Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567
34 sonuçtan 31 ile 34 arası

Konu: Time Slip Dr. Jin / 2012 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Time Slip Dr. Jin / 2012 / GK

prens kraliçenin gözüne girecem diye ortlığı batırdı senin neyine ziyafet vermek adamların illede gözüne ben burdayım diye girmek niye hayır bir şeyler yapmaya kalktın bari hesap et sol bakanın seni kullanacağını azcık akıllı ol olmazsan zehir içmeye kadar gidersin neyseki oda son anda engellendi gerçi doktor onca yolu koşup geldi adam hala kraliyet emri diye ölecek son anda başka emir geldide kurtuldu ama durumu prenscim hırs yapmış şimdi de kralı muayene etsin diye jin getirti bari aklını kullansa bu sefer

kızın abisi sonunda nişanlısına yakalandı ilk seferde bıraktı bir dahaki öldürecem dedi ama yolları yine keşişince kıyamadı arkadaşına ama mendebur yargıc vurdu kızın abisini gerçi uçurumdan aşşa düştü meşhurdur bunların uçurumdan düşüp da yaşamaları yakında ortaya çıkarsa şaşmam

yalnız bu durumda kız doktordan uzaklaşır yargıcı kurtarma dedi kızı dinlemedi oda abisini vurdu şimdi yolları ayrılır doktor kızı bıraktı tarihi değiştirdiği için ama kız bırakmadı onu şimdi kız bırakır

ikisi ne kadar güzel görünsede olmaz malum doktor geri dönecek ayrıca kız eski sevgilisine benzediği için ona aşık ve kız da nişanlısından azcık tırsıyor olabilirdi ailsenin düştüğü durumdan babası sorumlu olduğundan yoksa yakında binbaşıya döner bence öylede olsun

her ne kadar binbaşıya uyuz olsam da merhamet siz olması babasına benzesede çocuğa üzülüyorumda iki arada hatta üç arada kalmış kime yaranacağını bilemiyor yazık gerçi babasını korumak için masum insanlara kıyıyor ama en azından kızı kurtardı abisini o öldürmedi düzelecek bu çocuk ma ne zaman umarım babasının dediği gibi ilerde onun işine yaramaz da düzelir

ve evet giseng kadın her şeyi biliyor ama nasıl onuda ilerde öğreniiriz yalnız kadınla konuştuktan sonra doktor anladı ki tarihi baya değiştirmiş
    kızın abisini kurtarmıycaktı
    sol bakanı kurtarmıycaktı
    hatta diğer hastalarada mudahele etmiycekti her şey bir yerde dönüp dolaşıp ayağına bulaştı kadının da dediği gibi tarihi sen değiştirdin düzelt de git

ve haklıymışım ihanet eden doktor benim tahmin ettiğim kişiymiş pislik ailesi için ypmış mış geberesice

kız la annesi arayı düzeltti tabi bunun için kızın ölümün kıyısında olması lazımdı ama değişti en azından

sol bakanın büyük oğluda son sahneye kadar umarım yaşamaz ne itici pasif bir tip hatta tipsiz ıyy

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

dr jin hasta görmesin direk ameliyat yapıyorbildiğim kadarı ile joseon zamanı ameliyat çok ama çok zor gerçi bu tarihin hangi zamanı bilmiyorum ama azcık homurdanıp vazgeçiyorlar doktorcumda kesiyor hemen bakınız tarihde ölmesi gereken kral bile ameliyat oldu iyileşti ama en azından tarihdeki gibi prensin oğlu kral olma yolunda

kızın abisi binbaşı tarafından yakalndı gerçi arkadaşına kıyamadı ama pis yargıc öldürdü çocuğu en azından uçurumdan düşerken öyle sandık neyseki yaşıyor ve geri galdi artık oda prens ve giseng kadınla beraber sol bakanı devirecekler de bu çok kolay olmaz adam şeytan yahu

bu giseng kadını anlamadım nasıl biliyor hayır geçmişte varmış jin in sevdiği hasta çocukmuş ama geri ne zaman nasıl geldi o kadar tarihi bilgiyi ne vakit öğrendi jin i sevdiği için hem ona hem kıza gerçeği söylemiyor ki jin ona kalsın bunu anladık ama şu gelip gitme işlerini çözemedim

jin geldi ama nasıl gider
    giseng kadın neyi nasıl biliyor belirsiz
    kız mina nın renkarnasyon olmuş hali diycem bu halinin geçmişe gitmesi lazım şu anın geçmişi hatırlaması değil o zaman kız da ölmedi oraya mı ışınlandı kafası karışık izleyici
    ama kesin olan bir şey var ki ikiside birbirini seviyor

sol bakanın kötülükleri bitmiyor kızın abisinin çetenin başı olduğunu öğrenince aileyi köle yapacak dı mikrop gerçi binbaşı evlenmek istediğini söyleyip engelledi bu seferde kız kanser
    şimdilik jin den kaçıyor olsada eminim gelip ameliyat olacak ve hemen iyileşecek malum o zaman hastalar hemen kalkıyor ayağa kemoterapi falan yok

ay bilemedim dizi iyi hoşda şu zaman da kim gitmiş kim gelmiş belirsiz ondan sıkıldım resmen ya gerçi daha çok bölüm var umarım adam gibi açıklanır

unutmadan binbaşıya bir kızıyorum bir üzülüyorum zavallının tek hatası öyle bir babası olması sonunda mutlu olsa bari diycem ama nasıl

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

olmuyor ne yaparsa yapsın tarih değişmiyor sadece jin in başındaki ur büyüyor eğer tarih olduğu gibi gitmezse yok olacakmış mış yahu kadın bunları nasıl biliyorsun biliyorsun madem neden ilk geldiğinde söyleyip de uyarmadım ahada işler karışdı
    bide jin cim tanıştığı çocuk onun renkarnasyon hali en azından ben öyle algıladım çünki çocuğa dokununca ve çocuk yaralandığında ölürken jin yok oluyordu buda onun renkarnasyon halidir demek ama kızı anlamadım

onun renkarnasyon hali olsa mina hatırlamalıydı ama hatırlayan diğeri ve giseng kadın bu konu hakkındada bildiklerini söylemiyor uyuz

dizinin en adi adamı başbakan zannediyordum ama yok oğlu ondan daha adi çıktı adamın prense ve diğerlerine yardım ettiğiğni düşündüm babası onu aşşaladığı için yola geldi sandım ama malesef öyle değimiş o prens e ihanet etti onun yüzünden de savaş çıkacak ve kız aralarında kalacak ve binbaşıda anca gördü şimdi kıza bir şey olunca aklı başına gelir en yakın dostu na ihanet etmek mi sevdiği ni ölüme göndermek mi adi şey

başbakandan kurtulamıycaz belli adam her türlü paçayı sıyırıyor ama ölmesi gerekli tarihe göre

prens verdiği sözleri pek tutamıyor zaten öyle olacağıda belliydi malesef oraya çıkan muhakkak bir şeyleri örtmek zorunda çünki etrafları hep kötü anakraliçe bile hemen kendi adamlarını koymaya çalıştı olmadı prens onu durdursada diğerlerinin eline düştü bi
    nbaşı sayesinde

jin sonunda çözdü güyya oraya kızı kurtarmak için gelmiş gelecekte mina öldü acaba burdaki kurtulursa oda kurtulacak mı yada jin geri dönebilecek mi
    ve lütfen giseng kadın ölsün bencil herşeyi bilipde susmak ıyy

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

sonunda bu dizide bitti ama sonu nasıl derseniz bilemiyorum olması gerektiği gibi doktor jin geri geldi ve mina yaşıyor giseng kadın yanlış hatırlıyormuş ama aklım sonuna ermedi

doktor cum onca badireden sonra kızı o kadar ölümden kurtardı ve geri geldi zaten o ölseydi minada ölecekti kaderleri bir gibiydi yada mina kaza geçirdikten sonra gördüğü rüya değilde zamanda yolculuk yaptı ve doktor da bir şekilde oraya gitti kızı yaşattıki gelecekteki de yaşasın ama jinin dizinin ilk bölümünde ameliyat ettiği başında emriyo olan adam aslında yokmuş jni ameiyat eden arkadaşı jinin başından çıkarmış ay şiştim sonunu anlamadım
    bakınız giseng kız o zamanlar çocuk hadi geri döndün nasıl döndün neyi ne kadar biliyorsun hep belirsis
    o yüzden kendimce bulduğum mantık

kız kaza geçirince o zamana ışınlandı malum o anları hatırlıyordu hep ama eski çağda ölecekti eğer orda ölseydi her iki taraftada yok olacaktı ondan jinde peşinden gitti onu kurtarmaya kız emniyette olunca geri geldi küçük kızda bilmiyorum sebebi ni boş verdim

ay eski zamana gelirsek binbaşının ölümüne zerre kadar üzülmedim bu kadar karaktersiz adi birini görmedim dizi bittide adam hangi taraftandı bir türlü anlamadım babasından yana olduğu kesin ama niye bu kadar itici biri onu çözemedim bir baktık yardım ediyor bir baktık herkesi sırtından vuruyor sonunda öldü aynı babası gibi
    aileden gelen gelenek hep birbirlerine ihanet ediyorlar abisi gitti ailesini sattı neymiş babasının yerini almak için aldıda hayırlı evlat adam iyi yetiştirmiş

prens öyle böyle yolunu buldu bazen boyun eğsede her şey düzeldi başbakandan kurtuldu ama onun oğlunu başına sardı belkim ondanda kurtulmuştur umarım

kızın abisi bildiğin salak yahu bu adam senin dostun anladık da onunla iş yaptığın zaman tuzağa düşüyorsun bir şeyleri kaybediyorsun azcık gözünü aç da gör sonunda arkadaşın diye baya üzüldün ama ben hiç üzülmedim

dizi güzeldi genel olarak ama sonu biraz tuhaf
    sonunu saymassak izleyin

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri