Sayfa 3/3 İlkİlk 123
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Life / GK / 2018

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Life / GK / 2018

ve mutlu son neden se mutlu sonları seviyorum özellikle müdürüm mutluyduya dedim ama bu adam kısmen kötü bir kere nulaşmış o seo lara kurtulamıyor başkalarınada zarar vermek istemiyor o yüzden en kolay yol işden çıkar tabi kimse bilmediği için adamı kötü sandılar neyseki kimseye bir şey olmadı o mendebur seo işden kovdu onu ama sonra başka şirkete almış ayrıca kızlada birlikteler sevindim

zaten kızda taşra hastanesine yerleşeti doktorla kardeşide ziyaretlerine geldiler aslında iki kardeşin aralarını düzeltmesi iyi oldu daha doğrusu birbirini korumaya çalışırken hem kendilerini hemde etrafındakileri üzüyorlar neyseki biraz da gazeteci kız sayesinde aşdı oğlan da abisi ile geziye çıktı mutlu mesur

doktorcum da gazeteci kıza açıldı hatta hayatını anlattı zaten kız sevimliydi birlikte olmalarına sevindim

ve sonunda doktor oh kadın her seferinde kükredi sustu bundan bir şey olmaz dedim helede o arkasından gelen katillerden sonra iyice tırsar dedim ama yok doktor bir geldi kasıp kavurdu seo nun adamlarını bide zengin doktor işi biliyormuş ne güzel tehdit eti adamı gider ayak müdürümlede hastane doktorlarının arasını azcık sempatileştirdi güzeldi be sonu

sevdim diziyi gerçi dizide çok güzel yüz görmek mümkün değildi hepsi asık dı nerdeyse ama konu ve oyuncular şahane idi

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 236

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Life / GK / 2018

geç fark ettiğim muhteşem bir dizi daha..

klasik hastane dizilerinden olacak diye önyargılı davranmışım.

senaristin başarısını da es geçmemek lazım

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri