Sayfa 1/2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: My Spring Days / 2014 / GK

Durum:
    fundagulben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    -
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    156

Aldığı Beğeni: 103

Bahsedilme
    3 Mesaj

Post My Spring Days / 2014 / GK

Yönetmen:
    Lee Jae-Dong
    Yazar: Park Ji-Sook
    Kanal: MBC
    Bölüm Sayısı: 20
    Yayın Tarihi: 10 Eylül - 13 Kasım, 2014
    Yayın Günü ve Saati: Çarşamba & Perşembe 21:55
    Dil: Korece
    Ülke: Güney Kore

OYUNCULAR
    Kam Woo Sung - Kang Dong Ha
    Choi Soo Young - Lee Bom Yi
    Lee Joon Hyuk - Kang Dong Wook
    Jang Shin Young - Bae Ji Won
    Shim Hye Jin - Jo Myung Hee
    Kwon Hae Hyo - Lee Hyuk Soo
    Jang Won Young - Jo Gil Dong

KONU
    Lee Bom Yi'ye kalp nakli operasyonu yapılır. Kalbini ona bağışlayan kişi işin hayatını
    daha iyi bir şekilde yaşamaya çalışır. Kang Dong Ha karısını bir kazada kaybettiğinden beri
    iki çocuğunu kendi büyütüyordur. Bir gün Lee Bom-Yi Kang Dong-Ha ile karşılaşır. Kang Dong-Ha'nın
    eski eşi kalbini Lee Bom-Yi'ye bağışlamıştır.

kaynak:yeppudaa

Durum:
    Moderatör
    Yer
    -
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    156

Bahsedilme
    3 Mesaj

ne kadar sevimli seysin sen öyle

Durum:
    Moderatör
    Yer
    -
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    156

Bahsedilme
    3 Mesaj

Post alinti,degildir.

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: My Spring Days / 2014 / GK

bazen eğlenceli dizi olsada beklediğim türde değil ilk söyleyebileceğim bu ha dediğim gibi eğlenceli bazen dram ağırlıklı ama tesadüfler çok çok fazla kalbin verilmesi değil sadece adamın kızı küçükken kaybolmuş onu bulan bom yi imiş adamla her yerde karşılaşması biraz fazla hadi onları karşılaştırdınız keşke kardeşi ile nişan aşamasına gelmeseydi şimdi kardeşinin nişanlısı ile çıkan adam olacak ki

adamın kızı bom yi yi sevmişti hatta anne adayı olarak da görmüştü biraz ağırdan alsalardı keşke bide erkek kardeş var yok efendim yıllar evvel sevdiği kadını abisi çalmış şimdi aynı şeyin olmasına izin veremezmiş yahu yıllar evvel kadın seni hiç sevmemiş ki abinin sevgili si idi evlendiler ayrıca senin hayatında bir kadın varmış ve başkasını seviyorum demiş gitmiş sormamışsın nesi var merak etmemişsin sadece abinin elindeki kadını almaya çalış o kadar
    senden ayrılan kadını merak et uyuz

zaten aile hayatlarıda bir hoş kareşler ayrı anne ayrı hiç biri birbirini görmez nasıl aile ise

kızın aileside fiyasko baba desen bir kukula anne dikktatör her işe burnunu sokar sadece kendi kzıı önemli diğerleri değil
    bilmiyorum çok beklediğim dizi değil malesef

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: My Spring Days / 2014 / GK

dizi ilerledikce ben hala anlam veremediğim şeyler var anladığımız kızımız fazla saf iyi niyetli ama her şeyde gözüne sokulmaz ki ya adam senden hoşlanıyorum görüşmeyelim diyor o niye sebep şu diyor neden illa açık açık senden hoşlanmaya başladım dedi de biraz geri adım attı ya nişanlısına ne demeli görüyorsun kız hiç bir şey anlamıyor gitmiş abimle görüşme diyor o gene niye en son oğlan abim senden hoşlanıyor yanlış anlaşılma olur görüşme diyor da kız anca yok anacım bu saflıktan öte bir şey

ve sonunda adam karısının kalbinin bom yi de olduğunu öğrendi gördüğü rüyaların nedeninide anladı ilk başta kalp den sansada olmadığı belliydi şimdi bom yi de öğrendi bu kadar erken ilerlemesi iyimi bilemedim ama işler karışacak daha dün nişanlanacağı adamın abisi ile bunu oğlanın anası zor kabul edecek bence zaten kızı hasta diye istemedi şimdi abisiyle

ayrıca kızın anasıda istemez kardeşi ile evlenecekken abinin çocuklarına bakacak diye endişelenirken bide adamla evleneceğini öğrense iyice delirir gerçi bide kalp var onu duysa ay bilemedim

öyle yada böyle çocuklarla bom yi nin arası iyi bari o bozulmasın malum daha bir sürü bölüm var ayrıca ölen kızın anasıda bom yi yi görür görmez sevdi sayılır ne kalp miş be
    aslında severim bu tür dizileride nedense burda ısınamdım
    ve kardeş de eski sevgilisi ile olan gerçeği görsede artık onunla ilgilense bıraksa gereksiz işler le uğraşmayı bom yi ve abisi bence iyi bir çift olur

yalnız erkeklerin anasını diğer gelin adayınında hasta olduğunu öğrendiğinde ne yapacak acep

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri