Sayfa 1/2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Blade Man / 2014 / GK

Durum:
    nil perisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    KimWooBin&KimJiWon
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Blade Man / 2014 / GK

BLADE MAN

Adı: Blade Man
    Diğer Adı: Iron Man 아이언맨
    Tür: Dram, Romantik, Fantastik
    Yönetmen: Kim Yong-Soo
    Senarist: Kim Kyu-Wan
    Yayıncı: KBS2
    Bölüm Sayısı: 20
    Yapım Yılı: 2014
    Yayın Tarihi: 10 Eylül 2014
    Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe 22:00
    Dili: Korece
    Ülke: Güney Kore

Oyuncular
    Lee Dong Wook - Joo Hong Bin
    Shin Se Kyung - Son Se Dong
    Shin Seung Hwan - Seung Hwan
    Jeong Jin - Oh Joong ***
    Jung Yoo Geun - Chang
    Sun Woong - Gyung Ho
    Kim Jae Young - Je Gil
    Kang Da Bin - Soo Jae
    Kim Jin Tae - Jung Joon
    Lee Seung Ho - Yoon Seok

Konu
    Kalbi kırık bir adamla (Lee Dong-Wook) ona yardım etmeye çalışan bir kadının (Shin Se-Kyung) hikayesini anlatmaktadır. Joo Hong-Bin (Lee Dong-Wook) bir oyun şirketinin CEO'sudur ve her şeye sahiptir. O yetenekli, zengin ve iyi bir görünüme sahiptir. Ancak bu mükemmel adam bir şeyden yoksundur. O çok hırçındır. Gezegendeki en kötü adam! Bir gün, bu kibirli adam bir canavara dönüşür. Yağmur yağdığında öfkelenir ve vücudundan bazı bıçaklar çıkar. Dahası, Se-Dong (Shin Se-Kyung), parlak kişiliğe sahip bir kadın ve Chang (Jung Yoo-Geun), onun ilk aşkının oğlu kafasının karışmasına neden olurlar...

Kaynak: yeppudaa.com
    Konu Şah-Rû tarafından (08-09-14 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    nil perisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    KimWooBin&KimJiWon
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyle ilgili yayınlanan afişler

Senaryo okumasından

Basın toplantısı

Bölümden

Başrol oyuncularının katıldığı programdan

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Blade Man / 2014 / GK

diziye yeni başladım ilk bölüm biraz boğucu ve saçma gelsede diğer iki bölüm fena sayılmaz başrolun niye bu akdar manyak olduğuna ilk bölüm karar veremezsemde özellikle insanalra niye kötü davranıyor diye şimdi en azından adamın derdini biliyoruz ve yanındaki koruması niye hep dibinde diyorum
    meğersem koruma herşeyin farkında hatta başrol bile neyin ne olduğunun farkında değil ama koruma biliyor

kadını sevmiyorum oyunculuğunuda sevmiyorum sadece gözlerini börtletip duruyor gibi neyse katlanacaz gene yapacak bir şey yok
    ve umuyorum oğlan yakalanmaz koruma koştu ama bu sefer yetişemedi oğlanda tepelere tırmanıyor ay bide orda aklı başına gelse ne fena

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

çok eğlenceli ve merak uyandıran aman ne oldu diyeceğim bir dizi değil ama başladık bitecek öncelikle bayan oyuncudan başlayalım dedim ya bu kızı sevemedim izlediğim dizilerin birinde sevmişimdir diğerlerinde değil artı burdaki rolü de iyice delirtiyor insanı bazı şeyleri ilk defa görmüş gibi vav vav sanki dağdan inme işin tuhafı etrafındakilerde buna çok gülüyor hanım kızımız pek bir mutluluk havasında geziyor etrafda hani erkek bunalımda kız onu yola getirecekde karakter başka olabilirdi

oğlan desen buz dağı kızla birlikte yavaş yavaş düzelecek bide oğlu çıktı tabi oğlan kendinden haberi yok yeni yeni şüpelenip araştırıyor her seferinde bayıldığından neler olduğunu hatırlamıyor ama şimdi başladı bile anladığım babası ve yanılmıyorsam babasında da bu tür bir şey olabilir küçük çocuk dedesine yazdığı mektupta canavrdan bahsedince oğlan ben miyim dedi oğluda yok dedi ve sonrasında kızın başına gelenler ortaya çıkınca besbelli oğlanın babasındada var üstelik gelinine de bir sürü zarar vermiş neyse yavaş yavaş oğlan öğreniyor

ama yazık kızın babasıyla annesinekızları onca acı çekerken bir şey yapamamışlar üstelik oğlanada kızmıyorlar babası pislik

evdeki kahya ne ayak derken anladığım oğlanın babasından bir oğlu var görünen küçük kardeş değilse başka bir kardeş var
    neyse bakacaz ne çıkacaz

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

şimdi şimdi biraz oturuyor herşey oğlanın babası pisliğin ta kendisi kızı dövdürtüp yolladığı yetmemiş gibi oğlunu da ondan uzak tutmuş şimdi bide kalkmış illede torununu alacak diğer dede ve anneanneye göstermiycek neymiş torununu seviyor vay
    gerçi adamın bazı şeylerden haberi yok da olabilir şu evdeki kahya da az pislik değil biraz işleri ikisi karıştırmıştır çünki adamda öyle sevgi timsali değil ahada evdeki diğer oğlu onuda çok sıcak kanlı svmiyor

oğlanın hastalığı sonradan çıkmış yanındaki kahyasına hatırlayınca sordu gerçi onun hakkındada öğrendikki kardeşi hastaymış bizim oğlan ilik vermiş de ondan olmuştabi böyle bir şey yoktur ama bu nerden başladı merak ediyorum şimdi kendide fark ettiğine göre belkim bulurlar ve umarım babasına ve kahya ya karşı kaybetmez

kızın polyan na halleri insanı deli eder bir yanı hiç bir eşy görmemiş gibi ka ka ka gülücük bir yanı çok ciddi iş yerindekileri bile tersliyor bazen patrona kafa tutuyor bilemedim bu hatunu ama her şeye rağmen fazla saf ne çalıştığı arkadaşının ona aşık olduğunu anlıyor nede kahyanın onu kullanmaya çalıştığını

yalnız lee don wook soğuk bir karakteri canlandırsada mimikleri ve hareketleri çok güzel insanı eğlendiriyor
    yalnız bu dizi niye bu kadar uzun 18 bölüm bakalım ne çıkacak
    ha aklımdaykene şu işyerindeki uyuz adamları işden atsalar ya hepsi pislik

ölen kızın anne ve babasına çok üzülüyorum kızları o kadar çekmiş ölmüş ama hala oğlana bile tam kızamıyorlar malum herşeyi yapan baba
    bari torunlarından olmasalar çocuk onları seviyor çünki

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri