Sayfa 1/2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Trap / GK / 2019

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Standart Trap / GK / 2019

Adı: Trap
    Tür: Aksiyon
    Yönetmen: Park Shin-Woo
    Senarist: Nam Sang-Wook
    Yapımcı: Lee Jae-Kyu
    Yayıncı: OCN
    Bölüm Sayısı: 7
    Yapım Yılı: 2018 – 2019
    Yayın Tarihi: 9 Şubat 2019
    Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:20
    Dili: Korece
    Ülke: Güney Kore

Oyuncular
    Lee Seo Jin (
    Kang Woo Hyun)
    Sung Dong Il (
    Ko Dong Kook)
    Lim Hwa-Young (Yoon Seo-Young)
    Seo Young-Hee (Shin Yeon-Soo)
    Oh Ryong (Hong Won-Tae)

Konusu:

Dizi, saygın bir haber spikeri olan Kang Woo-Hyun (Lee Seo Jin) ve bir dedektif olan Ko Dong-Kook’un (Sung Dong Il) etrafında dönmektedir. Woo-Hyun ailesi ile çıktığı bir gezi sırasında hayatını alt üst eden bir tuzağa düşer. Dong-Kook, Woo-Hyun’un davasını alır ve olayı araştırmaya başlar.

Kaynak: Guneykoresineması

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Trap / GK / 2019

oy aşkımı ne kadar özlemişim çok uzun zaman olmuştu tam oturdum o güzel yüzünü göreyim diye anam bir bölüm izledim tepetaklak oldum

altı üstü dizinin yarısında güldü bundan sonrada zor karısı kayıp oğlu kayıp hastanede bitik halde yazık değil mi yahu her ne kadar dizi ilk sahnesinden güzel olsada bu adam hiç mi gülmeyecek

yalnız olayları hatırlarken görüntü soluk o biraz tuhaf

neyse diziye dönersek ilk sahneden suçlu şu diyemeyiz ama görünen o ki işin içinde sekreter var gece gece birileri ile görüşürken dedektif öldü
    adamı çok kale almadılar ama gördükleri onu ölüme götürdü çektiği resimleride almışlardır artık azcık kendine gelsede oda çıksa ava

başlarda adamın karısı çok soğuk geldi bana hatta onun planı bile düşündüm ama sekreter gibi

bide komser kızıyla gezerken olayla ilgilenmedi ne zaman spkeri duydu şaşırdı çok dost gibi değiller acaba ne çıkacak

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu nasıl dizi dir adamın dilini kesti benimkinin artık sesini duyamıycaz
    yeni profilcimiz geldi meğer insan avlıyorlarmış ne diyim allahtan dizi sadece kurgu yani umuyorum kurgudur gerçekte böyle bir şeyin oluşu ne kötü
    neyse sekreter hanım zimmetine para geçiriyormuş ondan gizli kapaklı işler çeviriyormuş onu eledik o değil
    adamın karısı olmaz herhalde hem kendini kaçırtacak hemde çocuğunu öldürecek yok oda değildir
    ha yeni gelen ceo var ki fragmandan da anlaşıldığı üzre galiba bu işlerin başında o var anlamadığım onca zenginliğin içinde uğraşacak başka meşgalemi yok ki insan avlıyorlar

çocuğu öldüreceklerini hiç düşünmemiştim ama zavallıyı öldürdüler gerçi adamların yüzünü görmüştü sağ bırakmazlar

şimdi herkesden şüpeleneceksin bu durumda ama benimkimden şüpelenmek istemiyorum ama adama sizin gibileri tanırım başkasının canını yakarsınız ama sizinki yanınca hemen konuşursunuz dedi acaba oda bu işlerin içindeydi de artık aralarımı bozuldu avcıyken av mı oldu amanın benim dilim ne der olmaz olamaz imkansız bu çünki adam spiker gerçi ne tür program yapıyor bilmiyorum ama umarım kötü çıkmaz aşkım

polisle kang arasında ne vardı acep başlarda onun kötü olduğunu düşünüyordu şimdi şimdi adamı suçlu gibi görmüyor yakında bu ikisi yakınlaşır ve suçluyu da beraber aralar

ölen polise gerçekten çok üzüldüm zavallı adam kendini ispatlamakla geçmiş zamanı neyseki diğer polis araştırdı ölümünü

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

tam suçluyu bulduk artık sebebi anlayalım dedik meğer asıl baş seo değilmiş onunda önünde eğildiği biri var ve adamlar insanları öldürmekten zevk alıyor da acaba diyorum benimkide bu işlerin içindemi geçen bölüm biraz şüpelenmiştim bu bölümde komser gittikten sonra sen ne biliyorsunda konuşuyorsun dedi buda onun bir şeyler bildiğini gösteriyor da umuyorum değildir

adamın kendi çocuğu değil ama ölümüne ne kadar üzüldü yani bu işin için de değildir diycem gene komserle ilk karşılaştığı zaman geldi aklıma o zamanda adamı baştan savdı halbuki habercisin dimi ay şiştim kim bu suçlu

yalnız benimki konuşamaz sandım ama galiba dizili tam kesmemiş ler neyse konuştuğuna sevindim

gelelim canilere adamlar bildiğin örgüt koskoca seo yu geçtim zengin adamın oğlu yaşlı başlı adamlar ve dahası inşallah yakalanırlar

komserin niye benimkinden nefret ettiğini öğrendik ben başka bir şeyler var sandım ama neyseki çokkkk fena değil ha haberci olarak ilgilenmedi baştan savdı ama adamla direk bağı yok yani ona zarar vermemiş ama eğer benimki masumsa bundan sonra araları iyi olacak

profilci kadına ısınamadım şimdilik bakalım sonraları ne olur
    gerçi dizinin başı sonu belli
    mutlu bitsin demiycem ama benim ki masum olsun diycem

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ay ne ka mutluyum benim ki masum muş dahası herşeyden haberi var eğer yanlış anlamadıysam kim olduklarını araştırıyormuş onları ortaya çıkaracaktı galiba ama hesap etmediği karısı o kadın da bir iş var hala bulunmayan ceset yada kendisi bu işlerin başında o varsa hiç şaşmıycam ama işnsan evlatlıkda olsa coçuğunu nasıl öldürtür anlamadım

sekreter aslında muhabir miş garibim kang a yardım edeyim derken kötülerin eline düştü bari kızı öldürmeseler
    polis de kadınla beraber araştırma yaparken birileri ile kavga etti ama gece karanlığında bir şey görmek zor sonradan anlarız ne olduğunu ama ahrbiden gece çekimi olan dizide azcık daha aydınlık kullana bilirlerdi

çok şaşırtıcı bir dizi hala kim iyikim kötü belli değil bakınız polis bile onlardan mış
    son 3 bölüm bari kötüleri çökertseler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri