Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Gümüş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    tunsue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu bölümü pek begendiğimi söyleyemicem. artık aşk falan da eskisi gibi değil. eski gümüşü izliyorumda neler neler yaşndı dimi?? halbuki giderek soluyor hersey...
    dilruba bnce ewde kalack onlara oyle bı seneryo yazılmıssa(yanı m.fıkrı gelene kadar)kesın kalırlar m.fikri amca bnce gondermıcek cunku seref annemızıde cok konusturdular onlara karsı hadı gıdın defolum dıye...ama ıcınde patlıcagını hıssedıorm UMARIM GIDERLER!!!!bu saatten snra onların hılebazlıklarıyla oynanmaz hele bu kenan delı eder ınsanı foyası ortaya cıkınca bakalım ne olucak!!!!
    bahar ınsanı cok sıkıyor ızlemek gelmıyor ıcımden yahu!!! sende bı barıs da kocanla mutlu ol amma uzttılar yaa o kadar da affedılmıcek bısey yok ortada hala neyı dusunuor anlamıorm!!!
    dizinin sonunda butun bkledıklerımızı bırarada yapmasınlar...
    ay bu onura ne demeli insan karısıyla hıc mı ılgılenmez yahu!! cocukları oldu dıye askları mı bıttı bu ne sacmalık???

mehmet umarım gumuse kızmaz!!1 karısının oyle bısey yapmıcagını bılmesı lazım!!!! gumusum uzulmesın artık
    ay bı de su defıle olsada gumus gelınlık gıyse!!!:icon_sorr

Durum:
    songül_kıvanç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    AşkTesadüfleriSever<3
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

walla dunku bolumde dılrubaya bıle sevınemedım! ayy o ne kadarda cok sewıomus oyle m.fıkrıyı kadın habıre aglıyor tımsak gozyasları mı dersınız???
    ay berk geldı aklıma yıne

Durum:
    çağloş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Paris ♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dünkü bölüm bana göre hem iyiydi hem kötüydü..dilruşa çok üzüldüm.çok ağladı.şerefte biraz ters tepki verdi.ve biraz ağır bastı.acaba fikri dede ne yapacak.gümüşte dilruşa destek olmaya çalıştı ama şeref yine görüp kızdı..
    o canavarada çok kızdım.o ayyaşa uyarak gümüşün başını derde soktu.dahada bişi diyemeyeceğim

Durum:
    k.elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    isvicre
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben bu bölümü cok bos buldum.yani ikidebir dilruba hanimin aglamasini gösterdiler.birde her bölümde su kamerayla odalara girip cikmasi cok sikici yaa herseferinde ayni seyler.
    bahara cok kizdim yaa artik bi karar versin ne bu yaa gökhani böyle süründürmesi hic hos degil sanki tek suclu oymus gibi davraniyor bahar.gökhanin mesaji baharin hosuna gitti ama selimin ki canini sikti ama bunu neden selimin yüzüne söylemiyor.yani su senaristler amma merakliymis her konuyu uzatmaya.onur ve pinara gelince yine herzamanki gibi ayni sahneler.yaa bunlarin evliligi monotonlasmis ve bunu su 5 bölümde nasil canlandiracaklar cok merak ediyorum.rukiye halen eskilerde dolanip duruyor.zaten ailesine gicik oldum hele su ablasina ne terbiyesiz insan yahu.birde gümüsü sucluyor bir bilse rukiyenin ne haltlar yedigini bakalim ne diyecekti.orhanda öyle bakakaldi yani insan bi savunmaya gecer dimi.hikmet beyde niye gelsi anlamis degilim hani.yani madem kendin anlatmiyacaksin niye zahmet ettin de geldin.adam halen dilrubaya nasil güveniyor off.seref hanimda zaten evi dört dolasti sinirden.okadar eminki mfnin onlari kovacagindan,bence okadar da emin olmasin cünkü mf dede dilrubayi affedecek.affetmesi bence herkesi sinirlendirecek ve bu gidisle herkes yaliyi terk eder.ne yani ömür boyu kenan salagiyla mi yasiyacaklar?bence berk sucunu itiraf edecek.bence mf dilyrubayi affederse tek o kalsin.billur ve kenan gitsinler.mehmet ve gümüs sahneleri yine cok azdi.arabadaki halleri cok sekerdi valla.bu bölümde songül ablamin kiyafetleri cok güzeldi.hepsi cok yakisti ama en güzeli su kirmizi blazerdi.cok yakisti ablama.
    bence mehmet gümüse karsi odunluk yapmiyacak.gümüsü dinleyecektir ve beraber bu komployu hazirlayani bulacaklardir.insallah bu konu yalidakileri kulagina gitmeden cözülür.cünkü bence seref hanim gümüse yine tavir alir.masallah kadinin karaketeri her bölüm degisiyor.
    ayy su didemin de yalani da halen ortaya cikmadi yaa.insallah gelecek bölümde su yalanlara/entrikalara son verlilir de biz de su geriye kalan bölümleri agiz tadiyla izleriz.hic sanmiyorum ama ne diyelim "en son umut ölür"

Durum:
    FiDaNN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    :))
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

berbat bir bölümdü bana göre.bu senaristlere iyi anlamda söyleyebilecek bir söz bile bulamıyorum ;ama olumsuz sözler gani...diziyi izlerken içim şişti ve o kadar çok içim karardı ki;zaman zaman sıkılıp kanal değiştirmek durumunda kaldım.abartmak için sanki özel bir çabaları var.hayret bir şeyler.tüm kötülüklere hep gümüş maruz kalıyor yok böyle bir saçmalık.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)