Sayfa 2/7 İlkİlk 123456 ... SonSon
31 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Clean With Passion For Now / GK / 2018

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Standart Cevap: Clean With Passion For Now / GK / 2018

Ben de yetiştim güncele. Bu Ceo neden gaza gelip kıza sürekli çemkiriyor?! Allah'tan hatasını anlayınca özür diliyor

Sekreter unniyi çok sevdim, kadın çok iyi. Ama belli büyükbabanın ajanı.

2. Beğenenler;
    svlkcc (19-12-18)

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

7. bölümü izledim. Dediğim gibi sekreteri seviyorum bizim oğlanın aklını başına getirdi Üst komşu ondan hızlı davrandı. 8. bölümün fragmanındaki o şemsiyeli sahneyi bir an önce izlemek istiyorum

4. Beğenenler;
    svlkcc (19-12-18)

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 110

Bahsedilme
    0 Mesaj

İlk 5 bölümü izledim ve cidden dizi çok eğlenceli.Başroller çok tatlı,kız tarafıyım ama,Ceomuz bazen kıza çok aşağılayıcı laflar söylüyor gerçi sonra düşünüp özür diliyor o ayrı.Sekreterimiz de bu konuda çok iyi,aralarda laf da sokuyor ceomuza.doktoru da seviyorum,onun hikayesi de ayrı güzel,kızdan hoşlanıyor hoşlanmış hep ama zamanlamayı tutturamıcak,keşke olsaydı ama ceomuz da çok tatlı.
    Ceonun kız için endişelendiği sahneyi görmek istiyorum,başı belaya girecek sanki kızın,ceo da anlayıp peşinden gidiyor 6nın fragmanında.

6. Beğenenler;
    Bristow (19-12-18)

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Aldığı Beğeni: 141

Bahsedilme
    0 Mesaj

7 ve 8'i art arda izledim duygu yüklü bölümlerdi sanırım romantik komedi tarafından drama iyice kayıyor her dizi de olduğu gibi... Sekreter Kwon sen iyi bir insan mısın yoksa kötü müsün? Büyükbabanın muhbiri olduğun kesin amaç ne? Üstelik kendi çocuğunun hastalığını da Seon Kyung dan saklıyor gibi...
    Seon Kyung bu kız sayesinde hastalığının üstesinden gelecek işte ne istiyorsunuz o fragman neydi öyle plan dedikleri kızı şirketten uzaklaştırmak mı?
    Neyse bölüme dönelim kiracının kimliği açığa çıktı, O Sol'a itirafını da yaptı üstelik Seon Kyung şahit de oldu. Seon Kyung da hem kızı itiyor, kendinden uzaklaştırıyor hem de şirketten ayrılmasın istiyor. O Sol'un babası kızının temizlik şirketinde çalıştığı da öğrendi ama inadı çabuk kırıldı. Seon Kyung bizzat gidip babasını ikna etti başta ne için gelmediğini öğrenecekti oraya gitmesi iyi oldu.
    Bu dizi de olanlar çabuk çözülüyor şimdiden bakalım ileri ki bölümlerde neler izleyeceğiz.
    Konu svlkcc tarafından (19-12-18 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    Bristow (19-12-18)

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 110

Bahsedilme
    0 Mesaj

7 ve 8.bölümleri de izledim yine çok beğendim ve kalakaldım yeni bölümün gelmesini bekliyorum.
    Ceonun Gil O Sol için endişelenmesini beğendim,neyseki kıza bişey olmadı.Ama adam sapık çıktı şimdi orda yanılmamış ceomuz..
    Ceomuzun kızın elini tutmak istemesi ve sonra tutup öpmesi çok hoştu,ama sonrasında hiçbişey olmamış gibi davranması ve benim çıkmak gibi bi düşüncem yok demesi üzdü.
    Sekreter ve büyükbabanın olayı ne tam olarak ne yapmak istiyorlar anlamadım,umarım ceo ve kıza karşı kötü bi şeyin peşinde değillerdir.
    Doktor kıza duygularını açtı iyi oldu sanki,Gil Sol şaşırdı haliyle,ama karşılıksız bi aşk olucağı belli.Gil Sol da ceomuzdan hoşlandığının farkına varır bi iki bölüme.
    Gil solun babası işini öğrendi ve çalışmasını istemedi bakalım ne olucak.
    İkisinin de duygularının farkına varıp bu hastalığın üstesinden gelecekleri bölümleri bekliyorum.

Sayfa 2/7 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri