Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
18 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Mask - Persona / 2015 / GK

Durum:
    ahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    BlackSwan
    Konular
    73
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 82

Bahsedilme
    0 Mesaj

hem oyuncularıyla hemde senaryosuyla olsun son zamanlarda izlediğim en güzel kore dizisi diyebilirim
    kızın bazı yerlerde sert çıkışını görmek isterdim açıkcası
    ölen kadın gibi davranmalıydı bence... baya pasif çünkü
    tamam yaşadıkları zor ama acıların çocuğu gibi dolanıyo etrafda :img-hyste
    enişte onunla bir güzel oynuyor kız da tık yok insan bir tehdit eder ne bileyim bir şey yapar
    enistenin de bir intikam hırsı para ve mevki değilmiş meğer
    çiftimiz de birbirlerine çok mesafeliler kız seni seviyorum diyor ..sonrası yok ...
    bir sarılma bir öpücük çok mu geldi senarist :img-beee:
    odun gibi evde buluşmak için ayrılıyorlar :img-hyste
    son bölüm çok heyecanlıydı...YOO IN YOUNG cadısı biraz işleri bozdu
    aslında Min Woo'nun öğrenmesini istiyordum doğruları bilmeye hakkı var ama üzüldüm keşke böyle öğrenmeseydi
    tabii ki yalan söylediği için bir süre tatsız olaylar yaşanacak kızın kim olduğunu öğrendi bakalım neler olacak
    aşkına sahip çıkıp sevdiğinin yanında mı olacak yoksa önümüzde zor günler mi var
    gerçi kız günlükler albümler hazırladı ..kesin ayrılacaklar ve min woo ilerde bunları bulacak gibi
    bu bölümde çiftimiz sevgi pıtırcıkları gibiydi :img-eat::img-hyste

Durum:
    evangelina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    mutlu son masallarda
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ahueda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çiftimiz de birbirlerine çok mesafeliler kız seni seviyorum diyor ..sonrası yok ...
    al benden de o kadar min wooya da bir havalar geldi sanki :img-hyste
    Ji Sook seni seviyorum diyor Min Woo başka yerlere bakıyor ağzı açık bi sarıl bi elini tut bende seni seviyorum de :img-hyste nerde
    senarist aşk konusunda tırtt :img-beee:

YOO IN YOUNG cadısı biraz işleri bozdu
    aslında Min Woo'nun öğrenmesini istiyordum doğruları bilmeye hakkı var ama üzüldüm keşke böyle öğrenmeseydi
    tabii ki yalan söylediği için bir süre tatsız olaylar yaşanacak kızın kim olduğunu öğrendi bakalım neler olacak
    gıcık görümce yaptı yine yapacağını karışmasa olmazdı ji sook anlatcaktı zaten ne giriyon aralarına :img-beee:
    min woo gerçekler ortaya çıkınca eun ha nerde demicek mi
    kızın gerçek kimliği ortaya çıkarsa kendisi kocasıda birlikte hapsi boylayacak ailesi zarar görecek ne yapmaya çalışıyo manyak kadın bende anlamadım :img-beee:

Durum:
    kelebek99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Secret dizisinin senaristlerden bir diziymiş bunu yeni öğrendim hemen izleme listeme aldım.

Yorumlarda güzel ,konusu da ilgimi çekti,senaristlere güvenim tam.

Oyuncuları ilk defa izleyeceğim bakalım

Durum:
    dream_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    andthenwerunlikehell.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hem oyuncularıyla hemde senaryosuyla olsun son zamanlarda izlediğim en güzel kore dizisi diyebilirim
    kızın bazı yerlerde sert çıkışını görmek isterdim açıkcası
    ölen kadın gibi davranmalıydı bence... baya pasif çünkü
    tamam yaşadıkları zor ama acıların çocuğu gibi dolanıyo etrafda :img-hyste
    enişte onunla bir güzel oynuyor kız da tık yok insan bir tehdit eder ne bileyim bir şey yapar
    enistenin de bir intikam hırsı para ve mevki değilmiş meğer
    son bölüm çok heyecanlıydı...YOO IN YOUNG cadısı biraz işleri bozdu
    aşkına sahip çıkıp sevdiğinin yanında mı olacak yoksa önümüzde zor günler mi var
    gerçi kız günlükler albümler hazırladı ..kesin ayrılacaklar ve min woo ilerde bunları bulacak gibi
    bu bölümde çiftimiz sevgi pıtırcıkları gibiydi :img-eat::img-hyste
    Bence sonlara doğru kendini buldu Ji Sook. :img-eat: Öncesinde dayanamıyordum ben de evet doğrudur, ama kendisi gibi olmayı öğrenerek tırnaklarını çıkarması değdi yaşadığı her şeye. Eun Ha gibi davrandığını düşünmüyorum yalnız, Eun Ha olsaydı burada böyle davranırdı gibi bir düşüncesi yoktu çünkü. Tehdit edilen kendi sevdikleri, kendi kocasıydı. Zor duruma düştüğünde kendi yöntemleriyle ama Eun Ha'nın günlüğünden de yardım alarak ayakları üstünde durmayı başardı. :img-wink: Mesela geçen bölümde Eun Ha'nın babasının seçim konuşmasında Ji Sook olarak üstesinden geldi o zor durumun. Orada yaptığı tek şey kendisine inanmaktı, zaten mesele de bu, her zaman saldırgan bir tutum takınmasına gerek yok. Ji Sook zaten en başında bize güçlü bir kadın olarak çizilmişti, arada bocalamasının sebebi uğruna mücadele edebileceği kimsesinin çevresinde kalmamış oluşuydu. Min Woo'ya kendini açtıkça yeniden duygusal olarak kendini buldu. Hatırladı kim olduğunu. Yavaş yavaş dengesini buluyor, isterse saldırgan bir şekilde isterse kendi dinginliğinde.

Ama evet şu yakınlaşma konusunda ben de şikayetçiyim. Bir tensel teması bize çok gördüler. Buna tepkili olmama rağmen arkasında yatan sebepleri anlıyorum. Muhtemelen gerçek kimliği açığa çıkmadan gerçek bir yakınlaşmayı göstermek istemediler. Çünkü Ji Sook'un o duvarları hala duruyor, Min Woo da bunun farkında ki evlenme teklifi aralarında hala önemsiz bir meseleymiş gibi kalıyor. İkisi de o şeffaflık anının gelmesini bekliyor. Tabii bu şekilde ortaya çıkması hoş olmadı ama ileriki bölümlerde bu öpüşmedir, sarılmadır, el ele tutuşmadır her neyse eksikleri kapatacaklarına inanıyorum. :whistle2

Durum:
    ahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    BlackSwan
    Konular
    73
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 82

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dream_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sonlara doğru kendini buldu Ji Sook. :img-eat: Öncesinde dayanamıyordum ben de evet doğrudur, ama kendisi gibi olmayı öğrenerek tırnaklarını çıkarması değdi yaşadığı her şeye. Eun Ha gibi davrandığını düşünmüyorum yalnız, Eun Ha olsaydı burada böyle davranırdı gibi bir düşüncesi yoktu çünkü. Tehdit edilen kendi sevdikleri, kendi kocasıydı. Zor duruma düştüğünde kendi yöntemleriyle ama Eun Ha'nın günlüğünden de yardım alarak ayakları üstünde durmayı başardı. :img-wink: Mesela geçen bölümde Eun Ha'nın babasının seçim konuşmasında Ji Sook olarak üstesinden geldi o zor durumun. Orada yaptığı tek şey kendisine inanmaktı, zaten mesele de bu, her zaman saldırgan bir tutum takınmasına gerek yok. Ji Sook zaten en başında bize güçlü bir kadın olarak çizilmişti, arada bocalamasının sebebi uğruna mücadele edebileceği kimsesinin çevresinde kalmamış oluşuydu. Min Woo'ya kendini açtıkça yeniden duygusal olarak kendini buldu. Hatırladı kim olduğunu. Yavaş yavaş dengesini buluyor, isterse saldırgan bir şekilde isterse kendi dinginliğinde.
    Byun Ji Sook akıllı bir kızken Eun Ha olduktan sonra aptallaştı
    her bölüm yaptığı aptalca hareketlerle beni benden alıyodu
    evet sonunda kızımızın gözü açıldı kendine geldi eski ezikliği kaybolmaya başladı
    artık Min Woo şantajlarına boyun eğmicek gibi
    pısırık halinden kurtulup atağa geçmesini bekliyordum 14 bölüm sonunda nihayet oldu :img-hyste
    maskeyi asıl enişteye karşı takması gerektiğini anladı

Alıntı dream_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama evet şu yakınlaşma konusunda ben de şikayetçiyim. Bir tensel teması bize çok gördüler. Buna tepkili olmama rağmen arkasında yatan sebepleri anlıyorum. Muhtemelen gerçek kimliği açığa çıkmadan gerçek bir yakınlaşmayı göstermek istemediler. Çünkü Ji Sook'un o duvarları hala duruyor, Min Woo da bunun farkında ki evlenme teklifi aralarında hala önemsiz bir meseleymiş gibi kalıyor. İkisi de o şeffaflık anının gelmesini bekliyor. Tabii bu şekilde ortaya çıkması hoş olmadı ama ileriki bölümlerde bu öpüşmedir, sarılmadır, el ele tutuşmadır her neyse eksikleri kapatacaklarına inanıyorum.
    ne zaman gelecek bu sahneler derken bölüm bitti yahu :icon_sorr
    karısını bir kere öptü o da yanağından ama aralarındaki çocuksu liseli aşık haller çok şeker :img-eat:
    Min Woo azıcık atak olsa gerçi bi kere atak yaptı onda da ağzının payını aldı korktu çocuk tabi :img-hyste
    bu bolum baya bir ayrilma sinyalleri verdiler kiss sahnesini son bolumde görücez bu gidişle
    nedense ben bir tatil sahnelerinden umutlanmıştım gülüşleriyle bile avundum son ana kadar
    hatta birlikte sarılarak uyurlar diye bekledim ama yatağa bile elbiseleriyle girdiler :img-hyste

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri