Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
11 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Fates & Furies / GK / 2018

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Aldığı Beğeni: 141

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Fates & Furies / GK / 2018

Bu dizi sarpa sarıyor mu ne. Tae In Joon'un Koo Hae Ra'nın ablası ile alakası ne hastane masraflarını falan ödüyormuş acaba ablanın komaya girebilecek derecede kaza oldu da sebebi Tae In Joon mu?
    Spiker kız azıcık beni şaşırttı ben kız umrunda olmaz diyordum ama birazcık da olsa böbreği verme ihtimalini düşündü ama annesi engel oldu geçmişte de kızından kopmasında annenin parmağı var belli Spiker kız da ailesinin sözünden hiç çıkmamış bu yüzden Tae In Joon ile evliliği istediği için değil ailesinin zoruyla yapıyor olsun sevmiyorum o kızı yine de...
    Tae In Joon iyice kaptırdı kendini Koo Hae Ra'ya en son sahne neydi öyle güzel bir sahneydi. Tae In Joon'un amcası mıdır dayısı mıdır nedir hangi amaca hizmet ediyor anlamadım kızın üstüne adamlarını salmalar, delilleri yok etmeler, Spikerin annesi ile ne gibi muhatabı olabilir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aslında izlerken tahmin etmiştim Koo Hae Ra'nın ablasının komaya girmesinde Tae In Joon'un abisinin parmağı vardır diye Tae In Joon da vicdan azabından hastane masraflarını ödüyormuş. Tabi Koo Hae Ra ablasının bu hale gelmesinden Tae In Joon'un olduğunu sanıyor. Abisi resmen cinayete teşebbüs etmiş annesi ile...
    Tae In Joon'un babası da maşallah nüfuzlu olmak böyle iş galiba büyük gelininin ailesini tek bir telefonla mahvetmiş Spikerin ailesini bu yolla diz çöktürdü.
    Spiker kızımız kendi kendine evlenecek galiba davetiyeyi kendi başına bastırıp dağıtıyor düğün planları falan yapıyor. Jin Tae Oh, Koo Hae Ra'yı şunu bunu yap diyor ama kendi vazgeçti verseydi keşke o belgeleri kadına .
    Tae In Joon sonunda Koo Hae Ra'ya hoşlandığını söyledi ama Koo Hae Ra onu ablasından sorumlu tuttuğu için intikamı nasıl olacak bakalım
    Bu arada dizi 40 bölüm ya 32 olsaymış makulmuş.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizi asıl şimdi başladı galiba çifte rağmen diziyi bırakacaktım neredeyse bu hafta güzeldi. Tae In Joon, Koo Hae Ra için gözünü kararttı hisseleri abisine devretti. Yalnız anlamadığım Koo Hae Ra ablasını bu hale getireni öğrenmek için doktora ulaştılar konuşturdular ama niye Tae In Joon'un adı geçti Bay Hyun'dan beklerim de asıl suçlu Tae In Joon'un abisi. Büyük gelin böcekle hala aileyi dinliyor ama ne zaman harekete geçecek merak konusu...
    Tae In Joon'un üvey annesi ve abisi makam sahibi olmak için harcamayacağı insan yok ve Koo Hae Ra da tehlike altında komalık ettikleri kızın kardeşi olduğunu da öğrendiler işleri bitince onun sonunu hazırlamaya çalışacaklardır.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi geçen haftaki bölümü beğendiğim için asıl şimdi başlıyor dedim ama sözümü geri alıyorum çok sıradanlaştı dizi ya CSL çiftimiz bu dizi de yokları oynuyor ben de şaşıyorum kendime bu bölümlere nasıl geldim herhalde birşey olacak ümidiyle..Üç hafta kaldı dizinin bitmesine ama buraya kadar gelmişken diziyi bırakmak da içime sinmiyor öyle bir ikilemde bıraktı ki bu dizi...

5. Beğenenler;
    Bristow (23-01-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu ikiliye bu dizide yazık etmişler entrikalı dizilere zaten mesafeliyim ona rağmen izledim senaryoda birşey olacak diye beklerken son üç hafta kala bıraktım. İkilinin hatrına en azından finalini izleyeyim dedim zaten bıraktığım yerde kalmış hiçbir şey olmamış sadece onu Koo Hae Ra'yı bu işe sürükleyen, ablasını komalık hale getiren yengeymiş. Kadını korkak bildik her ne kadar ajanlık yapsa da. Tae In Joon'un abisi başka birşeyden ötürü hapse girmiş zimmetine para geçirmek sahte belge hazırlamaktan. Koo Hae Ra'nın ablası uyandı da tabiki...
    Bu Kore dizilerinde son beş dakika olayını ne çok seviyorlar arkadaş yine bu dizide de oldu ama soğuk sıradan kucaklaşmadan ibaretti. Yazık olmuş güzelim çifte. Yine biraraya gelirse romantik komedi olsun mümkünse melodram bile olabilir.

7. Beğenenler;
    Bristow (02-03-19)

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri