Sayfa 3/9 İlkİlk 1234567 ... SonSon
43 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Memories of the Alhambra / GK / 2018

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Aldığı Beğeni: 141

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Memories of the Alhambra / GK / 2018

Bu dizi her hafta izliyorum ama bir anlayabilsem her hafta kafam karmakarışık oluyor.Ama meraktan nasıl, neye bağlanacak diye izlemeye devam ediyorum. Jin Woo'nun sekreteri de oyun oynarken gerçekte öldü ama oyunda beliriverdi. Jin Woo'nun sekreteri de oyunda onun müttefikiydi. Yalnız oyun oynarken yaralandığında gerçek bir acı hissetmesi
    Se Joo'nun bulunması için yine Granada'ya gidildi. Se Joo da kaybolurken Jin Woo ile benzer şeyler yaşamış sanrılar falan görmeye arkadaşı Marco ölüp ona Başkan Cha gibi oyunda musallat olmuş. Jin Woo onu bulmak için Granada zindanına falan girdi ama orası da korku filminden farksızdı zombiler, canavarlar falan...
    Fragmanda ise artık Hee Joo ile birşeyler başlayacak sanırım son üç hafta kala göreceğiz ben de merak ediyordum bunlar ne ara aşk yaşacak. Jin Woo karısından da boşandı bu kadar kolay beklemiyordum ama eline koz geçince boşandı bitti.
    Başkan Cha'nın babasını da çözemedim iyi mi kötü mü ondan da birşeyler çıkacak ya...
    Konu svlkcc tarafından (01-01-19 Saat 17:28 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    bitanem_61 (01-01-19), nadine (03-01-19)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

jin woo için söylenecek tek şey ne çektin be yazık yahu adama üzülmekten kendimi alamıyorum garibim 1 yıl boyunca oyun oynamış ne olduğunu çözmek için ama hala elle tutulur bir şey yok bide herkes deli olduğunu düşünüyor ki neyseki şu yardımcısı var hastayım o adamada sırf jin woo için oyuna başladı oda kurtulamıyor ama en azından adama deli diye bakmıyor

dizide en şüpeli kişiler benim için ölen adamın babası hadi oğlu hata yaptı dışladı sonra öldü dedikodu çıkmasın diyede sustu biraz anlıyorum ama bu kadar ruhsuz dolaşması tuhaf özellikle torununa karşı cenaze töreninde bir tebessüm bile etmedi ona siz eve gidin çocuk yorulmuştur nemrut şey şimdide jin woo yu başkanlıktan atma derdinde eğer gerçekten işler için endişelenmiyorsa var bua damda bir hinlik

bide hee ju nun yanındaki nerdeyse ailesi olan oğlan taaa ilk başlardan beri sevmedim onu o ne kadar jin woo yu sevmediyse bende onu sevmedim helede kız granadaya giderken gazeteleri arasak gibi bir şey dedi sanki üzerine vazife ıyy adam belki masum ama ben uyuz oldum ona karşı

en tatlı kişide kızın kızkardeşi jin woo ile iletişim müthiş iyi olacak eniştesiyle arası da bunca iş arasında adam gibi bir görüşemiycekler

jiin woo da şu karısından bir boşansa artık meğer kadın aldatıyormuş bunu yahu aldatığı kişide bir şeye benzese jin woo dan sonra tercihi çok kötü neyse kurtulsundan o mikropdan

şirketin müdürü hakkında pek bir şey diyemiyorum adam sanki ortada kalmış oyunu sürecek ama jin woo nun dediklerinden sonra korkuyor ama söyledikleride çok mantıklı değil onun gibi bende ona karşı aradayım umuyorum çok kötü biri olmaz

ve sonunda galiba kızın kardeşinden haber var en azından yaşıyor mu görelim dimi neyse gidip izleyim son bölümleri

tek temennim sonu güzel bağlansın

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

senin gibi senaristin ben nesine diyim he ne diye sekreteri öldürdün ki boyu devrilesice dizide en sevdiğim kişiydi ay bir umut yok ölmemiştir derken ne ağladım sonunda ya şu an bütün umudum kesildi şayet dizinin sonunda bir şekilde ölenler aslında ölmemiş olmassa dizi için umudum bitmiştir bu ne saçmalık ya yazık değilmi sekreterime

bide merak ettiğim bu dizinin senaryosu nasıl ortaya çıktı acep senaristtin çocuğu oyunlarla kafayımı bozmuştu ki bu diziyi yaptı ay saçmalayan umutsuz seyirci hala sekreterim için üzgünüm

jin woo senin için dahada üzgünüm o tren istasyonunda inemeyip arkadaşını orda bırakınca bir umut ölmemiş umudundaydı taki zombilerin arasında onu görünce yüzündeki o gülümseme ve sonrası tıpkı benim ekran başındaki halim gibiydi adam tükendi resmen
    ha fragmandan belliki çıkmış vede kızla güzel anları olacak da ordan nasıl çıktı acaba kız koşarak eve geldi bir yeri aradı onla ilgisi varmı ve acaba sekreterde geri gelirmi en nihayetinde oyun hayatın içine bu kadar giremez dimi

ve yanılmışım müdür iyiymiş jin woo yu o nemrut adama karşı korudu ve haklı olarak inanması güç bir olaydı taki oğlanın ölümünü duyana kadar o da telaşlandı ve umuyorum son ana kadar jin woo nun yanında olur

bu işlerin başında şu nemrut adam bir şekilde çıkarsa şaşmıycam daha geçenki yorumumda nasıl dede dir torununu sevmiyor dedim meğer adamın derdi başkaymış pislik sanki dün ayrılmışlarda şüpe ettin gelininin de dediği gibi ona güvenmemek lazım

nerden başladım ben bu diziye yahu biteydi de izleyeydim ya şimdi bitirirdim ne güzel

ah sekreterim ah sen ne ka tatlıydın

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 236

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben bir şekilde oyunda ölenlerin aslında ölmediğine inanmak istiyorum. Oyundaki hata düzelecek ve ölenler aslında ölmemiş olacaklar diye bekliyorum.
    Cha ölmüşse Jin Woo'nun vicdanı rahat etmez.Her ne kadar oyun öldürdü dese de onun da bir şekilde payı var bu olayda.

Ama senaristimiz kan gövdeyi götürsün istiyorsa arkalarından ağlamakla yetineceğiz. Başkan Cha acımasız biri ama kötü mü bilmiyorum. Kendi doğrularını yaşıyor.

Hyun bin olmasa bu diziyi seyretmek aklıma gelmezdi.Askerden döndüğü zaman çektiği dizi yerine rakip diziyi izlemiştim gerçi

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 236

Bahsedilme
    0 Mesaj

11.bölümü de soluksuz izledim. Dizi çok iyi gidiyor. Hyun Bin faktörü tabi PSH yi eleştirenler bu dizide beğenmişler ama kız büyüdüğü için artık daha cesur davranabiliyor.

bölüm bitince The Last Empress'i izleyim dedim.İlk bölüm pek sarmadı.Hatta izleyeli saatler olmasına rağmen halen baş ağrım geçmedi ama dizi sonradan açılıyormuş dişimizi sıkacağız artık.

Jin Woo artık iyice köşeye sıkıştı. Daha ne kadar düşebilirim dedi. Adam için bu kadar üzüldükten sonra fragman'dan başkan Cha ile müttefik olacaklarını görmek iyi geldi
    Konu nadine tarafından (06-01-19 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    bitanem_61 (06-01-19), svlkcc (07-01-19)

Sayfa 3/9 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri