Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Gümüş - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    gümüş kalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    08_aşk' beklediğim bank
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı AyGüZeLiM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yil atlamasi melegin dogum gününde gerceklesir melek tam 13 yasina girerken mumlari söndürürken yil atlamasi olur tahiminim..baska baglanti mantiksiz geliyor bana..
    :
    bak olmuyor ama AyGüZeLiM.bizim senaristler ve mantık:img-hyste hiç olacak iş mi şu senin dediğin?gör bak hiç olmadık yerde gerçekleşecektir o zaman atlaması hem de tam 13 yıl birden.. ne bilim mesela mehmet ile gümüş merdivenlerden inerken içeri bir girecekler aradan 13 yıl geçmiş,ya da mehmet ile gümüş tartışırken birden bir yazı 13 yıl sonra diye ve hala tartışıyorlar...açıkcası ben çok da bağlantılı bir geçiş geleceğini beklemiyorum.
    EN SON UMUT ÖLÜR

Durum:
    sanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Seyr-i alem
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sevgili AyGüZeLiM; 13 senelik atlama eğer dediğin gibi anlık gösterme olursa gitti Songül hanımın caniimm şaçları gitti. Zaten nasıl kıydıysa, ben pek alışamadım bu kısa saça, uzun daha güzeldi bee...

Yalnız bu resimlerde Kıvanç'ın görüntüsü pek bir kabadayı görünümünde olmuş :img-hyste ...Magazin programında gördüğümde sakalları yoktu, sadece bıyık vardı, resimdeki gibi sakal bıyık karışık değildi...

Valla hiç ümit etmeden, süpriz, şoktu, müthişti düşünmeden sakin bir şekilde izlicem, şoklanacaksamda izlerken olıyım...Hayalkırıklığım daha da katlanırsa artık başlarım hesaba, bunlar 4, 5 yıllık evliliklerinde şu kadar barışıp, boşanmış, evlenmiş idi, geçen 13 yılda????
    Konu sanat tarafından (14-06-07 Saat 01:37 ) değiştirilmiştir.
    Gönlümle oturdum da hüzünlendim o yerde,
    Gönlümde hayalet gibi ben kaldım o yerde...

Durum:
    kikil08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile kikil08

arkadaşlar ben bir resim gördüm bu yan tarafta gümüşle mehmetin resmi mehmet bıyıklıydı gümüş saçlarını kesmişti umarım 13 sene sonraki halleri değildir biri bana bilgi versin eğer öyleyse çok tuğafıma gitti çok değişmişler

Durum:
    Muge_ds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Heracleia Pontike
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

AyGüZeLiM senin düşüncende bak güsel ama o sahneler çok kısa be cicim !!! Açıkçası ben daha fazla zaman izlemek isterim bu 13 yıl sonrasını ... Hem benim içime oturucak Gümüşün doğum gününü kutlasalar yaa , hatta bir başarısına denk gelsin hem doğum günü hem de başarısını kutluyo olsalar o masa da ne güzel olurdu değil mi !!!

Bi de bugün bi arkadaş yazmıştı ,bence Gümüş günlüğe noktayı koyduğunda bizde son yazısını görürüz diye .. Açıkçası fragmandaki sözleri görünce o yazı bir veda içeriği taşıyo gibiydi , acısıyla tatlısıyla ne şeyler atlattık gerek sevindik gerek acılar ayrılıklar yaşadık der gibiydi ..ve bana da bu olayın olabilmesi mantıklı geldi ... Yeni bir bebiş göremeyiz ama bu bebek adı geçtiğinden beri hep finalde Gümüşün hamile olarak görebileceğimizi ve sadece adı geçen bir bebeğin olabileceğini düşünüyordum .. Sanırsamda öle olucak !!!

Hem kıs o kadar kısa olmasın Gümüşün hamile görüntüleri ... 1 sahne bile olsa aşerme sahnesi görmek istiyoru .. Hatta öle bişey olsun ki Mehmet kılı kırk yarsın onu bulmak için .. Odaya getirdiğinde dee Gümüş ; ayy hayatım çok teşekkür ederim ama sanırsam biz artık ondan istemiyoruz , oğluşla benim canım şuan öyle bir kiraz çekti ki anlatamam desin ... Mehmetin şöle süründüğünü görelim yaww Çok şey mi istiyorum acep :icon_whis :img-yes:

Durum:
    songül_kıvanç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    AşkTesadüfleriSever<3
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kikil08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bir resim gördüm bu yan tarafta gümüşle mehmetin resmi mehmet bıyıklıydı gümüş saçlarını kesmişti umarım 13 sene sonraki halleri değildir biri bana bilgi versin eğer öyleyse çok tuğafıma gitti çok değişmişler
    ewet 13 sonrakı hallerı. cıdden degısmısler:) ama rajon abı (agır abı) tamamlanmıs:img-hyste songulum her halıyle guzel fakat uzun saclı her halınden daha guzel :)

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)