Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
18 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Lawless Lawyer / 2018 / GK

Durum:
    jetlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Elazığ
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    57

Aldığı Beğeni: 576

Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Lawless Lawyer / 2018 / GK

Alıntı Değildir

2. Beğenenler;
    Bristow (03-09-18)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Elazığ
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    57

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Değildir

4. Beğenenler;
    Bristow (03-09-18)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Elazığ
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    57

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Değildir

6. Beğenenler;
    Bristow (03-09-18)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

vay kadın şeytanlıkta bir numara bon sile defteri o göndermiş bende nasıl onu tanımıyor dedim meğer her şey planlıymış harbiden avukat ha nin de dediği gibi her şeyi kadın önceden planlıyorda bunlar bunu bildiği halde nasıl bir adım öne hala geçmediler ki

kızın annesi başlı başına problem gelişini çok sevmedim onca zaman saklan gel kadının gözüne gir sonrada ona tuzak kurmaya çalış ay hiç gülesim yokdu hayır bir şey yapacaksınız bari doğru düzgün yapın dimi gerçi plan yapmışsınız da sang pil seni neden takip ettirmedi ki ona gelen telefon kimden di ki neden avukat ha nin annesini kurtardı zannettim ama yargıçın elindeymiş
    sang pil avulat ha ya annesi ile gerçeği söylemdi ama bu hanım kız niye dellendiki bu oğlan taaa ilk baştan beri sana yalan söylemedi hatta korudu kolladı ve ne zaman değişmeye başladığıda belli hemencuk sana güvenemem niye anana kızsana biraz umarım bu dargınlık uzun sürmez zaten şurda ne kaldıki dizinin bitimine

düşmanların hepsi birbirinden kurtulmaya çalışırken sang pil bir adım öne geçip aralarını iyice açsa bari belki yargıçdan kurtulur o zaman

avukat ha babası gerçeği öğrenince yüzünü çok merak ediyorum bu kadar bir insana bağlanılır mı yahu bildiğim saftirik
    Konu bitanem_61 tarafından (24-06-18 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

avukat ha nın annesi ölecek diye baya heyecan yapsamda sang pil sayesinde kurtuldu hemide onlara akrep yardım etti gerçi
    bir ara beni sinir etmişti yargıçın yanında diye ama asıl yargıçla iş birliği yapan diğer mafyaymış neyse öyle böyle kadın kurtuldu yargıç kendini emniyette hissetsin onlarda o ara işlerini hallederler umarım son dakika gidip de kadının aklını karıştırma dimi sang pil

avukat ha haklı olarak kızsada sang pil e sonunda barıştılar uzatmadan annesi olacak nemrut en azından gerçeği söyledi zaten o satten sonra uzatmanında alemi yok dimi
    yalnız bu kızın babası nerde dir artık yargıç la ilgili gerçeği öğrensin karısının yaşadığını öğrensin kadın geldi tekrar öldü ama o bölümde görülmedi bile

bu yargıçın etrafındakiler bildiğin salak herhalde neymiş 7 lermiş yahu işler tıkırında giderken problem yok da besbelli yargıç hepinizden kurtulmaya çalışıyor biriniz açın gözünüzü sekreter nam gibi aç gözlü olunca sonun hapis olur
    gerçi o kadına hiç üzülmüyorum o ve kızı daha beterini hak ediyor ikiside hapse girseler şahane olacak, sırf para verdi diye ne yapsak da iyiliğini ödesek al sana iyilik temizle biraz hapishane yi de aklın başına gelsin dimi

an oh ju kötü ama sevimli bir tip nerdeyse aşık olacak mış sang pile yalan yok beraber kavgalarınız ve iş birliğiniz güzeldi ama işte işin içinde cinayet olmasaydı
    tabi bide kuyruğunu kurtarmak var
    fragmandan anladığım şu dahi an oh ju nun aklına avukatı kaçırmak gelmiş geçen sefer kolay kurtuldu bu sefer de kolay olur umarım zaten kalmış üç bölüm mutlu bitsin demi

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri