Sayfa 32/32 İlkİlk ... 222829303132
157 sonuçtan 156 ile 157 arası

Konu: Bridal Mask / 2012 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    25

Aldığı Beğeni: 99

Bahsedilme
    0 Mesaj

hea suk a hea suk a ne yaptın sen evladım ne ağlattın beni ben senin öleceğini düşünmüştümde bu şekilde değil bir an dönerde diğerlerine katılırsın sandım ama sen gittin kendini öldürdün gerçi son anda da olsa yardım ettin ama ben büle bir son beklemiyordum bu senaristtin insafı yok hea suk bile bu şekilde gittiyse diğerlerini bilemem

ah kang to ömrümü yedin sen nasıl anlamazsın kimura nın sana oyun oynadığını kaltın millete haber verdin karakolu soymak için ama yermi kimura onca tuzağa düşmüş her işi ters gitmiş aynı tuzağa düşermi he yani orda kesin yakalanacak lar elektirik kesilince izleyemedik tabi ama kesin yakalanacakalrda
    kimuranın eline düşmesi fena adam ne dedi seni kimseye vermem kıza bu fırsatı da kaçırmaz pislik

lara ya üzülüyorum garibim kaldı iki arada hem aşkına yardım etmeye çalışıyor hemde o kimura mikrobu var ne yapsın kesin arkasındaki korumada ona aşık yani her kes aşık ama kimse birbirine aşık değil

kont ve kontes ölünce bir gram üzülmedim hak etmişlerdi vatan hainleri ölsünler darısı diğerlerinin başına gosil ve ve kimura shinji gibi

şimdi bunlar yakalanacak eminim de nasıl kurtulacaklar diycem ordan bakarsa gel hüzünlü son gel

bu dizilerde anlam veremediğim neden iyiler asla çok ama çok ça zorda kalamyınca adam öldürmez bakınız samuraylar hala yaşıyor hadi kang to öldürmedi diğer iki ajan niye öldürmedi bu adamlar karşınıza çıkacak bariz aptallık
    diğer aptallıkta sizden şüphelenildiğini bile bile bu kadar rahat dolaşıp buluşup üstüne bide plan yapmak yok yok bu kafa ları anlamıyorum yani iyileri aptal yerine koyan senaristti anlamıyorum

ve shinji adın batsın demeden gecemiycek hadi iyice adileştin en iyi arkadaşına silah çektin de be adam arkadaşın ölmüş yalandan yere üzülüyormuş gibi yap bari

neyse bu akşam bu diziyi bitirsem iyi olacak

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    25

Aldığı Beğeni: 99

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben toptan temizlik diye buna derim nerdeyse dizide kimse kalmadı senarist güzel temizlik yaptı sayesinde gözlerimde yaş da kalmadı
    öncelikle kimura taro nun ölümüne elbette üzülmedim hak etmişti o pislik
    ve oğlu kimura shunji bir tek senin canın yanıyor du abisi babası ıdısı dıdısı öldü adam dellendi baştaki o güler yüzlü adam neşeli öğretmen ne oldu da bu akdar zalim biri oldu çıktı anlamadım hani dizideki her karaktere bin anlam verdim de bir ona veremedim ilk haliyle son hali arasında uçurum var ne dost tanıdı ne arkadaş ezdi geçti en sonundada sevdiği kadını öldürdü ha ölümünü öyle düşünmedim ama bak o sonu sevdim en azından kang to onu öldürüp de vicdan yapamzdı her ne kadar karısını öldürmüş olsada üzülürdü o garibim
    ama keşke taaa ilk başlardaki o halleri kalsaydı güzeldi ler be

ah be kang to bu senaristtin sana karşı hiç acıması yoktu keşke mok dan yaralansaydı da siz sonradan mutlu olsaydınız bunca acı nın üzerine iyi olurdu ama işte olmadı neyseki sonunda özgürlüğünüze kavuştunuz

dizideki yan karakterlerin hepsi ayrı ayrı güzeldi özeldi bir ara sirkdeki ispinyoncuyu boğasım gelsede sonunda doğru yolu bulmuş hemide erkek kardeşi baya tanıdık çıktı o yüzden gider ayak sevdim kendilerini

ve kulup dekiler madamıda çok sevdim ama işte şu lanet shunji nin son andaki işkencesi olmasaydı da onca insanın ölümünü görmeseydik iyi olurdu yine de çok ca sevdiğim karakterlerdi

lara sanada üzülmedim değil hani bir ara öldün ölücen o bu derken sonunda yalnız kalmayı tercih ettin ama şu koruman lada gidebilirdin belki ilerde severdin adamı şu dizide mutlu bir çift göremeden bitti yanarım yanarım ona yanarım

ve başkan sonun da layığını buldu pis herif oturduğu yerden emir verdi durdu ama ben hala anlayamadığım şey şu bu kadar basit öldürüle biliyordunuz da niye onca zaman kedi fare oyunu oynadınız onca insanın ölümüne neden oldunuz bakınız maskeli odaya dalda bir bıçakla korumayı yok etti başkanı öldürdü bitti
    elini bazen korkak alıştırmıycan şu karakoldaki müdürü vali yi gaio mu ne onu da öldürecektin

neyse kesinlikle harika bir diziydi niye izlememişsem daha önce

Sayfa 32/32 İlkİlk ... 222829303132

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)