Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
18 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Lawless Lawyer / 2018 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Lawless Lawyer / 2018 / GK

son 2 bölüm kala gene dellendim yahu acaba niye eline yüzüne bulaştırırlar ki anlamam an oh ju aradı avukat hanım koştu bana bir şey yapar diye korkmaz yada birine haber vermeden gider

ya sang pile ne demeli adam aramış tehdit etmiş ama sen avukat ha ya söyleme sonrada git koştura koştura adam diz çök desin sende çök neymiş sevgilisini kurtaracak acaba o başındaki silahı ateşlerse nasıl kurtulacan çok merak ettim
    her zaman peşinde takip eden koruma telefonla konuşmaya çıkınca takip etme of of neyseki fragmanda bir şey olmamış gerçi başroldur en azından son bölümü görür dimi ölmez

avukat ha nın babası nerde niye haberi yok derken neyseki karısına kavuştu en azından ahberi olduğunu gördüm ya rahatladım nerdeyse konu mankeni olacaktı adam

sekreter nam a çok güzel oldu oh içimin yağları eridi bide ben kimim biliyormusun demiyormu al gördün mü sen kimsin o çok güvendiğin yargıç seni terk edince aklın başına gelmiştir bide şu kızın işinden olsa tam olacak o burnu kaf dağında dolaşmayı görür

dövüş sahneleri süperdi söylemeden geçemiycem taaaa ilk bölümden beri her dövüş sahnesi ayrı güzeldi
    ve tabiki akrepin iyi olmasına da sevindim bir ara gitti sandım ama ekip yetişti
    ve tabiki ekip hepsi ayrı eğlenceli de şu kaçırıldım diyen adama son ana kadar güvenemiycem bunlar çok rahat aralarına almış azcık şüpe etseler ya yoksa benmi fazla şüpeciyim

an oh ju adam harika yahu gerçi kötülük yapıyor ama oyuncudan mıdır ne sevdim bu karakteri
    yargıçın son çırpınışları diye umuyorum gerçi bu kadındaki şeytanlık etrafındaki onca salak varken sıyırır mı dizi bitecek de olsa kötü son olabilirde olmasın istemem tabi

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

son bir bölüm kaldı illa çıkmaza sokacaksınız bir kadınla koca kasaba mı desem şehirmi herneyse başa çıkamadı üstelik kadın kitap yazmış adalet için bide pişkin pişkin gülmüyormu hele o son sahnedeki hali hayır son bölümede bakmadım bunlar bu kadınıda yenemezseler şaşmıycam
    malum sekreter nam vaz geçecek gibi sırf kızı için halbuki azcık düşünse yargıçın onlara iyi davranmıycanı bilir ama akıl işte mahkemede de nefessiz kaldıya yargıçın işi ise şaşmıycam oda suçu üzerine alır tabi

an oh jo da gider fragmanda öyle görülüyor sana yardım eden adam bile öldü azcık makul olun nere gidersen git o kadın seni öldürmeden durumu ki bakınız son anda bile bıçaklattı ama yok illa kaçacak

an oh jonun ölen adamına çok ca üzülmedim oda sang pilin dayısını öldürmüştü ve daha bir sürü kötü şey yaptı onalrın kide can dı şimdi senin yaptığını sana yapıyorlar farkı yok

sang pil ve avukat ha çok tatlılar bence iyide ikili oldular çok yakıştırdım onları
    neyse diziye gelirsek son anlarda işleri daha sıkı tutabilirdiler hem an oh jo ve sekreter nam için sanki biraz başı boş bıraktılar tabi onlarda yargıcı korur malum ölüm korkusu yada korumak istedikleri var

avukat ha nın annesi tanıklık edemez mi ki kadını yıllar evvel yok etmiş sonra tekrar öldürmeye kalkmış neden ortaya çıkmadı bilmem ama umarım sonu kötü bitmez

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu diziyide bitirdik
    güzeldi eğlenceliydi özellikle başroller pek bir eğlenceliydi hüzünlüydü yine hırs yüzünden ölen onca masum insan avrdı sonuda güzeldi kesinlikle izlene bilir benim acımdan öyle

gelelim sona bir ara yargıç bu işden de paçayı sıyıracak sandım bizimkilerde bir güzel hazırlanmış dışardan gazeteci falan dedim dizi bitiyor ama kadın çıkacak diye ama neyseki layığını buldu kendi adamları yalancı şahitlik etsede son anda sekreter nam ın itirafı ardından da an oh jo nun yumruğu ve en son ha nın annesinin gelişi yargıcı bitiridi ah garibim nede havaya girmişti ama omadı hapishane kıyafeti pek bir yakıştı

sekreter nam ın kızıda çok fenaymış ya haa annesine gelmiş yargıça yalvar af dile diyor geri zekalı anne ni oraya tıkan o ne istiyorsun sen nasıl savcı oldun o zamana kadar bilmem neyseki annesinin itirafından sonra adam olmaya karar verdi

an oh jo nun sonunu böyle düşünmemiştim onada hapis kıyafeti yakıştırsak iyi olacak tı ama senarist onu yollamayı tercih etmiş çok da üzülmedim malum çok kötülük yapmıştı kendisi

dizi intikam üzerine olduğundan mıdır nedir son bölümde pek aşk görmedik gerçi seul e giderken hariç ama ikiside yakışmış tı bu ikilide sevdiklerim arasında yeriini alır
    bu dizi bizde olsa bundan sonra ne uzardı ama
    diziyle alakalı değil ama bu akdar zayıf olunmaz ki kardeşim yapmayın bizede acıyın kıza dedim durdum ama oğlan da yok tu iskelet üzerinde elbise of of

4. Beğenenler;
    kitappandasi (05-07-18), mehmetlover (08-05-19)

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Merhabalar, dizinin ilk 3 bölümünü izledim de geldim

İlk izlenimim gayet güzel olduğu yönünde. İlk bölümlerde tahmin ettiğim olaylar ikinci bölümün sonunda hemen açığa kavuştu ve şaşırdım uzatmamalarına. Sevindim de.

Lee Joon Gi'yi ilk defa izliyorum, iyi bir oyuncu olduğunu biliyordum fakat iyi bir aksiyon adamıymış aynı zamanda. Çok yakışmış aksiyon sahnelerine.

Seo Ye Ji'yi de başrol olarak ilk defa izliyorum ve dizideki favorim oldu. Lee Joon Gi gibi birisinin yanında hiç sönük kalmamış aksine ikili birbirlerini güzel tamamlamışlar ve izlemesi keyif veren bir çalışma ortaya koymuşlar. Seo Ye Ji hep gülsün ne kadar güzel gülüyor, hiç yapmacık değil çok doğal bir şekilde

Bong Sang Pil sen nasıl avukatsın Adam her bölüm istinasız yumruk yiyor

Ha Jea Yi sen nasıl bir kraliçesin Bayıldım bayıldım bayıldım Güçlü kadınlara bayılıyorum, çat diye kadınları küçümseyen o pislik hakime geçirdi bir tane ve orada gözüme girdi

Bong Sal Pil ve Ha Jea Yi'nin atışmalarını izlemek çok keyifli. Baya eğlenerek izliyorum

İkilinin aşık olmasını da sabırsızlıkla bekliyorum. Bong Sal Pil başından beri kader arkadaşını takip ediyor, şimdi de korumak istiyor. Gerçekleri öğrenince Ha Jea Yi'nin güvendiği dağlara karlar yağıcak sanırım orada da Bong Sal Pil destek olucak aynı olayları yaşadığı için en iyi o yaralarını sarıcak

Umarım güzel ilerler diğer bölümler de
    Konu Bristow tarafından (04-09-18 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    mehmetlover (08-05-19)

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 236

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Bristow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, dizinin ilk 3 bölümünü izledim de geldim

İlk izlenimim gayet güzel olduğu yönünde. İlk bölümlerde tahmin ettiğim olaylar ikinci bölümün sonunda hemen açığa kavuştu ve şaşırdım uzatmamalarına. Sevindim de.

Lee Joon Gi'yi ilk defa izliyorum, iyi bir oyuncu olduğunu biliyordum fakat iyi bir aksiyon adamıymış aynı zamanda. Çok yakışmış aksiyon sahnelerine.

Seo Ye Ji'yi de başrol olarak ilk defa izliyorum ve dizideki favorim oldu. Lee Joon Gi gibi birisinin yanında hiç sönük kalmamış aksine ikili birbirlerini güzel tamamlamışlar ve izlemesi keyif veren bir çalışma ortaya koymuşlar. Seo Ye Ji hep gülsün ne kadar güzel gülüyor, hiç yapmacık değil çok doğal bir şekilde

Bong Sang Pil sen nasıl avukatsın Adam her bölüm istinasız yumruk yiyor

Ha Jea Yi sen nasıl bir kraliçesin Bayıldım bayıldım bayıldım Güçlü kadınlara bayılıyorum, çat diye kadınları küçümseyen o pislik hakime geçirdi bir tane ve orada gözüme girdi

Bong Sal Pil ve Ha Jea Yi'nin atışmalarını izlemek çok keyifli. Baya eğlenerek izliyorum

İkilinin aşık olmasını da sabırsızlıkla bekliyorum. Bong Sal Pil başından beri kader arkadaşını takip ediyor, şimdi de korumak istiyor. Gerçekleri öğrenince Ha Jea Yi'nin güvendiği dağlara karlar yağıcak sanırım orada da Bong Sal Pil destek olucak aynı olayları yaşadığı için en iyi o yaralarını sarıcak

Umarım güzel ilerler diğer bölümler de
    Lee Joon gi aksiyon dizilerinde çok başarılıdır. Time Between Dog and Woof'ü izlerseniz çok beğenirsiniz eminim.Muhakkak izlenmesi gereken bir dizidir.
    Hero'da da gayet başarılıydı.
    İljamae keza öyle.
    Bu diziyi izleyip izlememekte kararsızdım. Sıraya alıyorum, en yakın zamanda izleyeceğim

8. Beğenenler;
    Bristow (25-10-18)

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri