Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Touch Your Heart / GK / 2019

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 77

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Touch Your Heart / GK / 2019

tam deli cesareti le don wok dizisi izliyorum halbuki yeni bitirmiştim vede hiç beğenmedim ama güzelmiş en zından 3 bölüm sıkmadan eğlenceli bir şekilde gidiyor yan karakterlerde bir alem zaten ama bizim oğlan yine soğuk yine soğuk şu adamın bol kahkahalı bir dizisi vermı ki
    neyse burda fena sayılmaz hem oyunculuğuda sırıtmıyor çok şükür
    iki karakteride sevdim özellikle kadının ismini hep yanlış söylemesi çok güzel avukat ol hemde yi bir avukat ama bir kadının ismini aklında tutma kadında tam tersi sakar ama hafıza sağlam yakışmışlar

iş yerindeki iki erkek avukatıda sevdim biri çapkın ama ana kuzusukesin evde kalır bu gidişle
    diğerde kadına aşık ama olmaz ki açıl be adam arkadan arkadan sesiz izlersen gelir biri götürür haberin olsun

kızın menejeri şimdilik yanında ama nedense sankim bir şeyler yapıp diğer kadına gidecekmiş gibi hissediyorum

2. Beğenenler;
    nadine (12-05-19)

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    292

Aldığı Beğeni: 236

Bahsedilme
    0 Mesaj

kızın sahne adıyla değil gerçek adıyla hitap ediyor.Aklında tutup tutamamakla ilgili değil yani

LDW şu sıralar üst üste diziler çekiyor.Ama en çok Life dizisini sevdim.Karakterini değil de diziyi.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

çok atışan çift gördüm hatta en sevdiklerimdir atışanlar ama ilk defa kanun ve yasa larla tarşanına denk geldim çok eğlenceliler ikiside özellikle kızın saf halleri çok eğlenceli ellerin üşüdüyse cebine sok oda oğlanın paltosunu kullanıyoray çok tatlı ve ikiside birbirine açılmaya tam başlar kabus çöker

şu kızı tuzağa düşüren mendebur kızın telefonlarını dinliyormuş ee korede seo olmak böyle bir şey ne kadar pislik yaparsan yap yakalanamıyorsun
    gerçi acar avukatım bir şeyler yapar belki

savcı kadından hiç hoşlanmadım burnu büyük şey dünya onun etrafında dönüyormuş gibi davranıyor yada bana öyle geldi
    gerçi bir ara davayı kazanacak diye korktum ama neyseki olmadı ha ha ha

ofisteki anakuzusu avukatla şıp sevdi avukat birbirinin damarına çok basıyor bunlar ilerde aşk böçüğü olursa şaşmıycam
    diğer avukatta açılsın artık ne bekliyorsun kadının nelerden hoşlandığını bile biliyor ama neden açılmaz ki açıl da kurtul bak diğer avukata anında aşık olup havalara giriyor

bende life yi izledim hatta yeni bitiridim sayılır onu sevdim ama ondan sonra izlediğim ay fenalıklar geçirdim atlamaktan bir hal oldum hatta ilk defa ldw bu kadar kötü bir oyunculuk sergilediğini gördüm

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

gene tam açıldık birbirine her şey güzel olmaya başladı kötü adam belirdi son sahnede başrolumuz avukat olsada adam koskoca seo o pisliklerden öyle kolay kurtulunmaz

yalnız avutarımın aşk halleri gayet eğlenceli adam ciddi ciddi aşık kıza hitap şeklini bile değiştirmek için deneme yapıyor herşeyi internetten bakıyor ha bide şu ev arkadaşı acayip tatlı verdiği bilgiler olmasa avukatcımın işi zor
    kızında gerçeği avukata söylemesi lazım 1 ay sonra gideceğini rol için geldiğini gerçi söylemeye çalışırken vaz geçince oğlan saklaya bilirsin mutluluğun için yapıyorsan sorun değil dedi ama yinede üzülür

şirkettekilerlede arası iyi hatta sekreterin kızıyla ilgili olayı beraber çözdüler birbirlerinede yakınlaştılar sonunda avukat olsun bence oyunculuğu bıraksın

sekreterle dedektifde yakışıyor zaten onca zaman bu adam neden açılmamış ki artık bir hamle yap ooo zaman akıp gidiyor birisi gelip gönlünü alacak sekreterin o olacak

diğer çifti birbirine yakıştırmasamda komik oldukları kesin gerçi kızı o sahtekar adamın karşısında mahcup etmedi sevgilisi gibi davranıp yardım etti şimdi hanım kızımız ilk defa gerçekten aşık oldu bakalım anakuzusu ne vakit aşık olur olursa nasıl açılır açılırsa anası kabul eder mi

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

bana ne ya bunlar niye şimdi ayrılacakmış saçmalık neymiş yeniden ünleniyor hayranları istemez miş de miş ha tam ikiside mutluyken olmadı hem o seo dan o kadar kolay kurtulmadık dimi hemen polis yakaladığı gibi bittiyse şaşarım gerçi bin bölüm bizde uzatılır ama burdada fazla erken oldu ben hala bir aksiyon bekliyorum

neyse bu çift in bu kadar sempatik olacağını düşünmemiştim ama herşeyleri bir olay lunaparka gitmeleri patlamayan havai fişek yenemeyen pamuk şeker evde yapılacak ama ev arkadaşı sayesinde yenemeyen yemek herşey gayet güzelken bu ayrılık olmadı yalnız avukatım gayette güçlüymüş o pisikopata nasıl çaktı sevgilimden uzak dur pek umudum yok ama
    bide babası var tabi tanışmaları da olay oldu ama en çok yemekte avukatım kız arkadaşım diye tanıtınca gelin kaynata nın tavrı güzel di anında birlik olup avukatımı çekiştirmeye başladılar

ana kuzusu ve diğer avukat frakında olmadan birbirine doğru yaklaşıyor her şeyi yanlış anlayan avukat hanım temkinli ama anakuzusu rahat durmuyor ki

bakalım vukatıma ne oluyor fragmanda herkes üstüne geliyor çünki

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri