Sayfa 2/16 İlkİlk 12345612 ... SonSon
79 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Terius Behind Me / GK / 2018

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Standart Cevap: Terius Behind Me / GK / 2018

Alıntı bitanem_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ji sub izlemeyi baya olmuş yani venüsden sonra iki gün önceydi sineması nı izleyeli dizi iyi oldu bir oppa gitti biri geldi(şugarip beklesin kendininkini hala)
    bayan oyuncuyu gözüm bir yerden ısırıyor ama çıkaramadım bir türlüo yüzden fazla yorum yapmıycam bir zliyim
    ama yinede bazı uyuz oyunculardan iyidir gibi
    gel ji sub gel
    umarım da güzel olur dizi
    Yıkıldım resmen Oh My Venüs'ten sonra ki partneri görünce Neyse umarım utandırır oyuncu. Bu arada Waikiki'de oynuyordu kadın oyuncu.
    Sizin bir türlü dizi yapmayan oppanız kim?

Fragmanlar;

Spoiler İçermektedir

Ji Sub'ın çocuklarla salınışı ve gülüşü Bu kalp buna dayanmıyooor Ji Sub'cığımmmm

2. Beğenenler;
    bitanem_61 (25-09-18)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragmanlardan o kadarda kötü görünmüyor bence hatun iyi gibi kabus gibi oyuncularıda görmüştüm hatta şu an izliyorum konu güzel ama kadına katlanamazsın ee bunun karşısındaki de ji sub herhalde güzel olur
    asıl umuyorum konun sıkmaz da kadın kötüyse bile yutulur

lee seo jin

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Alıntı bitanem_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fragmanlardan o kadarda kötü görünmüyor bence hatun iyi gibi kabus gibi oyuncularıda görmüştüm hatta şu an izliyorum konu güzel ama kadına katlanamazsın ee bunun karşısındaki de ji sub herhalde güzel olur
    asıl umuyorum konun sıkmaz da kadın kötüyse bile yutulur

lee seo jin
    Evet fragmanda çok kötü durmuyor ve umarım dizide de durmaz, lütfen durmasın

Ya işte köklü, iyi oyuncuların sıkıntısı bu bir kaç yıl geçmeden dizi yapmıyorlar Neyse sizinkinin dizisine az kalmış 2019'a ne var şurda

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ilk bölüm ancak olayları anlamakla geçti diyebilirim
    so ji sub u görmek güzeldi yine her zamanki gibi harikaydı
    bayan otyuncuyuda sevdim hatta sempatiktide gerçi karakteri fazla gevezeydiilk tanıştığın adama tüm hayat hikayeni niye anlatırsın yada gizli ajan kadının peşinden niye gidersin aslında bir eyrden tanışacaklar ama gizli ajanın sıradan kadınla ilgilenmesi tuhaf geldi
    ama tesadüflerde fazlaydı hadi kocasının ölümü normalde aynı cenaze evinde olmasıda fazla tesadüf olmuş
    son sahnede çocuklarda yok oldu umarım onlara bir şey olmaz onlarda ölmesin
    şikayet gibin olmasın ama neden iki çocuk bir tane yeterdi hani

neyse ekşinlı güzel diziye benziyor umarım yanıltmaz zaten ajanımda yakalandı kameraya gerçi kaçar diye düşünüyorum
    yalnız şu saçları kısa ajan kadını sevmedim neden bilmem pek bir itici geldi ilk sahneden
    en son izlediğim dizidede ev hanımı kadın dağıtmıştı kocası sayesinde burdada öyle bir karakter başta görünce eyvah dedim ama ilerde oda değişecek galiba

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

neyseki çocuklar iyi mahalleli ve diğerleri sayesinde bir şey olmadan kurtuldular ama katilde yapacağını yapmış her yere dinleme cihazı yerleştirdiler ve yine mahalleli sayesinde kadının kocasının kalpden göçmediği anlaşıldı umuyorum bu adam arabasına bir şeyler bırakmıştır da ilerde işlerine yarar

ajan efendi iç güdüleriyle kadına yanaştı sonunda da aradığını buldu ajan halleri çok havalı olsada çocuklarla her sahnesi çok cada eğlenceliydikaydıraktan kaymak yalandan içmek gerçi yemeyi gerçekten yedi çocuklarla iletişimi iyi de bu ilerde kesin zaafı olacak adamın sevgilisi ölmüş işler başına kalmış şimdi istemeden hayatına bir kadın la iki çocuk giriyor ve bayada iç içeler bu fazla zaaf olur bence

ae rin (yanlış değilsem)çocukları ilk bulduğundaki hali iyiydi önce iyimisiniz sonra neden tanımadığınız adamına rdından gidersiniz
    komşusu hariç kimse o işe nasıl girdiğinden şüpelenmiyor tabi kadın kıskanç oldu ama haklıydı onca maaş niye verilir
    pis işlerini yaptırmak için sadece kahve al çiçeği değiştir arada getir götür yap nah işte insanın ihtiyacı varsa önüne ardına bakmaz tabi

hala ajan kıza kıl 4 bölümde sevemediysem ilerdede sevemem eğer bu kızda terius a aşık değilse şaşacam
    bide diğer ajan var gudubet oda bu pis işlerin içindeyse şaşmıycam kafayı terisu la niye bozsun dimi

Sayfa 2/16 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri