Sayfa 21/21 İlkİlk ... 111718192021
102 sonuçtan 101 ile 102 arası

Konu: The Moon Embracing The Sun / 2012 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: The Moon Embracing The Sun / 2012 / GK

sonunda kavuştular kralın kızı sakladığı yerde güzel gerçi kraliçe sarayında bir şeyler sakladığının farkında ama izinsiz gidemez herhalde hem anca kendini kurtarma derdinde olacak malum babası kralı değiştirmeye karar verdi ve kraliçede farkında gerçi çok umudum yok ama acep kraliçe babasına karşı gelirmi ve krala yardım edermi etmez ama işte

ah prensim ah şimdilik isyan edecekmişsin gibi görünsede ben senin ihanet etmiyceni düşünüyorum bakanı oyuna getireceğin umudundayım gerçi kralım seni kızdırdı azcık beni öldür bu fırsat geçmez eline dedi ama kızkançlığından yoksa oda abisini tanır gibime geliyor iki kardeşin arasının iyi olduğu günleri düşünüce ihanet etmiycek diyorum

şu an şok lardayım ben seol ve un ilişkisi beklerken seolun genç efendisine aşık olduğunu öğrendim artık diziyi nasıl izlemişsem yada ben onları yakıştırmıştım bu senarist te kafa yok arkadaş evlendir ikisini mutlu yaşasınlar garibim bebeği öğrenince yıkıldı resmen

kral la yeun harika gece kahyanın aralarında oturması ve kralı değilde yeun u dinlemesibirbirlerini kıskanması baya eğlenceli güzel sahneleri olsada gerçekleri öğrenmeleri ikisinide yıktı ama en çok yine krala üzüldüm zavallı cık

unutmadan yine yazayım en eğlenceli karakter kayha bayılıyorum kendisine

yuh prenses yuh bencil yaratık hamile diye havalara uçtun da başkasının hayatından çaldın kardeşinde sevdiği ile evlenseydi onlarında çocuğu olsaydı olmazmıydı sadece kendini düşün ha gerçekten başta haberin yoktu diyelim azcık vicdan yahu azcık bide abisine yine aynı şey olsa ben kocamı seçerdim diyor
    ben çok merak ediyorum acaba kızın anası ve kardeşi öğrenince prenses ne diycek aferin demezler herhalde

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: The Moon Embracing The Sun / 2012 / GK

şu dizilerin sonlarında niye göz yaşı pınarlarımı kuruturlar ki seol u öldürmenin ne alemi vardı ha un daha evvel gelebilirdi oda kurtulurdu yok illa dram gerçi acı çekiyordu sevdiği adamı görünce ne kadar mutlu olmasını istesede üzülüyordu garip ölümüne ne akdar üzülsemde sevdiğinin kollarında ölmesi güzel di onun ölümü en çokda yeun u üzdü

prensin ihanet etmiyceni tahmin etmiştim etmedi de ama ölmesini düşünmemiştim yalnız o ne saçma bir dur bekle adam seni onca yoldan öldürsün kralın yanındaki okçular ne iş yapıyordu yada un niye dikilmişti keşke savaşırken ölseydi en azından bir mantığı olurdu iyi tarafı ne kardeşler düşman oldu nede arkadaşların arası bozuldu

kızın abisinden beklediğim hareketlerdi ama hesap etmediğim abisinin de prensesi sevdiği idi meğer oda şımarık pervasız prensesi sevmiş peh hiç inandırıcı değil seol ve abi aşkı daha güzel olurdu hoş benim tercihim un ve seol du

prenses layığını buldu unvanı düşürülüp sürgüne gitti bir kaç yıl sonra yeun un da ısrarıyla kral affetdi bana sorsan affet memek lazım ama seol bile öteden efendisi mutlu olsun istemişse olsun bari o adamada yazık çocuğada aynı babası gibi harbiden

yeun ve annesinin karşılaşması çok güzeldi zavallı kadın herşeyi yapanlardan prensese kızamıyor bile bebekten dolayı abisi adına üzüldüm kendini suçlasada aslında masum salak prensesin işleri keşke oda öleydi ama yok işte

anakraliçe öldü hemde güzevdiği bakanın elinden üzülecek halim yok onca kötülükten sonra ölsün

kraliçe kendini öldürdü zaman zaman üzülsemde şamanın da dediği gibi susmakta bir suçtur kendi cezasını kendi verdi

en sevdiğim karekter kahya son ana kadar en eğlencelisiydi özellikle kral la didişmeleri harika idi

ve mutlu son onca acıdan sonra mutlu olmaları güzel tabi bütün sarayın da bildiği üzere ilk gece yine eğlenceliydi gebelik için en uygun saat miş yahu adam kaç sene beklemiş dururmu bide kralın müüzik öğrene memesi var tabi beceriksiz

neyse bazı yerleri biraz saçma olsada güzel ve eğlenceli dizi idi izlenir

ay bide şaman hanım vardı onu niye öldürdüler anlamadım ölünce kral la yeun nu koruyacakmış

Sayfa 21/21 İlkİlk ... 111718192021

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri