Sayfa 2/2 İlkİlk 12
8 sonuçtan 6 ile 8 arası

Konu: Trap / GK / 2019

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Trap / GK / 2019

4. bölüm sonunda ağzı kulaklarında aşkım kang kötü değil diyip 5ci bölüme başladıktan sonra sağok duş etkisi alan seyirci efenim tamda dediğim gibi yazık adama çocuğu gözü önünde öldürüldü karısı boynuzladı ay acı çekti derken meğer seo dan betermiş hatta seo nun yerini almak içinmiş ve onca insanın ölümü onun elinden diyebilirizde anlamadığım karısı nerde ve nasıl kıydı o çocuğa

ve yazık sekreter kıza ona o kadar güvenmişki hala ona bir şey olmasın derdinde ah bide bilse asıl pislik o yalnız bu benim kang efendi acep hiç mi düşünmüyor seo yu bu kadar rahat öldürenler yarın bir gün benden de kurtulur diye gerçi ölsün bu saatten sonra kimin umrunda
    ay ben bunları nasıl söyledim aşkıma ama kötü ölsün
    depresyondayım imdat

profilci kıza üzüldüm hem korkuyordu ölecek diye hemde bu işi yapıyordu ama olmadı yalnız salak anladın bir şeyler niye adamın evine yalnız dalarsın ve bildiğini söylersin hadi söyledin çıkışta komserle konuşurken adam gibi söyle ne olduğunu niye kıvırısın ki ahanda öldün komserin bir şeyden haberi yok inanacak kang a
    of şiştim

beşinci bölüm sonlarında hep komsere kızına yanaşma tam tüm pisliği temizlemediniz başına bir şey gelir dedim anlaşılan sonraki bölümde bir şeyler olacak hem malum yılanın başı hortladı
    kalmış iki bölüm nasıl hepsi yakalanacak ki
    hem yakalansa bunlardan çok var
    ve umuyorum sekreter yaşıyordur

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

oy şiştim bu nasıl diziydi anlamadım le seo jin bu rolü nerden buldun ben senin kötü olmana alışkın değilim gerçi rolü iyi oynamışsın da benim içim parçalandı seni kötü görünce
    gelelim diziye taaa baştan beri kang ın anlattığı her şey yalanmış adam karısını kesip doğramış onca masumu öldürmüş bide masum masum geziyor hadi karın aldattı hadi diğerleri seni ortaya çıkarmaya çalıştı da şu masum çocuğa nasıl kıydın yetmedi şimdide komserin ailesine sardın umarım zarar veremez onlara sadistliğin kitabını yazmış resmen

profilci kız hala yaşıyor gerçi ayağı kesilmiş ve atlatamadıda ama belli olmaz şimdi komserde anladı ama ikisininde başına ne geldiyse hak ettiler yok benimki cani elbet savunacak bir yan yok ama gerçeği öğrendiniz bu adamın yada adamların neler yaptığını bile bile elini kolunu sallayarak nere profilci kız bir salaklık yaptı be adam sen yılların komsrisin nasıl dikildin kang ın karşısına kendi ailesini öldürmüş adam senin kilere mi acır hemde senin kaybedecek ailen var senden yardım isteyemem dedi azcık çalıştırın yok çalışmassa kaçırırlar seni tıkarlar bir deliğe nasıl öz güven se katille konuş sonra sokakda yalnız yürü peh

komserin yanında çalışan çaylak polis de başını belaya soktu bir şeyler araştırırken hatta kang ı da öğrendi ama daha kimseye söyleyemeden yakalanıyorken şu ispiyoncu polis kurtardı onları
    buda bir şeydir malum komser yakalanmışken komserin ailesi tehlikedeyken birilerinin kaçması lazım

bunca şeyden sonra sekreter kim in de ölmesi lazım ama bir umut acaba bir yerden çıkar mı belkim kaçmıştır diycem ama umudum da yok

sonunda kötülerin cezasını bulması dileğiyle zaten son bölüm kaldı

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

diziyi bitirdik zaten 7 bölümcüktü tek şaşırdığım benimkinin kötü oluşu gerçi bir ara acaba kötüleri yakalamak için oyun mu yapıyor dedim ama nerde adam bildiğin canavar cıktı profilci kızı bile öldürdü üzüldüm kıza iyileşecek diye beklerken benimki öldürdü yazık
    diycem ama adam karısını kesip doğramış evlat edindiği çocuğu öldürtmüş ne bekliyorsam artık seo aşkı işte bir yerden umut ediyorum hep kullanmak içinde olsa polisin ailesine bir şey yapmamasına sevindim

polis için her şey çok kötüydü kang ı iyi sanıp yardım etti aslında onun kötülüklerine yardım ettiğini hiç aklına gelmedi o yüzden arkadaşı profilci kız ve diğerleri öldü oda ondan pişmanlık duyuyor bide elinden kaçırdı ki o dahada fena şimdi profilci kızın kardeşi çıktı ne yapsın garip daha ailesi ve arkadaşlarını koruyamamışken yenileri geldi

iyi tarafı artık etrafında ona yardım eden adamlar var
    sonu çok açık bitti dizinin ikinci sezon olur gibime geliyor kang kaçıyor polis yakalamak istiyor üstelik profilci kızın kardeşi ve sekreter kim yaşıyor en çok da buna sevindim öldü diye baya üzülmüştüm zavallıya ama yaşıyor yani ikinci sezonda eleman lar tam

güzel ve değişik bir diziydi tek sorun baya karanlık sahne vardı nerdeyse gözlük kullanacaktım o derece
    izlenir kesinlikle zaten içinde seo var başka şansım mı var

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri