Sayfa 1/16 1234511 ... SonSon
79 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Terius Behind Me / GK / 2018

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Standart Terius Behind Me / GK / 2018

​

Adı:
    Terius Behind Me
    Tür: Romantik, Komedi, Aksiyon
    Yönetmen: Park Sang-Hun
    Senarist: Oh Ji-Young
    Yapımcı: -
    Yapım Şirketi: -
    Yayıncı: MBC
    daum: -
    Bölüm Sayısı: -
    Bölüm Süresi: 35 Dakika
    Yapım Yılı: 2018
    Yayın Tarihi: 27 Eylül 2018
    Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
    Dili: Korece
    Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, kocası bir komploya kurban giden komşusuna (Jung In Sun) yardım etmeye çalışan bir NIS ajanının (So Ji Sub) etrafında dönmektedir.

Karakterleri:

So Ji Sub dizide efsanevi bir NIS ajanı olan Kim Bon karakterini canlandırmaktadır. Eski operasyon kod adı 'Terius'dur. Yaşadığı apartmanda komşuları onu gizemli bir adam olarak tanımaktadır. Bir gün, yan komşusu Go Ae-Rin’in (Jung In Sun) kocası aniden ölür.
    Jung In Sun dizide Kim Bon'un (So Ji Sub) yan komşusu ve dul bir anne olan Go Ae-Rin karakterini canlandırmaktadır. Aniden ölen kocasının bir komploya kurban gittiğini düşünmektedir. Bu yüzden, bu komployu açığa çıkarmaya çalışır.
    Son Ho-Jun dizide eskiden bir dolandırıcı olan Jin Yong-Tae karakterini canlandırmaktadır. Go Ae-Rin’in (Jung In Sun) ve Kim-Bon’un araştırdığı gizemli olayın anahtarını elinde tutmaktadır.
    Im Se Mi dizide bir Ulusal İstihbarat Servisi (NIS) ajanı olan Yoo Ji-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Tek taraflı olarak Kim-Bon’a (So Ji Sub) âşıktır.
    Sung Joo dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin (NIS) bir çalışanı olan Shim Ra Do-Woo karakterini canlandırmaktadır. Dahi bir hackerdır. Ayrıca Yoo Ji-Yeon’dan (Im Se Mi ) hoşlanmaktadır.
    Kim Yeo-Jin dizide Go Ae-Rin’in (Jung In Sun) eski arkadaşı Shim Eun-Ha karakterini canlandırmaktadır. Kingcastle Apartmanı’nda yaşayan orta yaşlı kadınların kurduğu Kingcastle İstihbarat Servisi’nin (KIS) başkanıdır.
    Jung Si-A dizide Kingcastle İstihbarat Servisi’nin bir üyesi olan Bong Sun-Mi karakterini canlandırmaktadır. Go Ae-Rin’i (Jung In Sun) kıskanmaktadır.
    Kang Ki-Young dizide Kingcastle İstihbarat Servisi’nin tek erkek üyesi olan Kim Sang-Ryeol karakterini canlandırmaktadır. Karısı çalışırken o ev işleri ile ilgilenmektedir.
    Eom Hyo-Seop dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin (NIS) bir çalışanı olan Shim Woo-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Güçlü bir takım ruhu olan vatansever bir liderdir. Komplonun çözülmesinde önemli bir rol oynamaktadır.
    Seo Yi-Sook dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin (NIS) bir çalışanı olan Shim Kwon Young-Sil karakterini canlandırmaktadır. Go Ae-Rin’in (Jung In Sun) ve Kim-Bon’un araştırdığı komployu gizlemektedir. Soğuk ve hırslı bir kişiliğe sahiptir.
    Nam Gyu-Ri dizide Kim-Bon’un (So Ji Sub) eski kız arkadaşı olan Choi Yeon-Kyung karakterini canlandırmaktadır.

Kaynak: Güney Kore Sineması

Konu Bristow tarafından (25-10-18 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    lavinya (20-10-18)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Terius Behind Me / GK / 2018

anlaşılan yeni haftalık dizim gerçi bitmeden sevmeme rağmen bu araalr adet oldu izlemek
    malum so ji sub oyniycak bekletmeyelim

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Alıntı bitanem_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlaşılan yeni haftalık dizim gerçi bitmeden sevmeme rağmen bu araalr adet oldu izlemek
    malum so ji sub oyniycak bekletmeyelim
    Ben de güncel dizi takip etmeyi sevmiyorum ama sevdiğim oyuncu olunca malum katlanıyoruz o beklemeye

So Ji Sub'a bayılıyorum fakat Jung In Sun'u pek beğendiğim söylenemez. Yoo In Na'ya gitmiş ilk teklif fakat reddetmiş. Yani So Ji Sub'la partner olucaksın nasıl reddedersin unniiii Off Yoo In Na olsaydı iyi olurdu ya hiç sevemedim bu kadını Umarım utandırır beni. Fragmanlarda gördüğüm kadarıyla çok da kötü değil umarım dizi de çok daha iyi olur da keyifle seyrederiz.

Ji Sub'cığımın tatlış partneri Shin Min Ah'tan sonra bir alışamadım bu kıza

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    80
    Verdiği Beğeni
    645

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    20 Mesaj

Oooo SJS reis mi gördüm ben, hemmmen izleyelim o zaman. Özlemiştim kendisini. Gerçi kadronun kalan kısmı pek iç açıcı gelmedi ama ön yargılı olmayayım...

6. Beğenenler;
    Bristow (24-09-18)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Bristow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de güncel dizi takip etmeyi sevmiyorum ama sevdiğim oyuncu olunca malum katlanıyoruz o beklemeye

So Ji Sub'a bayılıyorum fakat Jung In Sun'u pek beğendiğim söylenemez. Yoo In Na'ya gitmiş ilk teklif fakat reddetmiş. Yani So Ji Sub'la partner olucaksın nasıl reddedersin unniiii Off Yoo In Na olsaydı iyi olurdu ya hiç sevemedim bu kadını Umarım utandırır beni. Fragmanlarda gördüğüm kadarıyla çok da kötü değil umarım dizi de çok daha iyi olur da keyifle seyrederiz.

Ji Sub'cığımın tatlış partneri Shin Min Ah'tan sonra bir alışamadım bu kıza
    ji sub izlemeyi baya olmuş yani venüsden sonra iki gün önceydi sineması nı izleyeli dizi iyi oldu bir oppa gitti biri geldi(şugarip beklesin kendininkini hala)
    bayan oyuncuyu gözüm bir yerden ısırıyor ama çıkaramadım bir türlüo yüzden fazla yorum yapmıycam bir zliyim
    ama yinede bazı uyuz oyunculardan iyidir gibi
    gel ji sub gel
    umarım da güzel olur dizi

Sayfa 1/16 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri