların dostları arkadaşları yok sadece bunlarda var yaa sok öldü hadi intikam alalım olur siz öldürürken ne oldu onlarla aynısınız yaşamak için öldür
    ha diğer adamın ölümü iyi oldu baya yaşadı komutan öldü rahibe öldü bir le gun kalmıştı ondan önce göçtü yazık

bide şu kralın yanında iki tane şebek var onlarda göçse iyi olacak sadece kıral kışkırtmakla meşguller iş bilmezler

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

sonunu beğendim hatta tam ben istediğim gibi bitti ban ya öldü demiştim zaten onda ne olsa zülmiycem diye üzülmedim de bencil yaratık kendi için iyi olsunda gerisi önemli değil herkese ihanet etti durdu sonunda oğluda hiç uğruna öldü hanıma yetmedi son anda ha ın ı tuzağa düşürdü o da yetmedi le sung gi yi öldürmeye kalktı gerçi o sahneler çok komikti neyse pirince giderken bulgurdan oldu öldü başında ağlayan gu en da beni etkilemedi beni

gu en demişken (adı tam bu olmaya bilir)oda göçtü onada üzülmedim bir intikam tutturdu gitti sanki anası babası sütten çıkmış ak kaşık hala son dakikaya kadar tuzak peşinde kim güç kazanıyorsa yanında kendi hırsları yüzünden he ın bile tuzağa düştüama o durmadı belliki ban ya ya aşık olmuş ama iki hırslı kişilik birbirini tüketti ha ban ya dediği gibi hayatım boyunca hep sade kıyafet giymek istemiş aslında yalan ama keşke ikiside sade bir hayat yaşasaydı ha tek bir iyi işi var oda son anada ha ın dı

le sung gi kral olayım olmayayım şu bu derken sonunda kral oldu ama o tahta çıakrken hep unuttukları şey her zaman birielri ölücek ve her zaman en yanındaki arasından iş çevirecek en yakın komutanı öldü oğlu anlaştığı kişiyi öldürdü sonra karısı oğlunu tuzağa düşürdü ji sang ıda neyseki le sung gi ji sang ı biliyor da inanmadı ve masum olduğu da kanıtlandı gerçi bu dizide gösterilemdi ama le ban woo ilerde kral olacak kraliçe kendi oğlunu velihat yaptırsada le bang wo diğer izlediğim diziden biliyorum o kardeşleri öldürüp tahta oturuyor gerçi o ana müsvettesi azmasaydı bunlar olmazdı ya

ah ji sang son anda he ın öldü diye çok üzüldün ama neyseki yaşıyor tek acın kardeş dene pisliğin ölmesiydi oda her kötü gibi gider ayak yaptığı yanlışları analdı senin kolarında öldü
    le sung gi ilede işin bitince yolları ayırdın en azından he ın ve baban la bundan sonra mutlu yaşarsın hemde o kraliçe ve diğerleri seni öldü biliyor keşke son dakikaya mutluğunuz sıkıştırılmasaydı ama yinede güzeldi öldü olduğunuz içinde başınız ağrımıyacak

güzel bir diziydi her sahnesi çok da heyecanlıydı bazı oyuncuları sevemesemde oyunculuk açısından ji sung ve jiji hen süpersiniz her zaman ki gibi

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri