Sayfa 28/28 İlkİlk ... 182425262728
138 sonuçtan 136 ile 138 arası

Konu: Faith / 2012 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı YESIL8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SPOİLER belki..O kralı seveceksin...hatta belki yan rollerdeki ilişki bile ilginç gelecek :)
    Keyifli seyirler simdiden..
    Kral ve eşi favorimdir..onlar için ayrı bir dizi bile çekilebilir..

Geriye dönüp diziyi izlemek geldi içimden yeniden :)
    şimdi seviyorum başlarda kraliçeye kötü davrandığı için en çok kızıyordum ama şimdi güzel ve bir şeyler yapmaya çalışan kralı sevdim
    ama hala oyuncuya ısınamadım

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

anladığım kadarı ile doktor geçmişe gitmiş ordan şimdiki zamanına mesaj lar bırakmış demekki doktor zamanda bir kaç kere gidip gelmiş az bir şeyde olsa zamanı değiştirmiş

bakınız kraliçe ölmedi ama bebeğini kaybetti ki çok fena yahu bu saftirik aşıkların az biraz yüzü gülseydi bari ne kadarda mutlu olmuşlardı hep o pislik yüzünden adamı öldüremiyorlarda yahu elinde zehir onu tehdit et bunu tehdit et hala yaşıyor ahada kral olacak milleti arkasına almış gerçi olamıycana eminimde nasıl kurtulacaklar o pislikden diğer prensi solladı gidiyor

gelelim doktora tekrar her şeyi anladım diyelim zamanda gidip geliyor da bu delik ne zaman açıldığını nerden biliyor ve anladığım şu an olduğu zaman ilk geldiği sonradan gidip gelmeleri ikinci yada üçüncü belkide bir keredir ama nedense bana öyle geldi şimdi gitmek de istemiyor ama işler düzelecekde komutan soracakda oda millete zarar vermiycene karar verecekde ondan sonra kalacak zor

gitti gitti komutanımın eli gitti hemide alevzen mi ne karın ağrısı ise gördü gerçi şimdilik yakalandılar ama daha üç bölüm var kesin bir yerlerde bir ekşın olacak öyle hemen kurtulunmaz onlardan ama tuzağa düşürülünce yakalana biliyorlarmış hadi alevzen neysede diğerinin flütü kırsalar ya

kralımda da taktik bitmedi gitti aferin sonunda kafayı çalıştırdı gerçi o bakanlara pekde güvenilmez rüzgar nerden eserse oraya dönerler ama belki bu sefer adam olurlar

şu dizilerde neden kötüleri yakalayınca öldürmezler çözemedim gitti ahada hasır şapkalı adam kızın yanına geldi acaba kaçırıp kime getircek yada ne şart sürecekler

hala bayan oyuncunun büyük gösterdiğini düşünsemde sevimli bir çift diyebiliriz şu asker olduğu zaman komutanın odaya geldiğindeki halleri gibi

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ve sonunda bitti kız gitti geldi kaç kere yolculuk yaptı niye hatırlamıyor derken sonunda öğrendim de rahatladım doktorcum zamanı ayarlıyamıyormuş ama sonunda tutturdu gerçi arada 5 yıl geçmiş oldu yalnız bu senaristler beni deli edeceklekler tamam son mutlu iyi hoşda be kardeşim şu ağacın altında iki kelam ettirseydiniz olmadı bir sarılsalardı çok mu olurdu illa sadece bir bakış ki aradan 5 yıl geçmiş doktor 100 yıl evvelinden gelmiş ah senarist boyun devrilsin
    hem o muhafızlarla orda da sahneleri olabilirdi 5 yıldan sonra kral ve kraliçe ilede karşılaşsalardı biliyorum çok şey istedim sadece mutlu son olduğu için sevinmeliyim aslında

neyse gelelim öncelere severim birbirini koruyan çiftleri hani panzehir işe yarıyca belli değil doktor içmek ister komutan kıza bir şey olur diye istemez doktor panzehir yok olduğunu komutandan saklar ve dahası seviyorum bu çiftleri zaten oldum olası le min ho nun gülüşünü severim burda pek gülmesede o küçük tebessümleri de güzeldi
    ve sonunda baktım gerçekte oyuncular arasında 10 yaş varmış ondandır belki bayan oyuncu büyük göstermesi neyse çokda şikayet etmiyim fenada durmadılar öyle böyle gayet eğlenceli bir o kadar da üzücüydü ama güzeldi keşke daha evvel izleseymişim

gelelim kötülere hepsinin ölmesine hiiiiiiiç üzülmedim özellikle alevzenin sen önüne geleni öldür sonunda kendi silahınla öldün sayılır hak etmişti de nağmezen efe ndi kardeşinin kimin öldürdüğünü soruyor ne kıymetli canınız varmış sizin sonunuz geç kaldı komutan o kadar kolay öldürebiliyordu da niye sona bıraktıysa
    prensde kendi kendini infilak etti salak illa gidecek dur kendi ülkende bilmediğin yere gitmeye çalışırsan taş olursun sonun da
    ama diğer prensin yuana gitmesi hiç iyi olmadı keşke onuda öldürselermiş o ne yapar eder gelir gibi

baştan beri kraliçeyi sevmiştim zaten son anlarda gider ayak kralıda sevdim gerçi hala oyuncuya alışamadım ama kralımda iyi işler yaptı baştaki o buzdolabı hallerinden çıkıp birbirlerini sevdiklerini fark etmesi güzel oldu dedim ya ben kraldan pek umudum yoktu ama şaşırttı beni

yinede hala sondayım şu canım dizinin sonunu daha güzel bağlasalarmış ya hayır doktorun geldiğini diğerleride görseydi

ve yazık oldu doktor jang a niye öldürdüyse ler

Sayfa 28/28 İlkİlk ... 182425262728

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri