Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
12 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Life / GK / 2018

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Life / GK / 2018

yeni müdür git gide favorim olmaya başladı evet hastane yi kapatmak zarar ediyor diye mantıklı değil ama doktorlara rağmen daha dürüst sanki ailenizden birini öldürmüşler hepbirlikte üzerini kapatıyorlar

çocuk doktoru müdürü yürüyüşe çıkardı bence biraz yumuşadı ama ne olur bilinmez tabi adam iyi giderken aniden döner

dediğim gibi bizim doktor bildiğin buzdolabı kıza aşkını itiraf edecekken bile edemedi vaz geçti
    zaten ailesi ile sorunlu annesi kaçık sanki tatilden geri gelmiş çocuklara iki yemek şaka yapınca düzelecek sanki halbuki sizin sorunlar eskiye dayalı

doktorlara pek de güvenemezsin bir esip gürlüyorlar ama müdürün karşısında hepsi sus pus
    güya toplantı yapacakalr müdür gelince kendi aralarında sanki anlarmış gibi geldi dediler adam takır takır saydı
    gerçi ispiyoncusu var ama olsun
    neden bilmem ama doktordan çok müdürü sevdim

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

doktorların hayatı çok zor anladık ne yemek yemeye nede uyumaya zamanları var ama gönüllü hayvan bakmak için bütün hastane gitmişti nasıl aynı anda izinli olduysalar ha bide büyük başlar var tabi müdüre yalakalık olsun diye toplanmışlar ama başhekim yardımcısı kendini çok önemli gösterirken yaptığı yalan ameliyatlar çıktı ortaya ve bunu araştıranda doktorun kardeşi

yalnız anlamadığım kardeşinin sakat olması niye bu kadar tuhaf elbette sakatlığı üzücü ama bunlar sanki uzaylı görmüş gibiler neyseki müdür gu gayet aklı başında bir adam
    hastane için de yapmaya çalıştığı şeyler biraz acımasız olsada doktorların yanında sanki sönük kalıyor

çocuk doktoru kızı anlamak imkansız hangisine meyilli diye gerçi doktor ona aşık ama kız bir arkadaş gibi bazen yakınlaşıyor arada müdürün dibinde yok ya ne istediği belirsiz

gerçi bu dizideki doktorların hepsi anormal ahada beyin cerrahı kadın ancak ters ters bakıp sinirli konuşur ama gerisi yok güyya müdüre kafa tuttu ama oda olmadı
    bakalım kardeşi müfettişliğe gelince araları açılacak mı iki kardeşin
    şu başhekim yardımcısı umarımişinden olur doktora ne kadar vurdu gerçi oda iki şaplak çakamadı ona saf mıdır salak mı belli değil

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

başhekim yardımcısıda amma çakal çıktı aynı anda iki ameliyat yani birinde yok pislik ona rağmen hala işinden istifa etmedi yetmezmiş gibi bide başhekimliğe girecek pes
    bide kanser bölümü başkanı oda pislik oda vaz geçmiyor şimdilik kadın iyi görünsede ona ısınamadığımdan bir şeyler çıkacak diye umuyorum çünki sevimsiz bir tip
    ha doktorun isteğiyle iyi doktor da başhekimliğe baş vurdu ilk turu geçti ama müdür go gelip milletin aklını karıştırdı kesin kaybedecek de kadın kazanacak ama neden bilmem müdüre bu sefer kızamıyorum vardır altında bir şey çıkar umarım

iki kardeşin ilişkisine bayılıyorum biribrlerini yaralamamak adına ikiside kendini yıpratıp üzüyor
    bu dizide ikililer çok hoş

müdür go ve sekreteri bayılıyorum her sahnesine ve müdür go doktorun kardeşide iyi durdu hatta sekreterle doktorun kardeşi hepside çok sevimliler
    daha fazla sahneleri olsun isterim

doktorun kardeşinin bir derdi var ordaki iyi doktora gidiyor ama ne abisi duyunca üzülecek kesin

doktor gazeteci kıza yeşil ışık yaktı ki araları iyi olsun doktor kızı sevemedim aslında iyi gibi ama ne istediği belirsiz herkesi kırıyor

oğlanın kardeşine çok iyi davranan hanfendi doktorun kardeşi ona açıldığı gibi çocuğun ayaklarına baktı embesil sevmiyorsan bile nazikce ben seni hiç o gözle görmedim de ne olur daha çok kırdın çocuğu

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

tam da düşündüğüm gibi kadın doktor kazandı müdürün sayesin vardı bir sebebi dedim ama iyi niyetli düşünmüşüm halbuki büyük patronların kirli işlerini yaptırmak için başhekim macburen yaptı ama doktor ve arkadaşı düzeltti her şeyi yalnız bu sefer de başhekimin peşindeler umuyorum bir şey olmaz sadece oda değil şimdi herkese kancayı takarlar

doktorun kardeşi onu gazeteci ile görünce sevgili sandı o yüzden evden ayrılmak istiyor bu iki kardeşi birbirini düşünmesine hem çok sevinip hemde çokca üzülüyorum ne olacak acep sonları bide doktor öğrense kardeşinin sakladıkalrını
    ve ben doktorun gazeteci ile olmasını istiyorum yani umarım

müdür cüm azcık uyuzluğuna hastaneyi şirket gibi görmeni anladım da şu patronun önünde eğilip bükülmeni anlamıyorum alışkın değilim seni öyle görmeye sonunda ne olur bilmem ama şu adamların her dediğini yapmasan

sekretere her zaman daha çok hayran oluyorum çok sevimli

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

başhekimden haber yok umarım bir şey olmamıştır kadına o ceo dan herşey beklenir gerçi sekreter gidince sormuş ona bir şey yaparlarmı çocuklara diye ee malum yapıyorlarmış ne yapsın kadın ortaya çıkıp da beni zorladılar dermi gerçi fragmanda ortaya çıkmış belli de bir şeyler yapabileceklermi

eski başhekim yardımcısı yüzsüzlükte sınır tanımıyor adam resmen zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışıyor neyseki diğerleri önünü kesti tek dertleri müdürden kurtulmak malum onca doktoru kovarsan öyle olur

yalnız müdür cüm göründüğü kadar kötü değil en azından şimdiki hali anladığım doktorları korumaya çalışıyor ama tabiki onlar anlamadı anlamasıda zor görünüşte işden çıkarmış doktorları nerden bilsinler ceo dan korumak için ama birlik olacaklar gibi

gazeteci kızla doktor iyi bir ikilide ikiside saftirik bir türlü çıkmayı başaramadılar biri soramaz sorunca karşıdaki düzgün cevap veremez umuyorum açılacaklar son 2 bölümde

oğlanın kardeşi ve doktora üzülüyorum kızın kötü niyetli olduğunu zannetmiyorum gerçi ilk tekliften sonra sinir oldum ama kızın müdürü sevdiğini düşünüyorum
    yalnız kız sarhoşken sekreterin müdürü çağırıp kızı onla gönderdiğinde doktorun kardeşini arayıpda adresi sorunca onun gelmeye çalışması yolda almayan taksiler onun kan ter içinde kalması çok fenaydı hele müdürde kızı seviyormusun dediğinde yok sarhoşken gelemiyorsam sevmiyorumdur dedi ay çok fenaydı

bide iki kardeşin durumu var onlarda üzücü durumda herkes birbirini, incitmemek için uğraşıyor bide çocuk ölmek üzre ayaklarından dolayı of of

son iki bölüm seo ve diğerlerinin sonlarının kötü olması ve umarım müdürün de mutlu olduğu son olur

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri