Sayfa 1/4 1234 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lawless Lawyer / 2018 / GK

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    80
    Verdiği Beğeni
    645

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    20 Mesaj

Standart Lawless Lawyer / 2018 / GK

Adı: Lawless Lawyer | Lawless Attorney
    Tür: Aksiyon, Hukuk
    Yönetmen: Kim Jin-Min
    Senarist: Yoon Hyun-Ho
    Yapımcı: -
    Yapım Şirketi: -
    Yayıncı: tvN
    daum: 9.2
    Bölüm Sayısı: 16
    Yapım Yılı: 2018
    Yayın Tarihi: 12 Mayıs 2018 – 1 Temmuz 2018
    Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 21:00
    Dili: Korece
    Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, annesinin intikamını almak için mücadele eden bir avukatın (Lee Joon Gi) etrafında dönmektedir.

Karakterleri:

Lee Joon-Gi dizide bir avukat olan Bong Sang-Pil karakterini canlandırmaktadır. Avukat olmadan önce bir çetenin üyesiydi. Yasaların adaleti sağladığına inanmamaktadır. Bu yüzden kanunlardan çok adaleti sağlamak için yumruklarını ve mutlak galibiyet için yasalardaki boşlukları kullanmaktadır. Hukuk kitapları onun için bir aletin kullanma kılavuzundan başka bir şey değildir. 'gangster avukat' olarak anılmaktadır. Mutlak güce karşı yalnız başına savaşmaktadır ve tek bir amacı vardır: annesinin intikamını almak.
    Seo Ye-Ji dizide çocukluğundan bu yana kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Ha Jae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Adalet için savaşan harika bir avukat olur ancak bir gün bir hâkime saldırır. Bu olaydan sonra avukatlık yapamaz ve Bong Sang-Pil'in (Lee Joon-Gi) hukuk bürosunda yönetici olarak çalışmaya başlar. Sang-Pil ile tanışması onun uzun süredir devam eden inançları tamamen sarsacaktır.
    Lee Hye-Young dizide bir hâkim olan Cha Moon-Sook karakterini canlandırmaktadır. Saygın bir hâkim gibi görünmesine rağmen aslında yozlaşmış bir hâkimdir.
    Choi Min-Soo dizide büyük bir şirketin CEO’su olan An O-Joo karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir çetenin üyesiydi.

Kaynak: Güney Kore Sineması

Konu kitappandasi tarafından (17-06-18 Saat 19:57 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Lawless Lawyer / 2018 / GK

dizinin sayfasının açılmasına sevindim pek nadirdir bitmeden dizi izlemem ama bu sefer bir kaçını takip edeyim dedim sağolun
    sang pil e bayıldım harika bir karakter intikam almaya çalışırken sert değil baya eğlenceli bir tip şakacı vede sevimli eh kabul edelim dövüş konusundada baya iyi şimdilik işleri gayet de güzel gidiyor ama bu böyle gitmez tabi zaten dayısının başına gelenler cabası şimdilik hapis yolu görünüyor kendisine de ordan nasıl çıkar jae ne kadar uğraşsada her yer hakimin adamları ile dolu

yalnız bu dayı nın nasıl bu kadar kolay tuzağa düştüğünü anlamadım hayır adamlarını getirmemişsin yanında be adam ne diye gidip de an joo nun ofisine girersin kaç yıllık mafyasın hiç mi şüphe etmez adam şimdi öldü sang pil in başı yanacak

bu dizideki aşk çok mu hızlı gelişti ne yada yeni çağ olunca işler dahamı hızlı ilerliyor anneleri hakkındaki gerçeği öğrenir öğrenmez hop öpücük vede yatak pek alışkın olmayınca pek bir şaşırdım ama eğlenceli bir çift sıkmıyorlar

hakimin taa ilk başlarda göründüğü gibi olmadığı belliydi genel özettede yazıyor gerçi ama o kadar güzel ve iyi kalpli ki fazla sıradan olamaz dı olmadı da ama bu akdar cani beklememiştim hatunu adamı resmen çiynedi ama en fenasıda hae jinin babsını eve çağırdığı zamandı adam evden gidince pis kokuyor yok burda kalamam otele gidiyorum geri zekalıa damda hala onun gerçek yüzünü görmeyip kızına kızıyor
    neyse anlamadığım bu hakime hanım adamı öldürdüğü zaman sanki babam öğrenmesin üzülür gibi laf etti ama zaten babası ölüydü adam iyi olmuş öldü dedi diye öldürdü ya çeviri de yada benim algılarda bir problem oldu

gelelim tekrar dayıya iyi adam dı gerçi mafya dan ne akdar iyi çıkar derseniz bence iyiydi hele an oh un üzerine şahane idi ama hala o tuzağa nasıl düştüğünü anlamasamda hae jinin annesini bulup yardım etmesi güzeldi keşke ölmeden daha fazlası olsaymış dimi bir ara kurtulacağını umud etmiştim ya neyse yalnız sankim hakimin bu işle alakası yok tv de görünce şaşırdı

en sinir olduğum karakterler savcı kız la anası yok yok böyle bir ana yok kadın bildiğin cazgır bağıra çağıra kızını bir yerlere getirmiş kızıda ananasının kızı olduğunu belli etti gitti kendini şeytana sattı

yalnı sang pilin getirttiği savcı ve diğer dedektif iyiler onlarda yardım edecektir bence
    ve hae jinin anası nı neden kimse tanımadı hadi belkim kız küçüktü hafızadan sildi diycem ama resimleri var hadi onalrı geçtim hakim nasıl tnımadı anlamadım sorsan hem hae jin annesi hemde sag pilin anası ile tanışıyor muş hayret demek uzun zaman oldu ondandır

neyse gidip iki bölümüde izleyim baekm nasıl çıkacak ordan

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

şimdi bir anlıyan bana anlatsın hadi sang pil tuzağa düştüde dayısını öldürdü gibi görünüyor herkes inanırda bu mafya bozuntusu adam nasıl inandı ki taa ilk başta cenazede bile sang pili dövmeye kalktı ilk başta bir an boş bulundu derken adam hapisde bile karşımıza çıktı orda ne işi var dedim hadi oğlana sardı ama olanlardan sonra adamın düzeleceğini düşündüm özellikle hastanede sang pil onu suçlamayınca hop adam oldu hakimin ayakçısı yuh diyorum yani gerçi bir umut acep ona yardım ederken sang pile de yardım ediyormu diye düşünüyorum yoksa bu kadar kötü olamaz onca yıllık dostluk of of

sang pil ve an joo baştan beri düşman olmasalardı harika bir ikili olurdular dövüş sahneleri ve birlikletil muhteşem di ama annesinin ölümüne neden olmuş tabiki olmaz ama yinede düşmanımın düşmanı dostum tur diyim hakime karşılar
    hakimde harbiden şanslı kadın hemen masörü keşfetti şimdiden izliyor diğer mafyada sang pilin dayısının taylantlı birini aradığını söyleyince hemen uyandı çakal umuyorum kötü bir şey olmadan kadın çıkar ordan onca yıl yalnız yaşamış istediği ailesine dönmek o yüzden son anda mutsuzluk istemiyorum lütfen senarist

nedendir bilmem vıcık vıcık aşklar değilde hafif laf sokan tüm karakterleri seviyorum tıpkı bu çift gibiler harika görünüyorlar gerçi başrol oğlanın çok sevmem ama son zamanlarda hep onu takip eder oldum uymuşlar
    ha bide bu hatun kaç kilodur yahu varmı yok mu belli değil bide kameralar 10 kilo fazla gösteriyor derler eğer 10 kilo çoksan ne olur gerçi bu diziyle alakalı değil ama ne yapayım gözüme battı

ve diğer yan karakterlerin hepsini ayrı ayrı sevdim özellikle sang pilin ekibine hastayım çok eğlenceliler
    ve savcı adam la komser ikiside süper her ne kadar sang pili yakalamak zorundalarsa onlarda biliyor onun masum olduğunu
    ve yine diyorum şu anne ve kız savcıyla anası yani umarım ikiside hapse girer ikiside çok adiler yahu hele o ana ay cazgır

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    80
    Verdiği Beğeni
    645

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    20 Mesaj

Uzun zamandır Güney Kore dizisi izlemek gelmiyordu içimden ancak dikkatimi çeken avukatlı bir dizi olunca bakmak istedim. Henüz ilk bölümünü izlemiş olsam da diziyi sevdim, bol hukuk temalı olması temennim. İntikam üzerinden gidecek olsalar da mahkeme görmek bile beni mutlu ettiğinden severek takip edeceğim...
    Dövüş sahneleri de harika olacak, belli. Bakalım oğlumuz nasıl bir yol izleyecek... En kısa zamanda diğer bölümleri de izleyeceğim.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

kiseong mudur nedir burdaki millet salak herhalde birinin üzerine suç atılsa hemen katil derler yargıçın resimleri çıktı adam öldürmekle suçlanıyor onlar hala sana güveniyoruz diyor insan şüphede mi etmez yahu kadına zaten bir şey demiyorum şeytanın insana bürünmüş hali hep yapacak bir şeyi var ve hep bir yerden sıyrılıp çıkıyor şimdi resimlerden de kurtuldu gibi her kes el üstünde tutuyor

avukat ha nın anasıda hoş yani sanki sang pil kızını bırakınca kötülerde aman ne güzel ayrıldılar biz bu kıza dokunmayalım diycek aklına şaşayım senin zaten yargıçın yanında olman başlı başına saçmalık seni tanıdığıda kesin öyle olmasa ha ya annen yaşıyorsa diye sormaz dı acep sıkıştığında yargıç seni kullanarak kızını tuzağa düşürse ne yapacan
    ha bide niye sang pil e ben annesiyim dedin sen çık hayatlarından ay şiştim yahu şu ana kadar güzeldi de bu kadının yaptığı saçma geldi
    savcı kızı ne kadar kötü olsada bir tarafım acaba aralarına giripde bilgimi topluyor dedim ama yok böyle bir ihtimal hatun hangi taraf kazanacak sa kendini oraya atacak anası kılıklı aynı hücreye düşesiceler

ve dayının adamı adi hala sang pili kullanıyor ama sang cım bir düşünmeli herkesden şüpe ederken o adama gözü kapalı güvenemez helede orda iş yapıyorsa bir şeylerin ters gittiği bilmeli ona göre önlem almalı ve şu aralarında ihanet ettiğini düşündükleri adam çıktı geldi
    beni kaçırdı desede inanma sınlar ay ne şüpeci oldum onlar daha rahat ben şiştim sanki tuzağa ben düşecem ha ha

şu defteri kim gönderdi acep gerçi kızın anası sandım bir ara ama o olsa sang pili kızının hayatına sokmazdı demekki değil yani bilir oda kızıda dahil olacak diye de acep kim gönderdi

çok fazla bölüm kalmadı bir şeyler elbet karışaçak ama ölüm olmasın hele bazı karakterler
    ama savcı ölebilir anasıda kahrolsun bak güzel olurdu

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri