Sayfa 1/73 123451151 ... SonSon
365 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gümüş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sweety25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gümüş - Bölüm Yorumları

yalnız belgin abla üyeliğini sildirmiş gözüküyo neden acaba:icon_sorr

Durum:
    SNT
    SNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Baskın tim'İ:))
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Calino'm ne dedin ne dedin UMUT'MU???:hıhGelde şimdi bir AHH!!bir OFF!! çekme.İçimden birçok söylem geçiyor ama hadi buralara yazmayım.Zaten senin bu haberini okuyan tüm Gümüş severlerde aynı tepki oluşmuştur.:icon_whis:img-yes:

Gümüş kalpçim nerdesin nerde?Duydun mu bak BİR UMUT BEBEK olacak,ay sevinsem mi ağlasam mı bilemedim

Durum:
    <gumus><mehmet> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ve artık İstanbul (L)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı calino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efsanemiz biteli çok oldu. Geçen sezon bu zamanlar ne yorumlar yapılıyordu bu sayfalarda. Şimdi bomboş, sessiz ve terk edilmiş...
    Neyse duygusal bir yazı yazıp forumdaşlarımın böğürüne hançer saplamayacağım merak etmeyin :)
    Bu akşam İki Aile dizisini seyrettim. İzleyenler bilir yeni bebek yolda. İsim de belli oldu. UMUT. Aileye UMUT olması için ailenin çocukları bu ismi uygun bulmuş.
    Dizimiz bitti ama aynı prodüksüyon şirketi olması dolayısıyla forumdan araklamalar devam ediyor. Bize kısmet olmadı ama o diziye kısmet olur mu bilemem.
    Evet evet bende annem diziyi izlerken Umut lafını duyunca dönüp bakayım dedim meğer bebeğin adını umut koyucaklarmışmış.Neyse ben buralara içimi dökmek istemiyorum ah ah eski günler diyorum o kadar.Yanlız sadece çok fazla kızgınım senaristlerimize ne vardı sadece bir sezoncuk yada artık yarın sezonmu olurdu bilmiyorum ne bilim yaz ayındada devan etseydi baride doğru düzgün bir kaç bölüm izleseydikte şuan şu konuları konuşmamış olsaydık
    Konu <gumus><mehmet> tarafından (07-11-07 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    MüGeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    özgür çevik :)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ahh ahh bu sayfaya yazı yazmayı o kadar özlemişim ki bunu en iyi sizler anlarsınız..ne konular konuştuk,ne yorumlar yaptık bu sayfalarda şimdi aklıma geliyor da nekadar güzel zamanlar geçirmişiz off..keşke hiç bitmesydi efsanemiz..senaristlere de az kızmadık (pek de haksız sayılmayız hani :)) ya c.tesilerimin bu kadar renksiz,cansız,sönük geçiceğini hiç tahmin etmezdim ama artık çok bunalıyorum...yani bn gümüş başlıcak diye yarım saat hazırlık fln yapardım oturma pozisyonumu fln ayarlardım ve diziyi izlerken hiç kimseyle konuşmaz bişi yemezdim bişey kaçırım korkusuyla

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    30

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı MüGeee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahh ahh bu sayfaya yazı yazmayı o kadar özlemişim ki bunu en iyi sizler anlarsınız..ne konular konuştuk,ne yorumlar yaptık bu sayfalarda şimdi aklıma geliyor da nekadar güzel zamanlar geçirmişiz off..keşke hiç bitmesydi efsanemiz..senaristlere de az kızmadık (pek de haksız sayılmayız hani :)) ya c.tesilerimin bu kadar renksiz,cansız,sönük geçiceğini hiç tahmin etmezdim ama artık çok bunalıyorum...yani bn gümüş başlıcak diye yarım saat hazırlık fln yapardım oturma pozisyonumu fln ayarlardım ve diziyi izlerken hiç kimseyle konuşmaz bişi yemezdim bişey kaçırım korkusuyla
    canım söylediklerin çok doğru hepsine katılıyorum aynen cumartesi akşamı gümüşümüzün başlamasına 10 dk kala odamda hazırlıklarımı tamamlardım ve dizimiz başlamadan önce uğur mondialin gümüşümüzü sunmasına bayılurdım

Sayfa 1/73 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri