Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Clean With Passion For Now / GK / 2018

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Standart Cevap: Clean With Passion For Now / GK / 2018

Sekreter hanıma nedense güveniyorum ben. Ondan kötülük gelmeyecek gibi düşünüyorum. Sun Gyeol'ün dedesiyle işbirliği içinde fakat bunu Sun Gyeol'un iyiliği için yapıyorlar diye düşünüyorum. Planları da Gil O Sol'la ikisinin arasını yapmak, ay çok mu iyi niyetli düşünüyorum

2. Beğenenler;
    svlkcc (20-12-18)

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Aldığı Beğeni: 141

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Bristow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sekreter hanıma nedense güveniyorum ben. Ondan kötülük gelmeyecek gibi düşünüyorum. Sun Gyeol'ün dedesiyle işbirliği içinde fakat bunu Sun Gyeol'un iyiliği için yapıyorlar diye düşünüyorum. Planları da Gil O Sol'la ikisinin arasını yapmak, ay çok mu iyi niyetli düşünüyorum
    Ben şöyle düşündüm bilmem mantıklı mı büyükbabası zaten torununun temizlik şirketiyle uğraşmasını istemiyor. O Sol'u kullanıp ya şirket ya da o kız da diyebilir büyükbadan herşey beklerim.

4. Beğenenler;
    Bristow (20-12-18)

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 110

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya şirket ya kız diyebilir büyükbaba,ben de pek güvenemiyorum.Umarım ikiliden kötülük çıkmaz,gerçi fazla ayakbağı olucak gibi de değiller.
    Ceomuzun çok büyük bi rakibi var,bakalım neler yapıcak,kendini O Sola nasıl affettirip aşık edicek,gerçi O Sol da hoşlanmaya başladı yeni bölüm fragmanında doktora hoşlandığım biri var diyordu sanki.O Solun babası da çalışmasına iizin veriyor gibi,çalışmaya devam.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Her hafta O Sol'un başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. İddiamın arkasındayım tam babadan onay çıktı işine döndü derken yine olay...En son ki olayda büyükbabanın parmağı var şirketin imajını da zedeledi bu olayla... Kızı şirketten uzaklaştırdı ama eve girmesini sağladı yardımcı olarak torunu iyileşsin diye Seon Kyung'un itiraz edeceğini pek sanmam.
    Dizinin ilk yarısı çok güzeldi. Seon Kyung'un barbekü evine girerken tam tezhizatlı halleri, yemekten sonra O Sol'la vakit geçirebilmek için benzinden tasarruf ederiz bahanesi
    Gelelim o olaya kamera görüntüleri akla geliyorda saate dikkat etmeleri de gerekirdi önemli olan kısım kırpılmış bariz belli umarım bu bir daha ki bölüm açığa çıkar. Kağıtların olduğu yerdeki sahne de Seon Kyung ve O Sol o kadar güzeldi ki etkilenmemek elde değildi.
    Doktora üzülüyorum ben çok iyi bir insan ama her dizi de olduğu gibi 2.oğlanların kaderini yaşayacak.
    O Dol'un da başı dertte babasını kurtarmak için adamları dövdü ama adamlar zeytinyağı gibi üste çıktılar umarım sporculuk hayatını etkilemeden bu sorunu çözerler.
    Konu svlkcc tarafından (25-12-18 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölümü izledim aslında Seon Kyung'un hemen kabul edeceğini düşündüm ama yanılmışım tabi bunca zaman yalnız yaşamaya alışkın biri çabuk kabul edemezdi annesini bile yanında istemezken...
    Gil O Sol de sekreter Kwon O Dol'un durumunu halledeceğini söylediği için kabul etti.Herkese Busan'a gideceğini söylese de yakında enselenir saklanamaz yani ...
    Seon Kyung'un durumu kabul edemeyip soluğu beş yıldızlı otelde alması ve orayı birbirine katması tam da beklendiği gibiydi resepsiyondaki kızı bezdirdi,kendi temizlik perilerini getirtti ve en sonunda kovulmayı başardı ama sonunda ne oldu O Sol'un da yardımıyla eve tıpış tıpış geri döndü.
    O Sol ile büyükbaba buluştu ama ben tahmin etmiştim ona aşık olma sadece işini yap diyeceğini. O Sol da isteksizce ona birşey hissetse de mecbur aramızda birşey olamaz demek zorunda kaldı tam da Seon Kyung çiçek hediye ile gelmiş itiraf edecekken. Fakat bizim Sen Kyung hızlı çıktı aşık olmanı sağlayacağım diye fragmanda yok bakalım önümüzdeki bölümlerde neler olacak.
    Konu svlkcc tarafından (27-12-18 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri