Sayfa 1/3 123 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Because This Is My First Life / 2017 / GK

Durum:
    evangelina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    mutlu son masallarda
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Because This Is My First Life / 2017 / GK

Yönetmen: Park Joon Hwa
    Senarist: Yoon Nan Joong
    Kanal: tvN
    Tür: Romantik, Komedi
    Yayın Tarihi: 9 ekim 2017 pazartesi - salı
    Bölüm Sayısı :16
    Dil: Korece
    Ülke: Güney Kore

OYUNCULAR

Lee Min Ki - Nam Se Hee
    Jung So Min - Yoon Ji Ho
    Esom - Yoo Soo Ji
    Park Byung Eun - Ma Sang Goo
    Kim Ga Eun - Yang Ho Rang
    Kim Min Sook - Sim Won Seok

KONUSU

Nam Se Hee (Lee Min Ki) 30'larında bekar bir adamdır.Evlenmemeyi tercih etmiştir. Kendi evi vardır ancak ipotek borcu vardır.
    Yoon Ji Ho (Jung So Min) 30'larında bekar bir kadındır. Evi yoktur ve olanlara imrenmektedir. Mali sıkıntıları yüzünden flörtten uzak durmaktadır. Yoon Ji Ho, Nam Se Hee'nin evinde yaşamaya başlar ve ev arkadaşı olurlar.
    Konu Şah-Rû tarafından (20-11-17 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    soyut? - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    63.bina(my girl)
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    7
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Başlık için teşekkürler.
    Dizinin olgun karakterlerine, repliklerini karakter analizlerine bayıldım. Tvn yapıyor böyle güzellikler.Jung mini bu kadar seveceğim aklıma gelmezdi. Lee min ki harika bir iş çıkartıyor. Dizi oldukça doğal. Başrol çift den sonra Bay Ma ve güzel kız da favorim
    İzleyin derim. Ben bölümleri sabırsızlık ile bekliyorum

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Aldığı Beğeni: 141

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu diziye Jung So Min için başladım sardı bile.Çifti bol olan dizileri severim özellikle Bay Ma ve Soo Ji çiftini sevdim...
    Dizinin nerdeyse yarısına geldik Se Hee denen adamda tam bir odun yahu fazla detaycı yazılımcı olduğu için bu güne kadar ki bütün kiracılarının istatistiğini yapmış çok gülmüştüm...
    Ev sahibi-kiracı ilişkisi ilk önce evlilikle sonuçlandı yavaş yavaş aşık da oluyorlar birbirlerine ama bugün izlediğim bölümde meğerse Se Hee önceden de evliymiş odun olduğu kadar gizemli de...
    Bok Nam' ı bebek yüzlü psikopat zannettik ama yanlış anlaşılma çıktı. Evliliklerinin sahte olduğunu da biliyor bakalım neler olacak...

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    63.bina(my girl)
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    7
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

kahvemi yaptım geçtim 9.bölüm başına. Allahım ne güzel bir bölümdün sen.. Woah bir bölümdün.. 3.kızımızn evlilik teklifi alması sonunda kocaman derin bir nefes almama yardım etti.. Bok man In gerçek yüzünü ortaya çıkarma işleri suya düştü. Bo mi yi de seviyorum ya. Değişik bir kız. Dizi de sevmediğim karakter yok zatem.
    Replikler ve geri dönüşler harika. A gentleman's dignity dizisini hatırlatıyor bana. Başkan Ma sen nasıl bir adamsın ya o nasıl ağlamak....
    So Jin gör artık şu adamı diyecekken :love01:
    Ve se hee_Ji ho siz ne kadar tatlısınız birbirinizi durakta beklemeler. Aynı evde telde konuşmlar:img-in_lo
    Gerçek aşk bir kere olur dedi bakalım senin gerçek aşkın kim olacak se hee

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    63.bina(my girl)
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    7
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

[I]dizide geri dönüşlere bayılıyorum... Ve o iç seslere... Çok önemli benim için o iç sesler. Karakterleri anlamak açısından. Aslında Kore dizilerin sevdiğim karakter tipi isyan etmeyen. Durumu kabullenen. Ji yo yazmayı eliyle itti. Tanımadığı bir adamla evlendi. Ve bir restorantta çalışmaya başladı. Ve bunu bir süreliğine de olsa kabullendi. Ve kimse bunu garipsemedi. İşte böyle olması gereğini düşünüyorum.
    Se hee kızın annesine boş sözler vermedi. Özüne saygı duyacağım demekle yetindi ki bu her şey demekti bence.
    Önce saygı. Kadınların benliğine olan saygıya bolca değinilmiş bu harika bir şey. Ve anne de destekledi zaten bir insanın önüne çıkmamak da bir evlilikte en önemli şeydir. Çünkü kadın sadece yemek yapan ve toz alan bir varlık olarak görülmüş hep. Ne yazık ki. Gerçekten izlenmesi gereken kore dizilerinin başlarında geliyor benim için. [

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri