Sayfa 3/3 İlkİlk 123
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Falling For Innocence / 2015 / GK

Durum:
    asi_defne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Kendime Healer dan sonra güzel bir dizi arıyordum kuzenimin uzun ısrarından sonra Kill Me Heal Me yi izlemeye çalıştım ancak niyeyse sevemedim belkide kadının gereksiz bağırmalarındandır. Secret ı izlemiştim çok da beğenmiştim ancak izleyemedim şimdilik 2 bölümde kaldım. Belki sonra tamamlarım belli olmaz. Sonra beni saracak güzel bir dizi ararken bu diziye denk geldim. Bir diziyi sevebilmem ilk bölümlerine bağlı güzel bir giriş yapmalı derim hep. Bu dizide güzel bir giriş yaptı ama beni en çok çeken Jung Kyung Ho oldu. Yakışıklılıktan değil belki ama adamın sesini çok sevdim niye bilmiyorum daha sonra göz alışınca yakışıklıda buldum ancak sesi çok etkileyici.
    Gelelim konusuna ben sevdim adamın intikam için bu yola baş koymasını fakat suçu olmayanlara kötü davranmasaymış keşke başında. İlk bölümler adamın tarzını falan çok beğenmiştim sonraki tarzıda iyi gerçi ancak ikinci tarzında saçının rengi turuncuya kaçıyor ya bence öyle daha iyi kahverengidense. Neyse adamın tarzına çok laf söyledim. Konuda Soon Jung la Kang Min Ho güzel bir ikili olmuşlar. Adama kalp takıldıktan sonraki komik halleri duygusallaşmaları bunu çok komik ifade edişi çok güzeldi. Ben şuan 8.bölüme geçtim dizi hem çok heyecanlı hem komik hemde sürükleyici 2015 in favori dizim olabilir YongPal ı izledikten sonra kararlaştırıcam. En son o pislik adamın foyası çıkmak üzereydi bakalım nasıl ilerleyecek fragmanı da izledim Min Ho, Soon Joon a yapılan darbeyi gördü o sahneyi çok merak ediyorum. Benden bu kadar. Bence Kesinlikle İzlemelisiniz!!

Durum:
    ahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    BlackSwan
    Konular
    73
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 82

Bahsedilme
    0 Mesaj

genel olarak diziyi beğendim hoş bir diziydi baştan sona çok guzeldi
    hem heyecanla hem de romantik ve çoğu zaman komik güzel repliklerle göz açıp kapayıncaya kadar bitti
    ilk başlarda Soon Jung'a cidden gıcık olmuştum ama ilerleyen bölümlerde onu da sevdim Min Ho karakteri zaten tek kelimeyle harikaydı
    ikisinin de birlikte mutlu olmalarıda güzedi avukata üzüldüm ama tabi haketti
    avukat'ta kendi hırsının kurbanı oldu
    Kang Min Ho en sevdiğim karakter oldu ilk başlardaki soğuk kaba intikam isteyen halleri kalp naklinden sonraki meydan okuyucu aptal aşık halleri hepsine bayıldım sinirlenmesi sevinmesi etrafa boş boş bakması bağırması telefonu açışı ani hareketleri hepsi süperdi
    Wendy ve Tinkerbell'de çok tatlıydılar
    diziyi sevmemde en büyük etken olan Kang Min Ho karakteri sayesinde izlerken bir saniye bile sıkılmadım
    ağzında lolipopu egosu yüksek kişiliği yaramaz çocuk gibi tavırları
    divane aşık halleri sayesinde diziden acayip keyif aldım
    farklı dizilerde başrollerde göreceğimiz karakter özellikler tek bir kişide birleşmiş
    mutlu sonla bitmesinede sevindim
    benim anlamadığım 3 ay gibi bir sürede nasıl iyileşti, amerikaya gitti, işleri bağladı vs vs orası
    sonunu daha doyurucu yapmalarını beklerdim tabii ki Kore klişesi olarak tatmin olmadım onun haricinde güzeldi
    gerçekten öldüğünü düşündüm hatta kadının iç ses konuşmasında öldüğünü tamamen kabullenip üzülmüştüm son dakika golü attılar resmen mutlu bitti
    dizi boyuna üzüldüğüm karekter dedektif mo nun babasıydı o adamı görünce
    hüzünleniyordum hele min ho ile yemek yerken ki sahne bi baba
    evladını kaybediyor ve kalbi başkasında üzüldüm ya adamın min ho yu oğlu gibi
    bakması içime dokundu ama bir o kadar da güzel
    dizi umduğumdan çok daha iyi çıktı gerçekten çok güzeldi

Durum:
    evangelina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    mutlu son masallarda
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu nasıl bir diziydi böyle :img-in_lo harika ötesiydi :good:
    favori dizilerimin arasında inanılmaz güzeldi çok beğendim başroldeki adama bayıldım
    Jung kyung ho yu ilk bu dizide gördüm oyunculuğu beni çok etkiledi
    KANG MİN HO böyle tatlı renkli ve sevimli bir karakter nasıl unutulabilir tekrar tekrar izlenebilecek bir dizi kısaca dizi harikaydı oyunculuk mükemmeldi
    romantik ve komik şahane repliklerle göz açıp kapayıncaya kadar bitti...
    keşke kızla biraz daha romantik sahneler olsaydı ama böyle de çok güzeldi
    çok fazla harika şahane kelimeleri kullandım ama hak eden bir dizi :img-wink:
    Kang min ho'nun şebekliklerini ve tatlılıklarını çok özlücem :icon_sorr

Durum:
    soyut? - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    63.bina(my girl)
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    7
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

çiçek çocuklardan sıkılanlara ama hani içindeki çiçek çocuğu da kaybetmmeiş olan bir ajushi de olsun diyenlere ,gülmek isteyenlere ve mimik hastaası olanlara bir adet Kang Min Ho diyorum:img-in_lo

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri