Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon
37 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Touch Your Heart / GK / 2019

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Aldığı Beğeni: 141

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Touch Your Heart / GK / 2019

Geçen bölüm dediğim gibi Oh Yoon Seo oyunculuğa geri dönmeyecek yarım bıraktığı Hukuk eğitimini tamamlayıp Avukat olacaktır. Zaten birkaç Hukuk kitabı alıp araştırmaya başladı bile... Kwon Jung Rok ile de iyi bir ikili olurlar.
    Oh Yoon Seo bir dönemde almış olsa da hukuk eğitimini zeki bir kız da olduğundan davaların işleyişini çabuk kapıyor Jung Rok ile fikir ayrılığına düşselerde çabuk ortak nokta buldular.
    Ana kuzusu olan Avukat da Oh Yoon Seo'ya hava atacağım diye Pro-bono davasında kıza rezil oldu. Ama çabucak aşık olan Avukat ile olacaklar tam kendilerini buldular bence... Avukatlık bürosunda bir başka çift de olacak devamlı çiçeklerle ilgilenen Avukatla çocuklu olan Avukat olacaktır. CEO'da yalnız kalmasaydı bari
    Konu svlkcc tarafından (14-02-19 Saat 20:19 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yahu bunlar birbirlerine abayı yaktı bile ne güzel...Oh Yoon Seo ve Kwon Jung Rok ders çalışma bahanesiyle randevu yaptılar açık hava sinemasında. Bizim soğuk avukatımızın Yoon Seo'nun yanında gülümsemesi, Yoon Seo'nun Jung Rok'u kıskanması... Bölümler ilerledikçe Oh Yoon Seo'nun hayatından kesitler izleyeceğiz oyunculukta dibe vurmasına sebep olan olayları mesela ona takıntılı birinin yüz vermeyince ona iftira atması o adamı da gösterdiler zaten kesin başa bela olmaya devam edecektir. Oh Yoon Seo üzerinde çalıştıkları dava neticesinde biraz travmatik durumlar yaşadı. Jung Rok anladı uzak tutmak istedi ama bizim kız durur mu neyseki ikidir ona hızır gibi yetişiyor Jung Rok... Bu dizideki yan rolleri de izlemek büyük keyif şıpsevdi ve ana kuzusu arasındaki programa çıkma çekişmesi sonuç ikisi de katılamadı tek başına katılan CEO da papağan gibi "elbette, tabiki, aynen"başka birşey diyemedi.
    Konu svlkcc tarafından (15-02-19 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu ikili çok tatlı yaa... Yoo In Na, Oh Yoon Seo rolüne çok yakışmış tabiki Lee Dong Wook da öyle adam zaten hep bu tarz rollerde oynuyor gibi gözükse de en azından izlediklerim öyleydi hakkını veriyor.
    Oh Yoon Seo aşık oldu bile Kwon Jung Rok'a karşı yaptığı tripler tam yemek yiyecekler o savcı kız beliriyor haklı tabiki. Jung Rok da tam odun neden trip yaptığını sormak için iş arkadaşlarının yanında yemekte soruyor
    Oh Yoon Seo, kendi masasını Jung Rok'un ofisini pembe eşyalarla dizayn etmeler çatlak bu kız yahu bir de pembe kalpli posttitlerle yazışmalar
    Bir dahaki bölümde savundukları dava ile ilgili yine başları dertte kanıt bulmaya çalışırken bakalım neler olacak...
    Konu svlkcc tarafından (21-02-19 Saat 15:28 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölümde kıskanma sırası Kwon Jung Rok'daydı. Ama hala odunluğunun zirvesinde...
    Şu savcı kıza bölümler ilerledikçe gittikçe sinir oluyorum. Bir insan sanık sandalyesinde diye suçlu olmak zorunda değil nitekim de başkası çıktı. Bir de engel olmaya çalışıyor.
    Şıpsevdi ve ana kuzusu olan avukatlar hoş görünmeye başladı gözüme ikinci çiftim oldular maşallah birbirlerinin lafının altında kalmıyorlar.
    CEO da çok tatlı ya sempatik de onun sahnelerinde de eğleniyorum hele Kwon Jung Rok ile asansör tesadüfleri Jung Rok işe geç gelse de yine denk geliyorlar
    Fragman çok güzel bakalım neler olacak...

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Çiftimiz çok tatlı dizi de tatlı tatlı ilerliyor. Gelecek bölümleri heycanla bekliyorum. Çünkü sadece esas çiftimizi merak etmiyorum. Ana kuzusuyla şıp sevdiyi, kadın savcı ile erkek savcıyı, anne avukatla çiceklerle ilgilenen avukatı merak ediyorum Dizinin sadece 1 çifte yoğunlaşmaması güzel olmuş tamam esas karakterlerin işleyişini merak ediyorum ama yan karakterler de çok ilgimi çekiyor.

Bizim oğlan neden avukat oldu? Altında bir aile dramı saklı sanki Kızımızın da telefonu izleniyor sayko herif kızın yakasını bir türlü bırakmamış.
    Hemen yayınlasınlar yeni bölümleri hemen

Bir sitede gördüm birisi demiş ki, keşke Gong Yoo diziye konuk olsa Oh Yoon Seo'nun abisi olarak, gerçekten de çok güzel olurdu Goblin'e selam çakmış olurlardı Oppamı görmek istediğimden değil canım sırf selam çaksınlar ondan yani

6. Beğenenler;
    svlkcc (28-02-19)

Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri