Sayfa 2/9 İlkİlk 123456 ... SonSon
43 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Memories of the Alhambra / GK / 2018

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Aldığı Beğeni: 141

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Memories of the Alhambra / GK / 2018

Diziyi artık yarıladık ama o kadar kafa karıştırıcı durum var ki senarist bunu nasıl toparlayacak ve neye bağlayacak merak konusu.
    Bu hafta bir yıl sonra diye zaman atlaması ile başladı. Se Joo hala kayıp ve sanırım Jin Woo level atlayarak onun başına neler geldiğini bulmaya çalışacak diye düşünüyorum. Çünkü normalde kayıp önceki bölümlerde tren istasyonun orda uzanıyordu ama kimse göremiyordu. Gerçekte yaşıyor mu o muallakta.
    Başkan Cha'yı Jin Woo'nun sekreteri de görmeye başladı oyunun içinde ve onunla oyunda çarpışırken yaralandığında gerçek bir acı hissetti. Başkan Cha öldü ama niye oyuna ruhu kaçmış gibi orda görünüyor onun hesabını kontrol eden biri mi var onu anlamadım.
    Gelecek bölümde ise Se Joo arama ağırlıklı olacak.
    Konu svlkcc tarafından (25-12-18 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 236

Bahsedilme
    0 Mesaj

7 bölüm izledim geldim. İlk 6 bölümün İspanya'da çekilmiş olması, hikayenin geçtiği mevsim, Hyun Bin faktörü derken bir solukta izleyiverdim. Seul'ü de severim. Dönmelerine hiç itirazım olmadı

Fantastik dizi de sevmezdim üstelik

8.bölüme ilişkin yorumları da okuyup geldim Senarist W nin senaryosunu yazan kadınmış.W de tempoyu koruyamamıştı.Umarım bunda da aynısı olmaz..

3. Beğenenler;
    svlkcc (01-01-19)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

sonunda diziye başladım oyun diyince özette böylesini düşünmemiştim bir lens gözüne tak ve onca insanın içinde kılıç salla yere yat yuvarlan herhalde etrafda böyle birini görsek deli deriz ama işte teknoloji ilerde kesin böyle şeyler olur da umarım ben görmem bana göre değil çünki

diziye geleyim ilk önce hyun bin sen ne ka yakışıklı bir adammışsın ayol izlerken mest oldum diziye geleyim derken bunu kastedmedim ama yapacak bir şey yok adam harbi yakışıklı
    efenim oyunu anladım kızın kardeşi trende ne oldu onu anlamadım hadi birileri geldi aldı diycem cam kırıldı kan vardı sonra olmadığına göre herhalde buda oyun ama oğlan yok hala ondan ses de yok ayrıca çocuğu arayan ailede yok
    ve şu düşmanlar nasıl adam öldü elinde olmayan kılıçlarla oynadılar sadece bu adam nasıl öldü
    bu dizi baya karışık olacak galiba

5. Beğenenler;
    svlkcc (01-01-19)

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 236

Bahsedilme
    0 Mesaj

bilgisayar oyunlarından haz etmeyen bana bile diziyi güncel izlettiler ya helal olsun

aile çocuğu aramıyor çünkü erkek ya istediğini yapar mantığı. Adamlarda okulu bitiren sırt çantasını alıp Avrupa tatiline çıkıyor. gerçi dizide zaten Avrupa'da yaşıyorlar ama o mantıkla Avrupa içi dolaşım serbest diyelim o zaman. Dilediği zaman da dönüyor. Adamlar çocuk istediği zaman döner diye bakıyor.

9.bölümü izledim bugün 10.bölüm yayınlanır diye bekliyorum.Ama yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda bilgim yok.

Hyun Bin sen nelere kadirsin diyeceğim. PSH nin de hakkını yemiyim rolün hakkını veriyor.Güncel seyredilmiyordur diye bölümler hakkında yorum yapmıyacağım ama hiç tarzım olmayan bir diziyi soluksuz izliyorum diyim başka bir şey söylemeyim
    Konu nadine tarafından (30-12-18 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    svlkcc (01-01-19), Urfatokat15 (20-01-19)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu dizi benim zekamı zorlar fantastik miş ne fantastiği ayol gerçek mi sahtemi belli değil
    şimdi jin woo lens leri taksa hala oyun diycez ama lensleri takmamış tamam gerçeklik oyunu da sadece diğer taraf için mi neden jin woo istediği zaman duramadı ve umuyorum sonu mantıklı bir yere bağlanır izle izle sonu saçma olursa üzülecem

ve ne hikmetse gökgürültüsü yağmur olunca hortladı ölüler bu durumda kızın kardeşide öldümü acaba
    evdekilerin kardeşi aramamsına başta şaşırsamda artık şaşırmıyorum anlaşılan oğlan gidiyor aklına esince geliyor evdekilerde alışmış bu duruma onlar için sorun değil
    yine her kore dizisinde olduğu gibi bu oğlana da baya üzüldüm birinci karısını arkadaşına kaptırmış sebebini halanet anlamadım kadın üzgün görünüyor bazen ikinci tam şirret de neden evlenmiş o kadınla bide o var
    ayrıca ölen adamın bbası oğlundan çok jin woo yu tutuyor tabi acep sebebi ne
    neyse izleyim biraz daha belki açıkalnmış tır

9. Beğenenler;
    svlkcc (01-01-19)

Sayfa 2/9 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri