Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
38 sonuçtan 36 ile 38 arası

Konu: Her Private Life / GK / 2019

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Aldığı Beğeni: 141

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Her Private Life / GK / 2019

Gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı da geçen haftaki yetimhane sahnesindeki kafa karışıklığı neydi bir ara Deok Mi evlatlık sandım saçma bir şekilde. Meğerse çocukluktan tanışma var ama aynı evde büyümüş bir süre bu bölümdende onu çıkardım ve Ryan Gold'u yetimhaneye bırakan Deok Mi'nin annesi ucu ona dokunacağını tahmin etmiştim bakalım 14.bölümde bunu nasıl açıklayacaklar. Fragmanda da Eun Gi'nin Heo Yoon Jae ismini hatırladığı ve birşeyler bildiği belli.
    Ryan Gold'un Cha Shi An'ın annesinin kendi annesi olduğunu anlaması zor olmadı ve bölüm sonundaki sahnedeki itirafı

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüm son iki bölüm kala yüzleşmelerin olduğu bir bölümdü. Ryan Gold'un annesinin aslında terk etmediğini, iş için görüşmeye gittiğinde oğlunu parka bırakıyor geri dönmeye çalışırken kaza oluyor sanırım uzun bir süre komalık oluyor uyanınca bulmaya çalışıyor ama nafile. İyi de parka bırakmak yerine evde kalsaymış ne bileyim baba figürü hiç anılmadı mesela akraba falan dedim ama dizi işte. En azından araları düzeldi bu bölüm.
    Baba demişken hiç bahsedilmedi. Cha Shi An başka bir babadan olduğu belli o bile yok ortalıkta belki Amerika da galiba.
    Deok Mi ve Ryan Gold her zaman ki gibi çok tatlıydı. İş yerinde uyuya kaldıklarında diğerlerine yakalanışı çok tatlıydı.
    Son iki bölüm kala da Deok Mi'nin annesinin Ryan Gold ile bağlantısını izleriz. Benim tahminim onu bulduktan sonra bir süre evinde baktı yani Deok Mi ile küçükken birlikte yaşadı sonra yetimhaneye bırakmak zorunda kaldı ama kadının yıllar geçse de bunun pişmanlığı yaşadığı belli. Bakalım Ryan Gold ile yüzleşmeleri nasıl olacak.
    Konu svlkcc tarafından (25-05-19 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Son iki bölümü izledim. Kdramalarının klasikleri arasına giren benim yüzünden tripleri ile dolu ayrılık süreçleri yoktu dizi biterken aksine Ryan Gold'un olgunluğu vardı. Deok Mi'nin annesinin pişmanlığını olgunluğu ile atlattı.
    Deok Mi'nin bir de erkek kardeşi varmış Deok Soo diye birlikte kaza geçirmişler ve ölmüş o anı Deok Mi hafızasından silmiş dolayısıyla küçüklük hatıraları yok olmuş özellikle Yoon Jae ile olanları.
    Deok Mi'nin annesi bir ay kadar bakmış Ryan Gold'a ama Deok Soo'nun ölümü kadının depresyona girmesine neden olmuş kendine gelince pişman olmuş yetimhaneden de geri almak istemiş ama evlatlık verilmiş.
    Finalde ise yine zaman atlaması oldu tabiki bu sefer Deok Mi ve Ryan Gold birbirlerini beklemek yerine birlikte gittiler. Evlenme teklifi güzeldi evliliklerini de görsek iyiydi.
    Dizi güzel çiftimizin uyumu süper ama bölümler sanki 16 yerine 12-14 arası olabilirmiş gereksiz şekilde uzattılar bazı sahneleri...
    Yine de izlemesi keyifli romantik komedi olmuş çok beğendim.
    İzlenmeli...

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri