Sayfa 2/2 İlkİlk 12
8 sonuçtan 6 ile 8 arası

Konu: Blade Man / 2014 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Blade Man / 2014 / GK

çok sıkıcı bir dizi sadece bitirmek için atlayarak izliyorum bırak 18 bölümü 10 bil fazla

daha öncede yaratıklı çok dizi izledim ama bu baya acayip adamın heryerinden bıçak çıkıyor ve sebebide net değil yanındaki korumasını yerden yere vuruyor adam yardım edeyim derken bıçaklanıyor ama hiç bir şey olmamış gibi devam

oğlan sorunlu ama kızla olunca tam bir çocuk evet bazen eğlenceli oluyor ama sırıtıyor çoğu yerde

kim hanım kim kahya belli değil daha evvel dediğim gibi evdeki kahyanın her işte parmağı var öyleki büyük patronun eşini bile rahatlıkla tehdit edip saçını çekebiliyor oğlanın eski eşine neler olduğunuda şimdi olan olaylarıda hep o planlıyor
    asıl başrol kahya
    neyse bitsin bakalım ne çıkacak bundan

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ara ara saçma kore dizilerine denk gelmişimdir ama uzun zamandır bu kadarını izlemedim adamlar çıtayı yüksek tutunca bütün dizileri öyle sanıyorsun neyse

kim te ha ölmemiş meğer çok hastaymış da oğluna onu göstermek istememiş şimdi ortaya çıktı oğlan hala soo bong u seviyor da hastalığı öğrenince ne olacak ace

oğlanın şöförü neden yapılma çözemedim yardım etmesi güzelde her gün nerdeyse bıçak darbesi alıyor adam sapa sağlam

evdeki kahya ne ayak hala belli, değil kim te hayı bile o dövdürtmüş oğlanın babası bir şeyler demiş ama asıl işi yapan o ve adamın karısını bile rahatca dövüyor öyleki kadının saçı başı dağılmış ama bunda tık yok

fazla kasvetli

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ne anladım bu sondan ki evet mutlu son kız la oğlan kavuşdu ama onca trip neydi kim te ha ya ilgi alaka kıskançlık öldü ölecek terk edemem sonra kızdan ayrıl seviyorum ama çocuğumun anasını bırakamam sonra baktık hop birlikteler ve mutlular hatta oğlan hızını alamadı kızla bulutlara bile çıktı kim te ha ya ne oldu öldümü ve bu kadar kolay birlikte olacaktınız onca ayrılma işleri ne alaka

ayrıca oğlanın bıçakları gitti iyi hoşda sadece bıçak değilmiş maşallah bir süpermen havası var ki bizim oğlanda sorma hızlı koşma,uçma,atlama, zıplama pek bir uçuk karakter

kızı çözemedim bir türlü melek desem değil ha onlatanışan herkes ona hasta ama ben çok önemli bir şeyini göremedim wo wow wow hariç kötü desem değil bir iyilik timsali insan yapmışlar ama bana geçmedi karakter malesef

neyse sonunda herkesin işi rast gitti mutlu son herkes için
    kızın arkadaşları işi güzel bir yerlere geldi ona aşık oğlan doktor kızla evlendi şöför kendine birini buldu
    da sadece evdeki kahya nın hiç ceza çekmemesi kötü oldu gerçekten oğlanın babasından bir oğlu varmış ve onca yaptığı şeyin cezası yokmuş gibi çekti gitti
    oğlanın babasıda onca kötülük yap ne özür ne pişmanlık sadece kız dediği için adam herkesden özür dilemeye kalktı ne kızmış ama

neyse bir le don wok dizisi bitti gidip yenisine başlıyayım le don wok dan ayrılamıyorum da

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri