Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910
49 sonuçtan 46 ile 49 arası

Konu: Flower Boy Next Door / 2013 / GK

leady
    leady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 6

Bu kadın kaderin onu sessizce diğerinin kalbine bağlayan bir bağ olduğuna inanır.
    En ufak titreşimleri bile hissetmek için bu görünmez ipi takip etmek... İnsanların birbirlerini anlamalarını sağlayan şeydir. Bir insanın kalbi diğerleriyle karıştığı zaman bu kadının kalbi için işler zorlaşır. Bu yüzden kader lütfen beni bunun içine itmek için sürüklemeyi bırak.

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 7

Bu kadının yaraları su altındaki batıklar gibi. Yaraların ne kadar derinde olduğunu bilmeyenler neden kaçmaması gerektiğine dair tavsiye verir. Başkalarının yaralarına tuz basan pek çok insan var. Bu kadın boş sözler duymak istemiyor. En azından birinden.

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 8

Birisine göre aşk beklide bir madalya, bir kupa gibidir. Zaferin sonucu. Ve diğerine göre aşk sevdikleri kişiyi sonsuza kadar beklemektir. Doğru ve samimi bir yol. Bu kadına göre aşk belki de öğrenemeyeceği bir sır.

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 9

Bazen geçmişe dair izleri olur. Yalnızca o yarıldıktan sonra ilişkinin derinliğini ve ağırlığını anlar. Kadınlar geçmiş pişmanlıkların hayatın nasıl gideceğini belirlediklerine inanır.

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 10

O kadının kapısı uzun zamandır açılmadı. Onun tozlu kapısının üzerinde 2-3 tane davet kartı vardı. O taze bir rüzgar gibi o fırtınaları engelleyen bir kalkan gibi. İlk defa kapısını açma arzusundan korkuyordu.

leady

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 11

İnsanlar fabrika üretimi makineler ya da oyuncaklar olmadığından bizler özeliz ve karmaşığız. Hayattaki amaçlarımız neler, kalplerimiz ne arzu ediyor? Ve de zayıf noktalarımız… Biz tekiz, biriciğiz ve farklı niteliklere sahibiz. Uzun bir süre izlemek zorundasın ancak o zaman bir insanın ana hatlarını görebilirsin. O yüzden bu kadın alın yazısı aşkına inanmaz. İnanmadı.

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 12

Güneşe bakarak ve gülümseyerek ayçiçeği küçük bir güneş olur. Deniz kabukları üzerinde tüm gün su ile oynarsan küçük tatlı dalgalar görürsün. Sevgili olanlar birbirleri gibi olur. Bu kadın nihayet biraz anlamaya başlıyor.

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 13

Rüzgar ve dalgalar kumdan kaleyi yıkıyorlar. Bu adam denizi rüzgarıyla bile sevebiliyor. Bu adam kumdan kalenin yıkılmadığını söylüyor ama ilham verdi. Bu adam iyileştirme yöntemlerini biliyor.

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 14

Üzgünüm kelimesinin kaç anlamı olabilir? Mutsuzluk ve acılar. Yanlış anlama ve tepkiler. Pişmanlık ve uzlaşma. İçinde sayısız duygu var. Bu adam duygularını tek bir kelimeyle ifade edemeyeceğine inanıyor. ''Benimle İspanya'ya gelir misin?'' Bu adam aşkla konuşuyordu.

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 15

Onun gülüşünü taklit etmeye çalışıyorum. Gözlerinde dünyayı görmeye çalışıyorum. Onun kalbiyle düşünmeye çalışıyorum. Ona göre aşk; iki insanın kalplerinden dünyanın derinliklerini görmesi. O zaman öğretmen gerçeği söyledi mi? Hayatım daha farklı olabilir miydi? Do Hwi o zaman benim tarafımda mıydı? Hayatım o zaman değişebilir miydi? O zaman seninle tanışmamış olurdum. O zaman bu peri hayatıma girmemiş olurdu.

leady

Şehirli Rapunzel'in Günlüğü - Bölüm 16

Aşk bir rüzgar saati. Yeniyken tam zamanı gösterir. Zaman geçer ve rüzgarı unutursun. Saat kırılır ve durur. O bahara dönmeye başladı bu yüzden saat uzun bir süre durmayacak. Kapalı kapıları çalın. Onun yorgun omuzlarını kucaklayın. Gözyaşlarını silin ve kalbini dinleyin. Birbirinizi böyle sevin. Bir insan dünyayı değiştiremez. Ama birisi için dünya haline gelebilir. Sıcak, parlak, ve huzur dolu bir dünya. Her bir kişi için böyle bir dünya var olursa 1 olur 10 ve sonra binlerce. Dünya o mutlu insanlarla dolu olur.

Kkae-Geum’ın dünyası; Go Dok Mi.

Go Dok Mi’nin dünyası; Kkae-Geum.

Durum:
    ahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    BlackSwan
    Konular
    73
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 82

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi biraz sıkıcı olsada son birkaç bölüm fena değildi
    yoon si yoon için başlayıp yoon si yoon için bitirdim diyebilirim
    kızın eve kapanma sebebi bu kadar saçma sebep mi olur uzun süre dağılıp eve kapanması :img-hyste
    keşke Rapunzel in eve kapanma nedeni daha mantıklı ve inandırıcı bir nedene dayandırılsaydı
    Enrique ve Dok Mi'nin birbirlerinin düşüncelerini okumaları beni gülümseten sahnelerdi
    diziden bana kalan yoon un müthiş mimikleri sempatik tavırları oldu:)
    en sevdiğim repliğide hayat geç kalınmış farkındalıklardan ibaret
    ilk defa bir diziden zevk almadan izledim ne güldüm ne ağladım hiç duygu yok aşk yok hüzün yok hiç bişey yoktu

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri