Sayfa 2/2 İlkİlk 12
7 sonuçtan 6 ile 7 arası

Konu: My Spring Days / 2014 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: My Spring Days / 2014 / GK

yakıştıramadım ve beğenemedim bu çifti özellikle başrol erkek oyuncu beğenemdiğim nadir oyunculardan malesef
    dizi desen bir anormal her şey iyi hoşda neden kardeş nişanlısı aslında ben her dizide bir yön bulur severim ama burda sevemedim bir türlü biraz zorlama gibi olmuş
    şimdi kızın anası babası ve oğlanın anasıda öğrendi annesi niye ayrıldığını bilmez ken tesadüfen gördü kızını damat adayı ile o kadın hiç kabul edermi ki bir hastanesi gidecek elden iki kızı kaynının çocuklarına annelik edecek diye düşünürken sen gir adamla evlenmeye karar ver kadın bu gidişle erken ölür

adamın kızı bom yi yi seviyor hatta şu an birlikte olduklarınıda kabul etmiş de acaba annesinin kalbi olduğunu öğrenirmi öğrerise ne yapar

oğlanın kardeşi erken vaz geçti ben ortalığı karıştırı sandım ama çok sakin belki aklı başına gelirde sevgilisi niye gitmiş diye biraz düşünür
    neyse 16 blümse az kaldı her halde gereksiz ayrılık ve bol üzüntülü sahneler olmaz
    kız hastane için de olsa eski nişanlısına dönmeyi aklından umarım geçirmez ayrıca abisi bu kadar zengin ken bu hastanenin sorunları ile neden ilgilenmez ki hem kızın babası müdür olarak kalır hem kardeşi orda çalışır
    bunca dizi izliyorum hala bunlarım şirketlerinden bir şey anlamıyorum

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: My Spring Days / 2014 / GK

her şey günlük güneşlik geçerken kızın kalp sorunu başladı 5 sene sonra neymiş vucut organı kabul etmemeye başlamış ve gelsin dram evet ağır dram oldu sonunda kız öldü anlaşılan kalbi başkasına verdiler ondada 5 sene dayanır ordan başkasına gider

gine çok fazla beklenti içindeydi farklı bir senaryo kafamda kurmuştum ondan mıdır nedir bilmiyorum diziyi sevemedim izlediğim yerdeki yorumlarda çok güzeldi 2 hatta 3 kere izleyeni varmış niyeyse artık
    ama bence olmamış hayır sonunda kız ölecekti niye adamın hayatına soktunda adama aynı acıyı iki kere yaşattın o bir yana çocuklara niye anne acısı yaşattın
    ha güzel tarafı yokmuydu vardı elbet mesela bizimkiler kendi arasında evlenince ve kız ölmek üzere olunca herkes de bir yumuşama ve aile oldu çocuklar kıızn babasına dede diyince adamın mutluluğu görülmeye değerdi doktor abisine sen hastanede kalırken ben çocuklarla ilgilenirim demesi hatta doktorun sevgilisi ile arasını düzeltmesi aile olmaları güzeldi
    bu arada kızın niye doktordan ayrıldığınıda öğrendik
    bunlar güzeldi ama benim aklımda diziden çok uzak olunca aşkı hissedemedim malesef
    izlemek isteyenlere iyi seyirler ama benlik değilmiş

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri