Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
37 sonuçtan 36 ile 37 arası

Konu: Touch Your Heart / GK / 2019

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Touch Your Heart / GK / 2019

katil kadınmış sinsi şeytan neler planlamış üle onca insana zarar verdiği yetmedi avukatımında başını yaktı neyseki gerçek ortaya çıktı ve avukatlık bürosunun başkanını çok sevdiğim söylenemezdi ama avukatımla arasında geçmiş çok güzelmiş bağlarının o kadar kuvvetli olduğunu bilmiyordum mesela çok güzeldi ve sonunda bütün ofisinde yanında olması tabikide kazanmaları şahane idi sadece onca zaman üstüne nasıl hala parmak izi buldular anlamadım neyse boşver

bu ayrılıkda fazla uzun sürmeden bitti belliki son sahneye sıkışmıycak ve belliki fragmandan anlaşıldığı üzere gayet eğlenceli sahneleri olacak menejerin dayanamıyca belliydi
    yalnız şu pisiko seo bir şeyler yapacak sandım ama çıkamdı demkki çıkmaz bundan sonra olmasın zaten ama şaşırmadım değil

yahu şu anakuzusu ile diğer avukatın hallarine sevinsem mi üzülsem mi bilemedimkadın tam aşık olmuş ama anakuzusu hala diretiyor taki kız başkasına vurulana kadar aklı başına geldi gibi bunlar sonunda iyi bir çift olacakta acep anası ne der acaba

savcılarda barışdı kızı sevemesemde adam sevimli onlarda mutlu olsun bari izin verdim

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Touch Your Heart / GK / 2019

gayet neşeli vede eğlenceli bir dizinin daha sonuna geldik tadında bitti diycem ama belkim bir iki bölüm daha uzayabilirdi sankim

dizinin en güzel yanı gereksiz kıskançlıklar yoktu avukat arkadaşı ile gideceği yemek görücü usulu buluşmaydı ama kız çok yakışıklısın dedi oğlan kızın sevgilisi var diye yazılınca çok zayıflamış dendi bunlar normal şartlarda bir ay bölüm uzaması olurdu zaten seo olayı pat diye bitti ben şaşırdım velhasılı kelam gayet güzel diziydi
    keşke oynarken izleseydi bir ili kötü yorum okuyunca vaz geçtim hata etmişim
    diğer karakterlerde iyiydi anakuzusu ve sevgilisi tam birbirini bulmuş gerçi kızın her gördüğüne aşık olamsından dolayı küçük bir kriz oldu ama geçti asıl görmek istediğim oğlanın anası idi malum anakuzusu ya kızla tanıştığını düşündüm bir an

dedktifinde aşkına karşılık bulacağını sandıydım ama olmadı kadın reddetti ki eski kocadan çekmiş ne etsin ama ben onların ilerde mutlu olduğunu düşünüyorum buda benim sonum

başkan baya eğlenceliymiş adamı gerçekten geç tanıdım özellikle kıskançlığı avukatıma gelen mesajda ne yazdığını merak etmiş miş bak sen yetmedi sehbayı it koltuğu çek bunla düşman da olunmaz ama harbi eğlenceli bir karakterdi

velhasılı kelam izlemek isteyenler hiç durmasın güzel diziydi

3. Beğenenler;
    svlkcc (25-05-19)

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri