Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
16 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Kim Soo Ro / 2010 / GK

Durum:
    şimal yıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    3+1
    Konular
    178
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

[

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kim Soo Ro / 2010 / GK

daha yeni başladım ve ilk bölümlerden sinir etti dizi bari şu çocuklar büyüselerde belki biraz daha sakin olurumefenim soro nun anası hamile kaçarken teknede doğurdu tabi kocasından ayrılırken salya sümük neymiş kaç çocuğumuzu kurtar kaza bu ya gemi de battı çocuk bir şekilde başakasının eline geçti hadi buraya kadar güzel de bundan sonra bu hatun kendini öldürmeye çalışırken kurtaran adamla şak diye evlendi hemde dün bir bu gün iki eski kocayı hiç düşünen yok acep çocuğum yaşıyormudur diye umursayan yok hatta daha ilk geceden erkek çocuğu yaptığını bilecek kadar da kabiliyetli gördüğü rüyada kral doğuracağı kesin artık kadındaki nasıl hırs sa sadece kraliçe olmanın derdinde üstelik olan biten doğrumu diye sorgulayanda yok tiksint şey

gerçi evlendiği adamda uyuz ikiside bencil başlarını yiyesiceler

yahu nasıl gelenektir o öyle yaşlı moruk öldü adamın bütün hizmetlilerini de onunla bir likte öldürdüler nasıl gelenekse kimsede bir şey yapmıyor seside çıkmıyor soro hariç kızı alıp kaçtı ama olmadı sonunda teslim oldu ve sırf morukla gömülsün diye öldürdüler bide anasının diğer oğlu oda fena başta kızmış ama soro haklı dedi anasıda kural bu vay yelloz senin gibilerin ölmesi lazım adi şey yok yok ben bu kadına uyuz oldum bir kere

yalnız soro yu alan babası ve annesi iyiler sadece üç kişinin bildiğini düşünüyor lar ki zannedersem kötüler farkında umarım başları çok ağrımaz yalnız adını yanlış hatırlamıyorsam ta he bir numaralı adamım genç ken demir atölyesinde başı belaya girmişdi ama sonradan hem kötüler le hemde iyilerin arasın da amma kötülere karşı çok sevimli nazik biri şu an dan sonra en has adamım

bakalım soro nasıl kurtulacak

soro nun kardeşinde nasıl kötülük varsa soro onu geçti diye atı kırbaçladı anası babası kim ki o ne olsun
    Konu bitanem_61 tarafından (04-06-19 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

sonunda büyüdüler ama baya badire atlattı garibim daha da çeker onda böyle ana olduktan sonra yalnız onu büyüten anne ne iş yapar anlamadım diğer kadın ne kadar şirretse oda o kadar sakin hatta görünmüyor bile

neyse soro demir işinin karşılığında özgür kaldı anası olacak şillet de baya söylendi adama adam ona rağmen gitti o kocasına soronun gerçek annesi olduğunu söyledi ama adam karısı vazgeçmiş diye çocuktan soro yu söylemedi şimdilik adam sessiz vede iyi ama ilerde ne olur bilinmez çünki kadın acayip kötü tek bildiği oğlunu kral yapmak bunun içinde ne olduğu kimin üzülüp kırıldığı önemli değil soronun babasını bile ne kadar kırdı adamın elinden her şeyi aldı pislik
    anlamadığım bu demir şirketi soro nun babasına ait de bu kadın nasıl bu kadar hak sahibi

tal he seni seviyorum ama niye demir işine bu kadar takıntılısın be çocuğum soro nun babasını öldürdüklerinden sonradan haberin oldu varsayıyorum yoksa sen yapmazsın tek iyi yanı demir işini yapacak birileri geldi soro nun amcası sayılır hoş babasıda öğretti ama kimseye söyleme seni öldürürler dedi adam haklıydı o şirret gene çocuğu yakaladı soro sönmüş fırınları düzeltecekken o soro yaptı sandı pislik yok anacım bu kadın ölmezde sonuna kadar beni sinir edecek

soronun o şirret anasını öldürmeye çalışan ama hafızasını kaybeden adam soro ya dövüş öğretirken kolye yi gördü ikiside ne olduğunu bilmiyor şimdi 5 yıl geçti kim öle kim kala

şirretin kral olacak oğlu eve dönerken haydutların saldırısına uğradı kız kurtardı sonra soro ikisinide kurtardı ama o kız da bir anormallik var gibi soro ortaya çıkınca baya şaşırdı
    ve ji sung yine çok tatlı

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu kadın bildiğin mal nasıl gıcık ya erken ölse diycem ama yok zannetmem oğlunu kral yapmak için ölmez bile neyse cadı soro ya takmışya çalınan şeyler onun elinde bulununca hemen suçladı yetmedi konuşmadığı için ağaca bile bağladı neyseki kocası daha mantıklı biri gerçi adam gerçeği biliyor ondan ama karısına laf geçiremiyor kadın da o kadar hırs var ki hintli adamın kızını hemen oğluna alacak yetmedi rahibelerin olduğu yere girdi taşı gördü hemen oğluna yonttu sen kralsın diye oda saftirik annesinin lafına inanıp kabullendi ben kral olacam ay bunlar analı oğullu üşütük diğer kızı seviyor ama anası hintli kızla evlen dedi diye kabul etti bide kız soro ile geziyor diye bozuldu

soro ya hastayım zaten hala aklı başında davranmıyor ama kadın onu ağaca bağlasa bile inadından dönüpde cevap vermedi aferim ona ondan sonra gerçek öğrenilince o pişkin kardeşi halkın gözüne girsin diye akıl verdi ama fark etmez sonunda kral belli soro da köylü kızla gezip tozuyor ama hintli kız sanki başrol acep bu kız casusluk yaparken başına bir şeyler mi gelecek de ölecek mi çünki diğeri başrol hoş bu kızda prenses ama köylü gibi geziyor ondan şüpe ettim şimdiden soro ya üzüldüm

cadı nın rahip kocası hala kehaneti açıklamıyor biraz soro nun davranışlarından dolayı ama kabile reisleri gerçeği öğreniyor galiba açıklıycak hatta fragmanda soro nun ismini de veriyor gibi ama anası olacak cadı durmaz bir şeyler yapar bide şu yarışı acep kim kazandı soro mu kardeşimi açıp bakmak varda yalnız izlemiyorum neyse bekleyelim biraz daha hintli kızı çok sevdim soro yada aşık oldu belli bencede soro ile olsun ama babası soronun katnem anası bide soronun diğer kızla ilişkisi ne olacak bilinmez malum anne baba izin vermez diğeri ölecek diye düşünüyorum da nasıl kavuşurlar acep

sonunda soroyu büyüten anası bir şeyler yaptı azcık göründü demek kadında sorodan umudu kesmiş ama yine de analık anneye karşı savundu rahibe kızı kaçırdılar sırf laf almak için tal he kaçırdığı için bir şey yapmaz diyorum ama ilerde ne olur bilmem ayrıca tal he umarım kötü olmaz ilerde bu gidişle sapıtır gibi adamda ki demir hırsı gözünü karatıyor rahibeyi bile kaçırdı her ne kadar bilerek zarar vermesede kazarada olsa zarar verebilir hemde soro nun kız arkadaşına umuyorum ilerde tal he ye düşman olmam

hafızasını kaybeden adam rahibe ile ilişkisi var zavallı adam kadın yok diye perişan oldu umarım ona bir şey olmaz çünki adama üzülürüm ve umarım hafızası geri gelince soro ya rağmen anasını öldürün inşallah
    Konu bitanem_61 tarafından (09-06-19 Saat 19:58 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ah soro cum ne çektin be sen yarışmayı kazan ama sonunda neler oldu gerçi birazı sana müstahak rahibe ölürken sana tal he ye güvenme dedi sen git hala tal he nin kuyruğunda dolan sonunda olacağı o köle diye satıl orda hintli kız olmasa ne olacaktı ha şimdi köleleri aldın demir işçiliği ile gemi yapımını değiştirdin de nedense ben kız arkadaşına güveniyorum kesin bir şeyler olacak da umarım başın ağrımaz

kimtal he boyun devrilsin rahibeyi öldürmez iyi adamdır dedim adam gitti rahibeyi öldürmekle kalmadı güyya en iyi arkadaşı soro yu öldürtmeye çalıştı gerçi o öldürttü de soro ölmedi şimdi soro yaşıyor diye yerini öğrenecek ki öldürsün adi şey ama eminim bulurlar malum soro nun sevgilisi durmaz bir şey yapar nedense o kızı sevemedim

soro yu sevsede ablası öldür dediği halde ihanet etmesede bir an oda dönecek gibi hissediyorum tal he gibi ondanda bir hinlik çıkar bide hintli kızı gördü ya soro nun yanında nedense öyle hissettim belki ihanet etmezde benim ilk dediğim gibi ölür bakacaz artık

kötü ne yaptı etti dokuz liderin başına ordan da krallığa ulaştı nerdeyse adam önüne çıkanı öldürüyor nasıl olsunda krallığa oturmasın soro nun annesini bile hapse attı tal he istediği için çıkaracak ama adamda kötülük bitmez

soro nun anası hırsı yüzünden yerinden oldu pis cadı oğlunu kral yapmak için gereksiz savaşa girdi kaybetti yetmedi kocası da ortadan kayboldu ölü rolu yapıyor oda sürünsün yaralı yaralı diycem cadı da şans var gitti maden buldu şimdi onunla yükselir ölmiycek bu cadı ama en azından soro ya adam gibi teşekkür etti gözlerim yaşardı desem yeridir
    oğlu desen kızı unuttu sığındıkları yerdeki kıza mavi boncuk dağıtıyor hadi ben yakıştırdım evlenin gitsit oda anası gibi şanslı kızı göcük altından kurtar eşkiyaları engelle baya ballı ana oğul

hintli kız favorim soro yu buldu bir tesadüf eseri başkasını sevdiği halde yardım da ediyor sessiz sessiz ama mükafatını alacak bence ötekinin başına bir şey geleceği inancı var olduğundan soro buna döner hem şimdi birlikte gemide yapıyorlar güzel güzel hemde yakıştılar(sanki bana soran var)

şu cadıda öğrense artık soronun oğlu olduğunu hemde yumuşamışken
    Konu bitanem_61 tarafından (11-06-19 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri