Sayfa 2/15 İlkİlk 12345612 ... SonSon
72 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: The Legend of the Blue Sea / 2016 / GK

Durum:
    MeRve 9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Burak Deniz
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi gercekten cok güzel yeni baslamama ragmen suan 7 bölümdeyim,konusu o kadar güzel islenmis ki insan izlemeye doyamiyor hele ki kadro bu kadar güzel olunca daha da keyifle izliyorsun,MinHo tavirlari cok komik ya bayiliyorum :img-hyste

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    887

Aldığı Beğeni: 942

Bahsedilme
    0 Mesaj

en son 13.bölümü izledim dediğim gibi Joon Jae ve Shim Chung ın her sahneleri ayrı bir harika Joon Jae zavallım kızın düşüncelerini duymaktan kafayı yiyecek kız da hala anlamadı düşüncelerini duyduğunu çocuk ne düşünse karşılık veriyor halbuki çoktan anlamalıydı neyse böyle de güzel oluyor en azından neye üzüldüğünü ve kızdığını bilip ona göre davranıyor Joon Jae nin babasına da gıcık oluyorum daha önce dediğim gibi tipik Kore dizilerinin salak baba karakterlerinden madem oğlunu bu kadar değer veriyordun niye evden kaçmak istemesine neden oldun be adam ne kadar salak bir babasın yahu yıllardır yanındaki kadının yaptığı kötülükleri görmeyip kendi öz oğlunun neler çektiğini de görmemiş şimdi oğlum demeye hakkı yok benim gözümde ama tabi Kore aile bağları söz konusu olunca ne yaparsa yapsın o babadır dedirtecekler bu kesin bu dizilerin en sinir olduğum şeyi de bu zaten benim için kan bağı değil beni seven sayan ne olursa olsun kimseye ezdirmeyen koruyan insanlardır aile bunları yapmıyorsa baba olmuş hiç bir değeri yok bence

Durum:
    Frances - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    345

Aldığı Beğeni: 293

Bahsedilme
    1 Mesaj

Ay resmen yıkılıyor bu dizi :happy0064 3 yıl sonra Lee Min Ho'yu tekrar ekranlarda görmek müthiş bir şey. Çok özlemişimm :love01: Jun Ji Hyun'u My love from the stars'dan beri çok seviyorum. Zaten MLFS'in senaristiymiş dizimizin senaristi de. İster istemez onun yazdığını anlıyoruz zaten (: Efso yazıyor hem fantastik hem melodram romantik müthiş bir uyum. Nedense bizim Türkler bunu beceremiyorlar daha doğrusu hiç denemediler galiba :whistle2 Yapsalar da bu işin altından kalkabileceklerini düşünmüyorum. Güçlü bir yapım şirketi olsa arkalarında TİMS bu konuda gayet iyi aslında. Timur Savcı bey duyun bizi fantastik romance istiyoruz :img-hyste Tabi oyuncular meselesi de var :whistle2 Neyseki Lee Min Ho ile Jun Ji Hyun bu işin altından çok güzel bir şekilde kalkıyor. Dizi Kasım ayında başladı ama benim Aralık ayında haberim oldu. Final dönemime yaklaşıyordu. O zaman için hele bir finaller geçsin öyle başlarım diziye dedim amma and velakin şekerler unnieniz yerinde duramadı. Final haftasında diziye tam ortasında başladı. Ve yine yeni yeniden Lee Min Ho'ya aşık oldu :img-hyste Aman yareppi dedim o nedir :img-kiss: Çucuk gene döktiriyir. Jun Ji Hyun gene çılgınlıkta sınır tanımıyor ben de tutmayın beni dedim ilk bölümleri izlemeden şakkadanak başladım diziye nasıl :img-heh:

14 ve 15'i çıkar çıkmaz ingilizce altyazılı izledim dayanamayıp. Sonra o da kesmedi türkçe altyazıları çıkar çıkmaz izledim. Çeviri pek hoşuma gitmedi başka sitelerde de yayınlansın oradan da izleyeceğim. Evet delirdim arkadaşlar kesmiyor ne kadar izlesem de :img-hyste Pançak pançak gözlerini yidiğim çucuk ile çılgın deli hatun izlettiriyor kendini çünkü (:

Bundan sonrasını spoiler ile yazacağım. Zira henüz bölümü izlemeyenler olabilir :icon_whis

Spoiler İçermektedir

15. bölüm yorumumu da başka zamana yaparım artık. Bu arada forumda Lee Min ho için başlık göremedim ben. Yani koskoca Lee Min ho için başlık açılmaması saçmalık bence. Umarım ben görememişimdir. Başlığı gören bilen varsa linkini atarsanız çok sevinirim. İyi yorumlar (:

Durum:
    ahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    BlackSwan
    Konular
    73
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 82

Bahsedilme
    0 Mesaj

KALBİMM

pamukşekeri gibiler :img-eat:

ne tatlı ya bunlar :img-eat: keşke hiç bitmese :icon_sorr finale beş bölüm kaldı tatlişlerime nasıl veda edicem :icon_sorr

Durum:
    Frances - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    345

Aldığı Beğeni: 293

Bahsedilme
    1 Mesaj

Yeeyy paylaşımları yerim ama çok tatlılar :img-eat: Ellerinize sağlık :good: Finallerimin bitmesiyle dün gönül rahatlığıyla yeni bölümü izledim. Sona doğru yaklaştıkça senarist bizi ağlatmaya hazırlanıyor galiba :icon_sorr Bu arada şu meşhur küçük denizkızı masalını okudum dün. Gerçi küçükken de okuduğumu hatırlıyorum ama sonu hiç dikkatimi çekmemişti. Artık nasıl bir çocukluk yaşadıysam aklımda kalan denizkızı, sesini cadının alması ve deniz köpüğü kısımları kalmış :img-hyste Ve öğrendim ki masalın sonu ciddi ciddi kötü bitiyor :icon_sorr Allah'ım ne büyük acılar bunlaarrr :img-cray: Ben de Hjj gibi tepki verdim tabisi "Sonu kötü biten masal mı olurmuş? :img-beee: " Ama bizim senaristimiz mutlu son yapacak değil mi? :) Yapmazsan tüm izleyiciler olarak kapına dayanırız senarist ona göre t Bu arada bu hjj'nin dolandırıcı abisinin sağlam pabuç olmadığını sezmiştim ben sezgilerimde de yanılmadım. Nasıl yanılmayayım zaten? Adam dolandırıcı ve Hjj'yi anneni bulacağım diye kandırmış resmen kendi çıkarına göre kullanmış hep. Dizideki en sinsi karakterlerden biri bence. Ama anlayamadığım konu şu ki bu adamın sinsirellanın teki olduğunu hjj ne zaman öğrenecek :icon_whis Yani üzülerek söylüyorum ki finale üç bölüm kaldı sonuçta.. Üff kritik bölümler :icon_sorr Bence hepimiz peçetelerimizi ve depresyon çikolatalarımızı hazırlayalım. Senarist My love from the stars'da kötü son yapmadı ama hönküre hönküre ağlattı ve açıkçası final çok da hoşuma gitmemişti umarım bizim dizi de öyle olmaz :icon_sorr Ama yine de her şeye rağmen çok güzel bir diziydi her iki dizide. Zaten Lee Min Ho'nun oynadığı hangi dizi kötü olabilir ki :love01: Neyse telefonda olduğun için daha fazla yazamıyorum pc ye geçince çalışmalarla beraber döneceğim inşallah :img-wink:

Sayfa 2/15 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri